Екскурсія для школярів до парку-музею „Київ у мініатюрі”

Київ у мініатюрі. Андріївска церкваУ багатьох містах та країнах існують „парки мініатюр”. Так називають макети унікальних споруд, пам’яток архітектури та інших визначних місць, виконані у зменшеному масштабі та розташовані на відносно невеликій території. Китай, Єрусалим, Гамбург, Брюссель.. Нарешті, 23 червня 2006 року,  такий парк з’явився й у Києві.

Якщо Ви вважаєте, що бачили у Києві усе – ласкаво просимо на острів Гідропарк, де про усе побачене Вам нагадають мініатюри. Тут Ви зможете відвідати найменше „місто” України – Київ у мініатюрі. Відпочиваючи від міського галасу й клопоту на території мальовничого дніпровського острову, Ви відчуєте себе казковим Гулівером, оглядаючи згори всесвітньо відомі пам’ятки Києва. Вони виконані власноруч у масштабі 1:33.

Київ у мініатюрі. МихайлівскийІдея створення парку „Київ у мініатюрі” з’явилась ще у 2000 році. Протягом двох років вирішувались організаційні питання, а створення експонатів (зараз їх понад 50) відбувалось у наступні чотири роки. З-поміж мініатюр – Хрещатик і Майдан Незалежності, Оперний театр, Софія Київська, Андріївська церква та інші відомі храми Києва, Національний банк, аеропорт Бориспіль, навіть Дніпро з мостами.

Новинка парку - "Україна в мініатюрі": до експозиції долучили копії визначних місць усієї держави. Це Воронцовський палац і Ластівчине гніздо у Криму, Донбас-Арена, гірськолижний курорт Буковель та багато інших.

Усі експонати виконані з міцного матеріалу, стійкого до морозів, дощів, спеки. Вони розташовані на території 1,8 га. Таким чином, за 30-40 хвилин прогулянки можна побачити зменшені копії усього того, що зазвичай оглядають на вулицях Києва протягом кількох днів.

Київ у мініатюрі. МайданУ перспективі парку – динаміка, а отже, можливо, вже дуже скоро вулицями макетного міста будуть рухатись автівки, Дніпром – теплоходи, а у будівлях з'явиться освітлення. У самому парку незабаром лунатиме музика, присвячена найкращому місту на землі.

Туристи й кияни, молодята й батьки з дітьми – неодмінні гості парку „Київ у мініатюрі”, куди ми запрошуємо й Вас. Перебування у парку стане особливо цікавим та корисним школярам початкових класів, які вже відвідали екскурсію „Знай і люби своє місто”, для закріплення отриманої інформації.

Тривалість екскурсії: 1 година, плюс дорога.

Тип екскурсії: пішохідна. 

Найцікавіші експонати музею «Київ у мініатюрі» 

Киівський будинок учителя у мініатюрі

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

Софійський заповідник

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

Верховна Рада: зменшена копія

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

Нацбанк виглядає як справжній

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

Золоті ворота

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

Католицький собор Св. Миколая

Київ у мініатюрі екскурсія для школярів

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру, уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур Ви можете телефону: +38 (098) 520-84-48, електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua або через сайт:


Будь-ласка, заповніть ці поля:

 

 
Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook

Instagram

YouTube