Композиції до Великодня: майстер-класи для школярів

Майстер-класи до ВеликодняІз настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами.

Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрастити власну домівку.

Пропонуємо виявити свій творчій потенціал у великодніх рукотворах! Композиції, створені руками школярів до Великодня, прикрасять вашу оселю або стануть святковим подарунком.

Майстер-класи, до яких ми запрошуємо долучитись школярів, надають можливість власноруч створити чудові сувеніри до головного християнського свята: це Топіарій, або великоднє дерево, симпатичний віночок, пташине гніздечко та воскова свічка.

Процес створення означених символів Великодня та прикрашення ними оселі буде приємною складовою святкового настрою. Разом із традиційними рушниками, паскою та крашанками ці рукотвори сповнять будинок чистою, світлою, радісною атмосферою. Великодні сувеніри будуть зберігатись у Вашому домі довгі-довгі роки.

Ми доставимо на місце проведення майстер-класу всі необхідні матеріали для роботи: основи сувенірів, сизаль (спеціальна стружка природного походження), різні предмети декору, булавки для закріплення, клей. Учасникам майстер-класів треба мати з собою тільки ножиці.

Під керівництвом наших майстрів діти створять обрану композицію, відповідно оформлять її та прикрасять ними оселю або ж подарують своїм близьким до Пасхи.

Усі матеріали, які використовуються, екологічно чисті та мають відповідні сертифікати якості.

Топіарій: майстер-клас зі створення композиції до Великодня

Майстер-класи до ВеликодняТопіарій (його іноді називають Деревом щастя) – досить поширений елемент декору інтер’єрів у Європі, який останнім часом набув популярності у нас. Прикрашаючи оселю до Великодня, європейці нерідко застосовують різнокольорові топіраії. Це невеличке дерево, яке створюється із використанням натуральних матеріалів.

Вважається, що топіарій приносить щастя, удачу, добробут та фінансову стабільність. Чим яскравіше Дерево щастя – тим більше радощів воно принесе його власникам і тим гарніше виглядатиме оселя. У залежності від розміру, його можна поставити на підлогу, стіл або підвіконня у власному помешканні. У якості подарунка топарій неперевершений, оскільки кожен зрадіє отримати до Великодня Дерево щастя, зроблене власними руками!

Вартість: 

Мінімальна кількість учнів: 18 осіб

Підходить для учнів 1-4 класів

Місце проведення майстер-класів: ваша школа (м. Київ)

Віночок: майстер-клас зі створення композиції до Великодня

Майстер-класи до ВеликодняДо великих свят в Україні та в усій Європі завжди прикрашались оселі. Традиція вішати гарні віночки на стіну або на двері є дуже давньою.

Вважається, що вінок є символом сонця, а лагідне сонечко неодмінно приносить радість, веселий настрій та є запорукою гарного врожаю, а отже й достатку. Вінок також є оберегом, який захищає оселю від усякого зла. Кажуть, лиха людина ніколи не переступить поріг дома, у якому над дверями висить віночок, сплетений із молитвою та позитивним настроєм. А ще це гарна прикраса інтер’єру, адже яскравий, із квітками та стрічечками, віночок, неабияк радує око!

Вартість: 

Мінімальна кількість учнів: 18 осіб

Підходить для учнів 1-4 класів

Місце проведення майстер-класів: ваша школа (м. Київ)

Гніздечко: майстер-клас зі створення композиції до Великодня

Майстер-класи до ВеликодняЯк ми знаємо, гніздо, насамперед, символізує оселю, сім’ю, домашнє вогнище. Недаремно кажуть: «У сімейному гнізді» або «Звити собі гніздо». Отже, воно є оберегом домівки і родини. Є повір’я, що пташине гніздо оберігає оселю від пожеж, а мешканців – від хвороб та усяких напастей.

Ось чому на Великдень – важливе сімейне свято – у прикрашенні інтер’єру часто застосовують рукотворні гніздечка. У них можна «поселити» іншу великодню атрибутику – курчат, кроликів, різнокольорові яєчка. Таке гніздечко створює гарний настрій та є бездоганною ідеєю для святкового подарунку.

Вартість: 

Мінімальна кількість учнів: 18 осіб

Підходить для учнів 3-11 класів

Місце проведення майстер-класів: ваша школа (м. Київ)

За добу до організації цього майстер-класу ми доставляємо необхідні складові до вашої школи.

Воскова свічка: майстер-клас до Великодня

До створення кожної з великодніх композицій можна долучити майстер-клас із виготовлення свічки як символу тепла, світла, затишку та неодмінного атрибуту великого свята.

При замовленні будь-якого з вище означених майстер-класів створення свічки лише 15 гривень з особи.

Створення воскових свічок також є можливим у якості окремого майстер-класу.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua
або через сайт:Будь-ласка, заповніть ці поля:


 
Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Google+
google.com/+ToursDeKievUA

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev