Контакти

Экскурсовод Ким КимовичНаше завдання – зробити усе так, щоб Ваше перебування у місті Києві було якомога комфорт­нішим та цікавішим. Тому, окрім великого вибору екскурсій, ми готові допомогти у виборі транспорту, дати пораду стосовно проживання, харчування тощо.

Працюємо із використанням реєстратора розрахункових операцій (РРО).

З питань щодо організації екскурсій, цін та інших, будь ласка, дзвоніть:

+38 (098) 520-84-48

+38 (050) 199-48-21 Кім Кімович

 

або пишіть на електронну пошту: Guide@toursdekiev.com.ua

Транспорт

Скромне авто економ-класу або VIP-лімузин, мікроавтобус для невеликої компанії,  комфортабельний автобус євро-класу із потрібною Вашій групі кількістю місць, або теплохід для великої групи туристів чи корпоративів – все до Ваших послуг.

Харчування

Київ завжди славився бездоганною кухнею та привітністю до гостей, бажаючих смачно поїсти! Ресторани і кав'ярні, фастфуди і відомі кафе, національна кухня і страви народів світу – всі це наше місто запропонує Вам. Ми із задоволенням допоможемо Вам визначитись із вибором і за необхідності виконаємо попереднє замовлення.

Проживання

Бюджетний хостел, готелі різних класів, квартири у будь-якому районі Києва – підкажемо, порадимо, поселимо.

Заходи

Бажаєте потрапити на новорічну виставу, а може, в театр чи цирк? Цікавитесь екскурсіями або музеями? Ми допоможемо Вам у вирішенні цих питань.

На згадку про місто

Карти Києва і путівники, листівки з видами міста  та інші приємні сувеніри Ви зможете придбати у нас за помірними цінами.


Екскурсії проводяться для туристів-індивідуалів та/або для заздалегідь сформованих груп (шкільних, студентських, трудових та інших колективів).

На жаль, ми не здійснюємо набір туристів до груп та не формуємо групи.