Телепорт 360: програма для школярів (мультфільм+квест)

Телепорт 360Ласкаво просимо у Телепорт 360!

Телепорт 360 – це нове та унікальне місце Києва, де можна навчатися із цікавістю та розважатися із користю!

Сферичний кінотеатр нової реальності, Телепорт 360 пропонує своїм відвідувачам відмінну якість стаціонарного планетарію, із застосуванням новітніх проекційних та цифрових технологій. Відео високої роздільної здатності буквально оточує глядачів на 360 градусів, створюючи ефект повного занурення у картинку.

Комфортний зал, об'ємний звук, гладкий екран діаметром 11 метрів – усе це очікує на глядачів у Телепорт 360!

Кожного сезону Телепорт 360 пропонує цікаву екскурсійну програму для групи школярів. Вона складається з цікавого квесту та перегляду пізнавального мультфільму.

Спочатку учням надається можливість виявити кмітливість та винахідливість, проходячи разом складну, але захоплюючу місію. Потім на них очікують враження від «ефекту присутності» під час перегляду мультфільму.

Усі мультфільми доступні із якісним українським перекладом; можлива трансляція з оригінальною звуковою доріжкою від носіїв мови (англійська, німецька, французька, італійська та інші).

По завершенню програми у зголоднілих учасників є можливість відвідати кафе TELEPORT360 – затишне місце зі смачною кавою та чаєм, пирогами та корисними солодощами.

Увага! Новорічна програма!

У рамках новорічної програми для групи школярів пропонується перегляд пізнавального мультфільму на вибір та проходження святкової квест-місії.

Перегляд пізнавального мультфільму на вибір

Телепорт 360

Поляріс: космічна субмарина і таємниця полярної ночі

Чому полярні ночі тривають так довго? Чому на полюсах Землі морозно та повно льоду? З чого складаються кільця Сатурна? Відповідь на ці та інші питання дадуть мандрівний науковець пінгвін та веселий ведмідь під час космічної подорожі на субмарині.

Ми зірки

З чого ми зроблені? Звідки ми походимо? Досліджуйте секрети нашої космічної хімії та вибухового походження!Дізнайтеся як життя на Землі поєднане з еволюцію космосу та відслідкуйте формування молекул життя атомів Водню до синтезу Карбону.

Клітина! Клітина! Клітина! Неймовірна подорож Раджа та Сьюзі

Ми складаємося з 70 трильйонів живих клітин. Вони працюють. Вони говорять. Вони думають. Вони дають нам життя. Це історія про утворення трильйонів клітин нашого тіла – з початкової єдиної клітини до складного механізму цілого тіла.

Ми всі астрономи

Сучасний астроном – це не самотній спостерігач, як сотні років тому. Побачте глобальну співпрацю, технології та відданість, що потрібні для розв’язання загадок Всесвіту. Все найцікавіше про космічні дослідження, необхідне обладнання та світову спільноту асторономів!

Ми всі прибульці. Чи одинокі ми у всесвіті?

Земля. Зараз це маленький світ. Але що відбувається поза межами нашої планети? Чи зможемо ми колись стати частиною галактичної спільноти та ділитися нашими знаннями та ідеями? Чи Земля всеж таки єдина планета, на якій є життя? 

Астронавт

Що потрібно, аби стати астронавтом? Погляньте на запуск ракети очима астронавта. Досліджуйте надзвичайні світи земної атмосфери та космосу – від простору навколо Міжнародної космічної станції до мікроскопічних областей людського тіла.

Кокомонг. Космічна пригода (для дітей від 4 до 7 років)

Кокомонг дуже любить читати книги з астрономії. Мріючи про те, щоб побувати в космосі, він несподівано бачить падаючий космоліт інопланетянина Галлея. Сьогодні мрія Кокомонга почне збуватися. Отже, влаштовуйтеся зручніше в космоліт Кокомонга … злітаємо !!!

Новорічна Квест-місія на вибір

Таємна місія «Генетичний код нового року»

Телепорт 360

Головні атрибути зимових свят під загрозою знищення, і лише від сміливих та кмітливих учасників місії залежить їх порятунок. Хто готовий взяти на себе відповідальність повернути свято? Дізнатись, де вчені зберігають справжній холод? Власноруч виділити «серце» справжнього новорічного символу? Запалити ялинкову гирлянду, сидячи на велосипеді? Свято у ваших руках!

На учасників чекають:

 • перевірка на винахідливість та кмітливість;
 • протистояння зимовій хурделиці;
 • лабораторно-мандаринові дослідження;
 • знайомство з мешканцями незвичайної шафи;
 • пошук відповіді у аквіріумі з кришталевими кульками;
 • зігріваючі рятівні танці та вибуховий фінал

Запальні ведучі нікому не дадуть «відсидітися» в стороні, адже від участі кожного залежить успіх місії!

Новорічна квест-місія «Космічний рейд»

телепорт 360Пінне дерево замість звичної новорічної ялинки, вогняно-рослинні феєрверки, теємні послання від космічних оленів та гарячі льодяні бурульки – усе це очікує на сміливих та винахідливих учасників цього новорічного квесту.

Разом із спецагентами вони здійснять подорож вглиб Всесвіту, щоб за мільйони світлових років зустрітись із міжгалактичними традиціями новорічних святкувань.

На учасників чекають:

 • створення червоного снігу;
 • можливість зігрітись біля зеленого полум'я
 • зустріч із дивовижними мешканцями галактики Сомбреро;
 • нагода з'ясувати, яким чином пов'язані спляча красуня, соняшник та космос;
 • виготовлення космічних іграшок

Тривалість новорічної програми (мультфільм+квест-місія): 2 години

Вік учасників: 7-13 років (формат подачі матеріалу та складність завдань змінюється в залежності від віку)

Інші програми від Телепорт 360 для групи школярів 

Квест-місія «Від пустель до льодовиків» (для молодшої школи)

Скільки піщинок у найбільшій пустелі? А чи правда, що існує ресторан, який працює над жерлом вулкану? Чи, може, вам відома температура лави та на що вона перетворюється, як застигає? Або ви точно знаєте, де найбільша кількість боліт, та як з них вибратись? Подорож найцікавішими місцями планети не лише дасть відповідь на безліч питань, а ще й дозволить на власні очі побачити природні дива та створити їх у нашій лабораторії.

Квест-місія «Стихійні дослідження» (для молодшої школи)

Створити кольоровий вогонь? Виростити кристали за кілька хвилин? Змусити горіти залізні цвяхи? Створити торнадо власноруч? Перевірити силу та міцність води? З нашими спецагентами можливо все! Ми дізнаємось як тримається на воді водомірка, як дістати монету з води за допомогою вогню та як зробити сито, з якого не витікає вода. 

Квест-місія «Дивовижний калейдоскоп» (для молодшої та середньої школи)

Весняний квест для школярів

Унікальна програма квесту стане доповненням до уроків природознавства, хімії, фізики та біології та змотивує школярів до навчання!

Програма охоплює наступні теми: індикатори, кислотність та лужність середовища, заломлення світла, поляризація світла, фотосинтез, процес екстракції, клітини живих організмів, маркування небезпечних речовин, сила повітря, хімічна реакція та інші.

Уся інформація подається в цікавій ігровій формі, завдяки чому школярі легко розуміють та засвоюють навіть нові складні поняття.

Отже, вирушаємо разом із нашими спецагентами у дивовижну подорож на пошуки кольорів весни! Все навколо нас перетвориться на кольоровий фейєрверк, і навіть тінь наша стане кольоровою!

Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може, ви завжди мріяли перевірити силу повітря?  Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантовані! Під час експедиції ми:

 • створимо кольорову тінь
 • виділимо зелене «серце с рослини»
 • знайдемо код у квітучому саді
 • постріляємо з повітряних гармат
 • перевіримо себе на кмітливість та винахідливість
 • влаштуємо бульбашковий фінал та запальну дискотеку 

Квест «Школа спецагентів» (для молодшої та середньої школи)

Весняний квест для школярів

Хто хоче отмати почесне звання спеціального агента Teleport360? Є певна умова! До своїх лав приймаємо лише кмітливих та винахідливих, тож доведеться дуже постаратися, аби пройти всі рівні підготовки.

Учасників квесту зустрінуть речі, що розмовляють, та стіни, здатні змінювати зображення в лічені секунди.

Протягом квесту ми разом:

 • навчимось читати таємні послання;
 • виділимо ДНК з банану;
 • опануємо мистецтвом керування вогнем;
 • приготуємо чарівне зілля для пам'яті;
 • будемо протистояти справжньому торнадо;
 • влаштуємо запальну дискотеку та вибуховий фінал

Квест «Крізь час та простір» (для середньої школи)

Всього за півтори години ми пройдемо шлях від великого вибуху до до летючих поїздів. На практиці дослідимо, як рухаються планети, познайомимось з першими мешканцями Землі, навчимося добувати вогонь без сірників, візьмемо участь у справжніх розкопках та виділимо справжнє ДНК. І все це, як завжди, не лише пізнавально, але й весело та енергійно!

Квест «Історія наукових відкриттів» (для середньої школи)

Ці винаходи вже давно стали частиною нашого життя, а чи думали ви, коли та як вони з'явились? Що раніше використовували у якості мила? А що поєднує вербу та аспірин? Як власноруч створити шовкові нитки та як відрізнити натуральні тканини від штучних? Як придумали тканину, що не горить? А чим може бути корисною речовина з памперсів?

Неймовірна подорож-знайомство з найдивовижнішими винаходами людства!

Інтерактивні лекції із демонстрацією експериментів (для старшої школи)

Ми поглянемо на хімічні реакції та фізичні закони з іншої точки зору! Розгадавши практичні загадки, ми відчуємо себе справжніми дослідниками та зможемо допомогти знайти наукове вирішення проблем, що поставали перед істориками, поліцейськими, реставраторами та навіть кухарями!

Спецефектна наука

Як створити сніг літом? А зробити кров просто на очах глядача? Чи змусити гейзер бити гарячим струменем просто з-під підлоги? Для всього цього, окрім буйної фантазії, потрібні ще й знання з фізики та хімії. Ми будемо тримати вогонь в руці, змусимо левітувати та зникати предмети та навіть зможемо постояти на хмаринці.

Історичні загадки

Як звичайні ґудзики призвели до програшу армії Наполеона? Чому дивовижний літаючий засіб став катастрофою того часу? В чому секрет неопалимої купини? Як втік з в’язниці видатний Казанова? Чи можливо заховати діаманти у вазі з водою?

Ми розкриємо не одну загадку, над якими довелося попрацювати історикам сучасності.

Мистецтво крізь призму науки

Чому втрачають свій колір знамениті соняшники з картини Ван-Гога? Як давній лікар Парацельс «малював» свої картини вогнем? Для якої башти офіційно дається 2 висоти в довідниках? В чому секрет стійкості єгипетських пірамід? Які фарби здатні змінювати свій колір? Яке відношення мають яйця до архітектурних споруд?

Ці та багато інших таємниць відкриються на інтерактивній лекції, присвяченій мистецтву.

Фото Телепорт 360

Фото 1

Фото Телепорт 360

Фото 2

Фото Телепорт 360

Фото 3

Фото Телепорт 360

Фото 4

Фото Телепорт 360

Фото 5

Фото Телепорт 360

Фото 6

Фото Телепорт 360

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua
або через сайт:Будь-ласка, заповніть ці поля:


 
Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Google+
google.com/+ToursDeKievUA

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev