Київ, столиця України: оглядова екскурсія містом

Київ, Володимирський собор. Оглядова екскурсія по КиєвуЗапрошуємо на оглядову екскурсію по Києву!

Найкращий спосіб знайомства із столицею України  це огляд пам'яток її історії та культури. Ми пропонуємо ознайомитись з усім найгарнішим, найважливішим та найцікавішим у Києві під час автомобільного або автобусного маршруту, розробленого досвіченими екскурсоводами. Огляд із вікон транспортного засобу буде поєднуватись із  виходами біля найбільш привабливих визначних місць та можливістю зробити фото.

Під час оглядової екскурсії Києвом ви дізнаєтесь про минуле та сучасне міста, почуєте цікаві факти та легенди, побачите Київ очима киян, які по-справжньому люблять рідне місто.

Будь ласка, обирайте зручне для Вас та Вашої групи місце зустрічі з київським екскурсоводом, і ми здійснемо подачу транспорту у зручний для Вас час.

Оптимальний екскурсійний маршрут розрахований на 3 години, проте ми завжди узгоджуємо тривалість екскурсії із замовником.

Завершення екскурсії – у зручному для Вас місці, із можливістю самостійно або у супроводі екскурсовода продовжити знайомство із Києвом.

Київ, Майдан Незалежності. Оглядова екскурсія по КиєвуМаршрут оглядової екскурсії узгоджується із нашими екскурсантами (із керівником групи), проте зазвичай він охоплює такі визначні місця Києва:

  • стародавні історичні споруди: Золоті Ворота, Софійський собор (оглядово);
  • золотоверхі собори та храми, монастирі Києва: Михайлівський та Володимирський собори, проїзд біля Києво-Печерської Лаври та ін.;
  • набережна Дніпра, його мальовничі схили та острови;
  • парки та панорами міста: Печерськ, парк Слави, меморіал жертв Голодомору;
  • історичні місцевості, відомі вулиці та площі: Аскольдова Могила, Поділ та інші;
  • відомі пам'ятники – символи Києва: пам'ятник Богданові Хмельницькому, Батьківщина-Матір, пам'ятний знак засновникам міста та ін.;
  • місця, пов'язані із недавнім минулим України та Києва: Майдан Незалежності, Хрещатик, Європейська площа, Алея Небесної сотні;

 Тривалість оглядової екскурсії: від 3 годин

Тип екскурсії: автобусна, автомобільна

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua
або через сайт:Будь-ласка, заповніть ці поля:

 

 
Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Instagram
instagram.com/ToursDeKiev

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev