Контакти

Экскурсовод Ким КимовичНаше завдання – зробити Ваше перебування у Києві щонайбільш комфортним і змістовним, яке б лишило по собі гарні спогади. Саме тому, окрім екскурсійного обслуговування, ми готові посприяти Вам у пошуку транспорту, проживання та харчування, відповідного до Ваших потреб і фінансових можливостей.

З усіх питань стосовно проведення та організації екскурсій, цін та ін. дзвоніть, будь ласка:

+38 (098) 520-84-48

+38 (050) 199-48-21 Кім Кімович

Або пишіть Guide@toursdekiev.com.ua

Проведення екскурсій можливе для індивідуальних туристів, а також для сформованих груп. Ми не формуємо екскурсійні групи.

Транспорт

Скромне авто економ-класу або VIP-лімузин, мікроавтобус для невеликої компанії або Ікарус,  комфортабельний автобус євро-класу або теплохід для великої групи туристів чи корпоративів – все до Ваших послуг.

Харчування

Київ завжди славився бездоганною кухнею та привітністю до гостей, бажаючих смачно поїсти! Ресторани і кав'ярні, фастфуди і відомі кафе, національна кухня і страви народів світу – всі це наше місто запропонує Вам. Ми із задоволенням допоможемо Вам визначитись із вибором і за необхідності виконаємо попереднє замовлення.

Проживання

Бюджетний хостел, готелі різних класів, квартири у будь-якому районі Києва – підкажемо, порадимо, поселимо.

Заходи

Бажаєте потрапити на новорічну виставу, а може, в театр чи цирк? Цікавитесь екскурсіями або музеями? Ми допоможемо Вам у вирішенні цих питань.

На згадку про місто

Карти Києва і путівники, листівки з видами міста  та інші приємні сувеніри Ви зможете придбати у нас за помірними цінами.


Екскурсії проводяться для туристів-індивідуалів та/або для заздалегідь сформованих груп (шкільних, студентських, трудових та інших колективів).

На жаль, ми не здійснюємо набір туристів до груп та не формуємо групи.

 

Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Instagram
instagram.com/ToursDeKiev

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev