Екскурсія до міста Черкаси

Запрошуємо на екскурсію до міста Черкаси – обласного центра, розташованого на березі Кременчуцького водосховища. Не зважаючи на безліч цікавинок, які пропонуються гостям до огляду, Черкаси поки що нечасто відвідують туристи.

Цікаві об’єкти починаються ще на під’їзді: біля Черкас через Дніпро споруджена найбільша гребля з гідроелектростанцією.

Оглядова екскурсія містом дає загальне уявлення про Черкаси. Це чудові краєвиди, які не поступаються київським, відроджені  храми, старовинні споруди, з-поміж яких  є декілька, збудованих відомим архітектором Владиславом Городецьким,  а також парки, цікаві пам’ятники та багато іншого.

У Черкасах знаходиться єдиний в Україні необудистський  храм бойових мистецтв «Білий Лотос». І, якщо візит до Черкас запланований на наділю, його можна відвідати та дізнатись багато фактів про історію його спорудження, східну культуру бойових мистецтв, архітектуру споруди та навіть деякі речі особисто про себе...

Також, у Черкасах працює єдиний в світі музей шевченкового «Кобзаря», присвячений  саме цій книзі, літературно-меморіальний музей українського поета-шістдесятника Василя Симоненка, музей рушника, цікавий краєзнавчий музей.

І, наостанок: саме у Черкасах працює анті-кафе, у якому мешкає понад двадцять котів та кішок. З ними можна поспілкуватись, чудово провести час та відпочити після екскурсії.

 

Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Google+
google.com/+ToursDeKievUA

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev