Наші гіди

Тая Самойлова

Вітаю тебе, мій гостю! Ласкаво прошу до Києва!

Я – Тая Самойлова, екскурсовод, народилась і живу в Києві – столиці України. Але мова сьогодні не про мене.

Сьогодні ми говоримо про Найкраще Місто На Землі. 

Говорити про Київ можна нескінченно, аби в тебе, мій гостю, вистачило часу та сил слухати. Легенди і факти, історії та анекдоти, цікаві дані та корисні поради.

Але тільки говорити – недостатньо. 

Важливо – бачити. Роздивлятися, видивлятися,  милуватися, спостерігати…Бо Київ справді вартий твоєї уваги.

А ще – відчувати. Відчувати дух міста, його минуле та сьогодення, його ауру.  Відчувати та намагатися зрозуміти його мешканців. І я тобі в цьому допоможу.

Можливо, мій гостю, ти навіть закохаєшся у це місто, або принаймні зрозумієш, за що його кохаю я. Не обіцяю, що це буде твоє єдине, чи найсильніше, чи останнє кохання. Але частинка твого серця назавжди залишиться тут.Guide Taya

Кажеш, це вже твоя п’ята зустріч з Києвом? Що ж, ми оберемо незнайомий тобі маршрут, і ти неодмінно побачиш щось нове: приховані мурали, вуличні скульптури, незвичайні споруди. Ти у місті вперше і маєш обмаль часу? Тоді – тільки найкраще, найголовніше, найяскравіше!

Віддаєш перевагу прогулянкам? Без питань, я обожнюю ходити. Але ж так, мова сьогодні не про мене, а про місто. І в ньому дійсно є, де прогулятися: набережна Дніпра і його схили, безліч парків, вулиць і вуличок, двориків. І усюди є на що подивитися і про що поговорити!

Так, я гід, але говорити буду не лише я. Розкажи мені про твою батьківщину і твої попередні подорожі, про найсильніші враження і найліпші спогади, про улюблені справи та плани щодо майбутніх поїздок. Це допоможе мені краще зрозуміти, що тебе цікавить, і показати те, що тебе найбільше захопить. Ми будемо спілкуватись  французькою або англійською, але ти неодмінно вивчиш декілька важливих слів українською мовою!

Guide Taya

Втомився? Відпочинемо у парку чи у затишній кав’ярні, із горнятком запашної кави. Смачно поїсти? Неодмінно, адже гастрономічні враження такі важливі, а тим більше в Україні, із нашою найсмачнішою кухнею! 

Кажеш, сильніше б’ється серце? Може, через тривалу прогулянку і розмаїття вражень. А може, це воно – кохання до міста? Тоді мою місію виконано.

Ні, це я тобі вдячна, мій гостю. За те, що був гарним слухачем. За непідробну зацікавленість почутим і побаченим. За щиру посмішку біля Голохвастова і сльози на Майдані. За обмін враженнями і контактами. За цікавий та насичений день. І якщо ти відчув хоча б частинку тієї любові до Києва, яку до нього відчуваю я – цей день прожитий недаремно.

Кім Кімович

У далекому 1982 році, коли Київ святкував свій 1500-річний ювілей, я вперше взяв у руки мікрофон, попередньо закінчивши курси екскурсовода. З тих пір екскурсійна справа стала моїм життям. 

Я неодноразово підвищував кваліфікацію на відповідних курсах, а також на зустрічах Ліги екскурсоводів міста Києва. Багато часу приділяю самоосвіті, за можливістю допомагаю у навчанні молодшим колегам.

Як приватний підприємець, сплачую податок з екскурсійної діяльності. Таким чином я підтримую міський бюджет і беру участь у розвитку міста Києва. 

Гід Кім

Сайт, на якому ви зараз знаходитесь, створений мною, і я регулярно доповнюю його новими екскурсіями: класичними, авторськими, у межах Києва та поза ними, екскурсіями для дітей.

Мої екскурсії – це передусім бажання показати об’єкт, донести екскурсантам його важливість для міста, країни та людства. Це прагнення зосередити увагу присутніх на кольорі, атмосфері та навіть ароматі міста, адже саме це відрізняє екскурсію від лекції.

Спілкуючись із різними людьми, я завжди враховую вік екскурсантів, країну, віросповідання, зацікавлення, побажання, лишаючись у рамках часу, який замовник відводить на екскурсію. Маю ретельно сплановані програми знайомства з Києвом як на дві години – мінімальний час, який я раджу приділити екскурсії – так і на більш тривалий термін, навіть на декілька днів.

Вирушаючи з туристами за межі Києва, пропоную багато історичного та краєзнавчого матеріалу, доповненого легендами, курйозами, цікавими фактами, не забуваючи про відпочинок та особистий час моїх гостей.

Гід Кім

Я вдячний долі за те, що мені вдалося зберегти улюблену спеціальність за скрутних часів, коли екскурсії не в пріоритеті: буремні дев’яності, економічні кризи, Майдан, карантин. Але найбільше в цьому слід завдячувати Києву, адже рідне місто за будь-яких умов лишається цікавим та привабливим для його гостей та мешканців.

Київ та Україна – ось те найголовніше, для чого люди звертаються до мене. Травневі каштани української столиці та золота осінь київських передмість, теплі хвилі Дніпра влітку, зимові пейзажі та панорами – усе це стане вашим на декілька годин, про які ви не пошкодуєте. Варто лише замовити екскурсію!