Новини

03.07.2013

Фестиваль «Країна Мрій» 2013 в Києві

Найбільший етнічний фестиваль «Країна Мрій» в десятий раз запрошує усіх охочих долучитися до свята різноманітної музики, танців, ярмарків та майстер-класів.

Основні заходи фестивалю лишатимуться незмінними: різноманітні яскраві виступи етнічних колективів, кобзарів, майстрів, танцюристів, ярмарки, цікаві зустрічі, заходи Українсько-японського центру тощо.

З-поміж новинок свята – програма «В радісному і розумному тілі здоров’я», за допомогою якої усі гості фестивалю зможуть дізнатись про сучасні ефективні техніки з вивчення психічної енергії людини та оздоровлення людського тіла.

Фестиваль відбуватиметься 6 та 7 липня 2013 року на Співочому полі в Києві

Програма фестивалю «Країна Мрій» 2013 в Києві

6 липня 2013 р.:

Зелена галявина

  • 12.00 – 13.00 – «Царина» (Київ)
  • 13.00 – 14.00 – «Камо Грядеші» (Київ)
  • 14.00 – 15.00 – «Назад Шляху Немає» & «Михайлове Чудо» (Київ)
  • 15.00 – 16.00 – «Vroda» (Київ)
  • 16.00 – 17.00 – «Бурдон» (Львів)
  • 17.00 – 18.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)

Українсько-Японський Центр (11:00 – 19:00)

  • Куточок каліграфії та сумі-е (картини тушшю)
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Майстер-клас з кандзаші – виготовлення японських традиційних прикрас
  • Майстер-клас з орігамі
  • Майстер-клас з ханамусубі – японське шнуркове плетіння
  • Майстер-клас з мідзухікі – японське плетіння із пресованих паперових ниток
  • Демонстрація та майстер-клас бойового мистецтва кендо – фехтування на бамбукових мечах
  • Демонстрація та майстер-клас з японських танців бон-одорі
  • Куточок одягання літнього кімоно юката, де уперше ми запропонуємо приміряти традиційне кімоно

Майстерня танців

  • 12.00 – 13.00 – «Божичі» (Київ)
  • 13.00 – 14.00 – Дім Танцю (Київ)
  • 14.00 – 15.00 – «Троїсті музики» (Львів)
  • 15.00 – 16.00 – Ансамбль «Джемілє» - майстер-клас жіночих танців (АР Крим)
  • 16.00 – 17.00 – «Царина» - майстер-клас українських танців (Київ)

Кримськотатарська сцена

  • 13.00 – 13.30 – Ансамбль «Джемілє»
  • 13.40 – 14.10 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
  • 14.15 – 14.45 – «Заман» - інструментальний виступ
  • 14.45 – 15.15 – Майстер-клас з заварювання кави та чаю, лекція про кримськотатарські напої, солодощі
  • 15.20 – 16.20 – Показові виступи кримськотатарських борців, бойове мистецтво «Куреш», майстер-клас
  • 16.20 – 16.50 – Айше Рамазанова та музиканти гурту «Заман»
  • 17.00 – 18.00 – Майстер-клас Зери Аблязізової з розписування хною рук, мова кримськотатарського орнаменту

Кобзарська майстерня

  • 12.00 – 13.00 – Микола Товкайло, бандура (Переяслав)
  • 13.00 – 14.00 – ILKER KANDUR & MUSTAFA KIZILDELI
  • 14.00 – 15.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)
  • 15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
  • 16.00 – 17.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів) 

Головна сцена

  • 18.00 – 19.00 – «Ко-оп» (Вінниця)
  • 19.00 – 20.00 – «Палац» (Мінськ, Білорусь)
  • 20.00 – 21.00 – «Kozak System» (Київ)
  • 21.00 – 22.00 – Ram'd'Âmes (Париж, Франція)

7 липня 2013 р.:

Зелена галявина

  • 12.00 – 13.00 – «Йорий Клоц» (Львів)
  • 13.00 – 14.00 – Ельвіра Сарихаліл (АР Крим)
  • 14.00 – 15.00 – Asia Tengri (Казахстан/Україна)
  • 15.00 – 16.00 – «Дримба да Дзига» (Київ)
  • 16.00 – 17.00 – Лаура & Кристина Марти (Армения/Украина/Израиль)
  • 17.00 – 18.00 – «Vuraj» (Білорусь, м. Мінськ)

Українсько-Японський Центр (10:00 – 19:00)

  • Куточок каліграфії та сумі-е (картини тушшю)
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Майстер-клас з кандзаші – виготовлення японських традиційних прикрас
  • Майстер-клас з орігамі
  • Майстер-клас з ханамусубі – японське шнуркове плетіння
  • Майстер-клас з мідзухікі – японське плетіння із пресованих паперових ниток
  • Демонстрація та майстер-клас бойового мистецтва кендо – фехтування на бамбукових мечах
  • Демонстрація та майстер-клас з японських танців бон-одорі
  • Куточок одягання літнього кімоно юката, де уперше ми запропонуємо приміряти традиційне кімоно

Майстерня танців

  • 12.00 – 13.00 – «Буття» (Київ)
  • 13.00 – 14.00 – «Mordens» (Мордовія, м.Саранськ)
  • 14.00 – 15.00 – «Kiev Tango Project» (аргентинські мелодії)
  • 15.00 – 16.00 – Ram'd'Âmes (Париж, Франція)
  • 16.00 – 17.00 – Ансамбль «Джемілє» - майстер-клас чоловічих танців (АР Крим)

Кримськотатарська сцена

  • 13.00 – 13.30 – Ельвіра Сарихаліл
  • 13.40 – 14.10 – Виступ музикантів гурту «Заман»
  • 14.15 – 14.45 – Айше Рамазанова, переможниця конкурсу дитячих талантів «Татли Сєс» («Солодкий голос»), акапельний спів
  • 14.45 – 15.15 – Ансамбль «Джемілє»
  • 15.15 – 16.15 – Показові виступи кримськотатарських борців, бойове мистецтво «Куреш», майстер-клас
  • 16.20 – 17.20 – Ельвіра Сарихаліл та майстер-клас гри на дарбуці від Марлена Халілова
  • 17.20 – 18.00 – Майстер-клас з гри на акордеоні (кримськотатарські лади, гармонія звуків – короткий курс)

Кобзарська майстерня

  • 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар
  • 13.00 – 14.00 – MUSTAFA KIZILDELI
  • 14.00 – 15.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
  • 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
  • 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Головна сцена

  • 18.00 – 19.00 – Astarta Edwin feat. Jon Durant (Україна/Великобританія)
  • 19.00 – 20.00 – SunSay & Elvira Sarykhalil (Харків/АР Крим)
  • 20.00 – 21.00 – Fatima Spar (Австрія)
  • 21.00 – 22.00 – «Papa Duke Вand» & Олег Скрипка (Україна – Канада)        


Повернутись до переліку новин
 

 
Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Instagram
instagram.com/ToursDeKiev

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev