Заміські екскурсії

Мы обрали для Вас та Вашего колективу найкращі тури вихідного дня з Києва. У нас доступні договірні ціни, ми порахуємо вартість екскурсій за Вашим запитом, виходячи з кількості екскурсантів у Вашій групі. Наші тури вихідного дня неодмінно зацікавлять Вас!

Екскурсія в Чернігів

Екскурсія у Чернігів

Стародавнє місто на річці Десні, яке увібрало у себе унікальні споруди часів Київської Русі. Історичний центр – Дитинець; Спасо-Преображенський і Борисоглібський Собори; Катерининська і П'ятницька церкви; Троїцький та Єлецький монастирі; Іллінська церква; Антонієви Печери; Болдіна гора та інші споруди Чернігова – такі привабливі, такі виразні.

Тихе, затишне місто з неповторною, чарівною атмосферою. Лише дві години від Києва – і насолоду від туру вихідного дня гарантовано!

Казкові Буки: екскурсія до ландшафтного парку с. Буки Київської області

Ландшафтний парк Буки

Тут усе, наче у казці: парк дивовижної краси, храми, мальовнича природа, архітектура, неначе на картині. Тут мешкають казкові герої: русалонька та вчений кіт, дракони та дуби-чаклуни, а також справжні звіри. До того ж, самий факт перетворення колишнього звалища на унікальний парковий комплекс – один з найкращих в Україні – скоріше нагадує казку, ніж дійсність.

Наша екскурсія у Буки перенесе Вас у справжню казку та примусить повірити в існування чудес!

Славне місто Богуслав: екскурсія до м. Богуслав та с. Медвин. Гора Тотоха

Екскурсія у Богуслав, гора ТотохаЧарівна Київщина продовжує відкривати свої таємниці. На нас очікує так зване місце сили – гора Тотоха.

Протягом екскурсії ми також завітаємо до славного міста Богуслав. Старовинне та мальовниче, воно запропонує нам огляд чарівних картин природи та відвідання цікавих музеїв.

Неповторні види українського лісостепу, чисте повітря, активний відпочинок та безліч фотографій очікують на нас під час цієї пізнавальної мандрівки.

Сокиринці, Тростянець: екскурсія парками Чернігівщини

Сокиринці

Сокиринський парк, створений більш ніж 200 років тому, був частиною родового маєтку Галаганів. Це справжня перлина в намисті садів і парків Чернігівщини і всієї України. Класичний палац Г.Г. Галагана, Готичний і Червоний мости, прекрасна ротонда, ставок, розкішна головна алея – основні архітектурні і природні прикраси садибного комплексу. 

Неподалік від Сокиринців – дендропарк «Тростянець». На території понад 200 га, що належала раніше І.М. Скоропадському – нащадкові гетьманського роду, практично не збереглися архітектурні споруди. Проте сам парк вважається одним з видатних ландшафтних парків Європи.

Богданів край: екскурсія у Чигирин, Суботів, Холодний Яр

Екскурсія Чигирин, Суботів, Холодний ЯрНа цій екскурсії ми відвідаємо місця, пов'язані із подвигами та життям гетьмана Богдана Хмельницького.

У Суботові ми побачимо Іллінську церкву – усипальницю гетьмана, а також відтворену фортецю часів козацтва. У Чигирині на нас очікує знайомство із гетьманською резиденцією та одним із найбільш вражаючих пам'ятників Богданові Хмельницькому. На додаток – легенди та історія Холодного Яру та відвідання Мотронинського монастиря.

Екскурсія до парку Софіївка, місто Умань

Екскурсія у парку Софіївка

Пропонуємо тур до Софіївки – одного з найбільш відомих дендропарків країни. Дивний природний комплекс у сукупності з парковою скульптурою та архітектурою очікує на зустріч із Вами. Кожен куточок парку являє собою певну епоху, країну та притаманні їм особливості.

Дендропарк "Софіївка" в Умані вважається одним із Семи Чудес України. Чекаєте на справжнє диво? Запрошуємо у тур вихідного дня до чарівної Софіївки!

Екскурсія у Трипілля

На шляху до Трипілля – місця, де були знайдені залишки однієї з найдавніших світових культур – ми побачимо легендарні Змієві Вали. Ми почуємо про історію краю, а також про пов'язаних із ним відомих людей.

Пізніше на нас очікує відвідання археологічного музею, у якому екскурсанти отримують найповнішу інформацію про Трипільську культуру. Після цього ми будемо милуватися казковими панорамами дніпровського водосховища та околиць, дізнаємось про таємниці Дівич-гори, а також дізнаємось про місто Триполь часів України-Руси.

Екскурсія в давнє місто Переяслав

Екскурсія у Переяслав-Хмельницький

„Якщо Ви не були у нас, то Ви не знаєте Київщини!” 

Так говорять жителі Переяслава-Хмельницького, і, безумовно, вони праві. Переконатися в цьому Ви зможете у нашому турі вихідного дня.

По-перше, це місто з дивовижною історією, якому понад тисяча років, одне з найдавніших міст Київської Русі. По-друге, це справжнє місто-музей: на понад тридцять тисяч мешканців припадає аж 30 музеїв. І, нарешті, це просто красиве, чисте, тихе місто, у якому кияни, втомлені від метушні та шуму, відпочинуть душею. 

Пам'яті Великого Кобзаря: екскурсія в Переяслав та Канів

Шевченко у юності

Впродовж даної екскурсії ми відвідаємо міста, з якими тісно поєднана доля видатного поета, письменника, художника України Т.Г. Шевченка.

Це Переяслав-Хмельницький, в якому мешкав Великий Кобзар в період написання багатьох своїх геніальних творів, зокрема «Заповіту».  Це Канів, який полюбився Шевченку за життя і в якому він оселився, але доля склалася так, що в цьому місті він знайшов свій останній притулок.

Запропонований тур вихідного дня надає можливість здійснити дві важливі мети: відвідати шевченківські місця, що їх мусить знати кожен українець, та водночас отримати задоволення від розкішних пам’яток природи славних міст Переяслава та Канева.

Екскурсія у м. Житомир

Панорама Житомира

Це один з обласних центрів України, який знаходиться відносно близько від Києва. Неповторний Житомир завжди радо вітає екскурсантів. Завдяки унікальному ландшафту, старовинним спорудам, багаточисленним музеям та величезній кількості зелені Місто Жита й Миру вражає усіх подорожуючих.

А якщо згадати, що захоплюючі види та насичена екскурсійна програма можуть доповнитися солодощами місцевого виробництва, рішення одне – їдемо!

Екскурсія в Батурин, Крути, Крупицький Микільський монастир

Екскурсія у Батурин

Екскурсія до Батурина – столиці гетьманства – розкриє одну з найцікавіших сторінок книги історії України.

Відвідання Крупицької монастирської обителі на річці Сейм обіцяє приємні враження, а пейзажі українського Полісся не залишать байдужими тих, хто любить природу.

Екскурсія у Почаїв: Почаївська Лавра, джерела св. Анни

Почаївська Лавра

До Вашої уваги тур вихідного дня для паломників, а також для тих, хто любить відвідувати святі місця. Екскурсія до Почаївської Лаври – давнього центру християнства, що славиться  численними чудесами. Тут можна відвідати службу Божу, зайти до храмів, прослухати екскурсію. Після відвідання Почаївської Лаври пропонується заїзд до Свято-Духівського скиту, а також купання у джерелах Святої Анни для міцності духу й тіла.

Екскурсія до традиційної української садиби Екскурсія до традиційної української садиби

Екскурсія до старовинної української садиби, у якій щиросердні господарі в гарному національному одязі зустрінуть хлібом-сіллю наших екскурсантів. Вони оповідатимуть про життя, побут, традиції української сільської родини. Легенди та повір’я, обряди та звичаї, майстер-клас із молотьби зерна та ковальської справи, а також смачне частування – усе для Вас!

Екскурсія до садиби – це чудова нагода зробити незабутнім ювілей, корпоративне або будь-яке інше свято, а також приємно вразити іноземних туристів справжнім українським застіллям та гостинністю!

Екскурсія на батьківщину Катерини Білокур: Богданівка – Яготин

Катерина Білокур. Сніданок

Майстриня українського живопису, авторка багатьох чудових та всесвітньо відомих картин, славетна донька українського народу, художниця Катерина Білокур запрошує до світу своєї незрівнянної творчості. Впродовж екскурсії ми відвідаємо меморіал у селі Богданівка (батьківщина Катерини Білокур) та містечко Яготин, де розміщена картинна галерея з творами художниці. Усі небайдужі до української культури отримають справжню духовну насолоду від знайомства із всесвітом живопису Катерини Білокур.

На батьківщину І.С. Козловського: екскурсія у Мар'янівку

Садиба Козловського

І знову дорога кличе нас! Цього разу – на зустріч із генієм співака Івана Семеновича Козловського.

Славетний син української землі, видатний ліричний тенор І.С. Козловський народився у мальовничій Мар'янівці на Київщині, природа якої вражає. Тут ми відвідаємо меморіальний музей-садибу Козловського, який потрапив до сотні претендентів на участь в акції «Сім чудес України». Оточений чарівним парком, занурений у квіти та обійми річки Протока, батьківський дім Козловського завжди радий поціновувачам української культури та творчості. 

Можливість організувати пікнік та просто гарно провести час на природі стануть чудовим доповненням до цієї екскурсії.

Екскурсія у Чернівці

Екскурсія у ЧернівціЧернівці – це не лише знаменитий університет, який знаходиться під егідою ЮНЕСКО. Чернівці – це також затишне та доглянуте місто із складною, проте цікавою історією. Центр міста є надзвичайно привабливим: старовинні споруди, храми різних конфесій, велика кількість зелених насаджень. Особливий шарм мають дворики та кафе Чернівців. Усе це варто побачити та відвідати! 

Доповнити враження від екскурсії Чернівцями можна за рахунок відвідання музею основоположника сучасної української музики Володимира Івасюка.

Екскурсія у Кам'янець-Подільський, Хотин, Кривче

Екскурсія у Кам'янець-Подільський

Відвідати три області України за один день? Легко! І, на додачу, цікаво! Пропонуємо тур вихідного дня до трьох населених пунктів Поділля, які не мають аналогів у всій Європі!

Стародавнє місто Кам'янець-Подільський, грандіозна Хотинська фортеця, унікальна Кришталева печера с. Кривче – це справжні перлини України, які Ви зможете відкрити для себе за допомогою нашої екскурсії.

Елегантна Вінниця: екскурсія у м. Вінниця, фонтан Рошен

Екскурсія у місто Вінниця

На Вас очікує зустріч із Вінницею – красивим містом на річці Південний Буг. У ньому розташовані храми XVIII століття, цікаві музеї, міські парки та, звичайно ж, добре відомий фонтан Рошен. З числа плаваючих фонтанів він визнаний найбільшим у Європі. Завдяки своїй унікальності, а також вишуканості та яскравості лазерного шоу, цей фонтан постійно приваблює до себе тисячі городян та гостей міста.

Ми пропонуємо Вам та Вашій групі декілька варіантів екскурсійних програм до Вінниці: одноденні або дводенні, автобусі або враховуючи прибуття групи потягом. 

Красо України, Подолля: екскурсія Вінниччиною. Вінниця, Браїлів, Буша, Лядовський монастир

Екскурсія Вінницькою областюДводенний  тур для Вашого колективу пропонує знайомство із Вінницею у перший день, а також відвідання двох об'єктів Вінницької області під час другого дня туру. Це можуть бути: мальовниче село Буша, із його надзвичайно цікавими заповідником та музеями, Браїлів, із чарівним Троїцьким монастирем та музеєм Чайковського, або ж Лядовський монастир, який часто називають Подольським Афоном.

Вінниччина дивовижна та гарна, саме час переконатися у цьому!

Екскурсія в музей дорогоцінного каміння, с.м.т. Володарськ-Волинський

Музей каменю у Володарськ-Волинському

Протягом цієї екскурсії ми відвідаємо дивовижний музей, де побачимо найбагатшу колекцію дорогоцінного та декоративного каменю України. Казкові топази, унікальний кристал берилла, рідкісні зразки бурштину та інші дива чекають на Вас у Володарськ-Волинському. Це невеликий населений пункт Житомирщини, куди ми запрошуємо наших екскурсантів.

Дорогоцінне каміння – не єдиний скарб Житомирської області. Цей чудовий край також володіє безцінними багатствами: природою, старовинною архітектурою, цікавими музеями та іншими скарбами.

Екскурсія до замку Радомисль, м. Радомишль

Замок Радомисль

ТурДеКиев запрошує Ваш колектив на екскурсію до унікального історико-культурного комплексу „Замок Радомисль”! Величний замок на острові, оточений водоспадами та чудовим парком, дарує екскурсантам можливість насолодитися його романтикою, затишком та атмосферою старовини!

Під час туру вихідного дня Ви відвідаєте з екскурсією просторі зали замку Радомисль, де не лише каміни, але й усі предмети вжитку випромінюють невимовне тепло; побачите унікальну експозицію домашніх ікон, прогуляєтесь парком та посмакуєте духмяним трав’яним чаєм з величезного самовару.

Край «Зачарованої Десни»: екскурсія у Седнів, Сосницю, Новгород-Сіверський 

Екскурсія Чернігівщиною

Що може бути кращим, ніж відкриття для себе нових, незвіданих країв, чарівних у красі природи? Седнів, Сосниця, Новгород-Сіверський – ось вони, ці дивовижні місцини, невід’ємно поєднані з історією та шармом українського Полісся, відвідані далеко не всіма киянами.

Загадковий Седнів та мальовнича Сосниця, а також величний та стародавній Новгород-Сіверський, чекають зустрічі із Вами у турі вихідного дня. Вражаючі пейзажі, захоплююча історія, приваблива архітектура старовини й сучасності – це запорука приємного відпочинку на нашій екскурсії цими місцями.

Щоб охопити увесь маршрут екскурсії, потрібні два дні, із перервою на ночівлю у Новгороді-Сіверському. У рамках одноденного туру вихідного дня можна побачити лише два з перерахованих об’єктів. Відстань від Києва до Новгорода-Сіверського – приблизно 310 км.

Полтавщина: екскурсія гоголівськими місцями

Екскурсія ПолтавщиноюТур вихідного дня та екскурсія по Полтавщині – це можливість відвідати рідні місця М.В. Гоголя, звідки починали свій літературний шлях герої його творів. Це мандрівка мальовничими краями, що неодноразово були оспівані митцем. Це справжня насолода від українського колориту Полтавщини!

Полтавщина гарна в усі часи та за будь-якої погоди. Проте, безумовно, осінь – найкраща пора для туру вихідного дня. Адже, разом з екскурсією, на початку вересня на нас очікує барвистий Сорочинський ярмарок, а у жовтні – веселий та ситний фестиваль «Свято миргородської свині».

Екскурсія у Запоріжжя. Острів Хортиця

Тур до ЗапоріжжяСлаветний край українського козацтва, місто за порогами Дніпра – на нас очікує Запоріжжя.

Після оглядової екскурсії містом Запоріжжя екскурсанти побачать та відвідають острів Хортиця – знаковий об'єкт Запоріжжя. Тут Знаходиться музей історії козацтва, а також історико-культурний комплекс «Запорозька Січ».

Уздовж красуні Росі: екскурсія у Корсунь-Шевченківський, Стеблів

Корсунь- ШевченковскийПід час цієї екскурсії ви поринете у неповторну атмосферу Поросся – края чудової української природи та історії.

На Вас очікує зустріч із видатною пам'яткою садово-паркового мистецтва – ландшафтним парком у англійському стилі на річці Рось, з унікальними, рідкісними рослинами. Тут розташований гарний архітектурний комплекс із палацем, який є місцевою принадою. У ньому знаходяться деякі цікаві музеї.

Красоти природи продовжують хвилювати нашу уяву у селищі Стеблів – на батьківщині видатного письменника Нечуя-Левицького. Його пронизлива творчість, так само як і пейзажі, що свого часу надихали письменника, нікого не залишать байдужим.

Качанівка: екскурсія вихідного дня

Качанівка: тур вихідного дня

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» включає в себе розкішну дворянську садибу, що розташувалася в парку рідкісної природної краси. У качанівській садибі неодноразово змінювалися господарі, проте найбільший внесок у розвиток парку і присадибної території  вклав знаменитий колекціонер В.В. Тарновський і його нащадки. У садибі знаходиться унікальна колекція картин, посуду, меблів, а також козацької атрибутики, зібрана Тарновським. 

У Качанівці гостювали і творили видатні особистості: Т.Г.Шевченко, композитор М.Глінка, художники В.Штернберг, І.Репін та. ін. Вікові дерева, серед яких є екзотичні, прекрасні Майорські ставки, романтичні руїни – все це створює неповторну атмосферу парку, виводячи його на рівень один з кращих пейзажних садів України.

Екскурсія до парку Олександрія, м. Біла Церква

Біла Церква, парк Олександрія

Давнє місто, що так мальовничо розташувалося уздовж річки Рось, здобуло широку популярність в основному завдяки прекрасному дендропарку «Олександрія». Пам'ятник садово-паркової архітектури 18 століття розмістився більш ніж на 200 гектарах; свого часу служив резиденцією графів Браницьких та отримав свою назву на честь графині Браницької Олександри Василівни.

Це один з найкращих парків пейзажного типу в Україні, побачення з яким чекає на нас у турі вихідного дня. За бажанням – прогулянка на теплоході по річці Рось.

Красоти Черкащини: екскурсія на кінний завод + Буцький каньйон

Екскурсія на кінний завод у Жашкові

Настав час знайомства із Черкащиною – однією з найбільш мальовничих областей України.

Чудові пейзажі українського лісостепу подарують Вам спілкування з прекрасною природою цього краю, розмаїття якої відчувається тут, як ніде більше. Найбільш яскравим акцентом Черкащини, безумовно, вважають знаменитий Буцький каньйон.

Також, у Жашкові Черкаської області знаходиться кінне племінне господарство, яке можна відвідати з екскурсією.

Екскурсія до музею ракетних військ стратегічного призначення

Музей ракетних військУ цьому музеї усі експонати виглядають так, як під час бойових чергувань, тобто у первісному вигляді. У робочому стані їх підтримують співробітники музею – колишні офіцери-ракетники, які проходили тут військову службу з 1989 по 1999 рік, поки Україна не стала без'ядерною державою.

Екскурсія бальзаківськими місцями: м. Бердичів та с. Верхівня Житомирщини

Екскурсія Бердичів, Верхівня

На цій екскурсії ми пропонуємо побачити Україну очима видатного письменника Оноре де Бальзака.

У турі вихідного дня ми відвідаємо „бальзаківські” місця – місто Бердичів та село Верхівня Житомирщини, побачимо красоти житомирського Полісся, його архітектурні перлини, а також дізнаємось про кохання славетного письменника та красуні-слов’янки.

Загадки об'єкту «Скеля»: екскурсія до м. Коростень

Об'єкт Скеля

Місто Коростень, що на Житомирщині, відоме не лише як стародавня столиця племені древлян та сучасне живописне містечко. Тут знаходиться один з найбільш загадкових об’єктів знаменитої „Лінії Сталіна” – бункер „Скеля”, надсекретний у колишні часи та відкритий для екскурсійного відвідання сьогодні. Він досліджений лише частково, тому оточений таємницями.

Цікаві тематичні експозиції, оригінальні експонати і, безумовно, атмосфера секретності підземелля воєнного об’єкта, не залишать екскурсантів байдужими.

Тури у Львів: екскурсії у м. Львів та Львівській області

Тури у ЛьвівВідвідавши Львів хоча б один раз, Ви неодмінно полюбите його та забажаєте повернутись сюди знову. Прогулятись старовинними вуличками, відвідати визначні місця під час екскурсії, відпочити у кав’ярні із філіжанкою запашної кави та просто насолодитись атмосферою дивовижного середньовічного міста – що може бути кращим! Саме у Львові знаходиться більше половини пам’яток історії та зодчества усієї України.

Незабутні панорами міста, його архітектурне обличчя, європейські традиції та гостинність надовго залишаються у пам’яті та серцях львівських гостей. Особливої уваги також варта Львівщина. Старовинні замки та палаци з найцікавішою історією відкриють Вам свої таємниці, а чудові пейзажі та традиції Західної України подарують справжнє задоволення.

Наші програми турів вихідного дня до Львову пропонують знайомство із Містом Лева та Львівською областю, щоб навіки й без пам’яті закохатись у ці дивовижні місця!

Тур до Одеси

екскурсія до ОдесиПоїздка з Києва до Одеси для Вашого колективу може бути різною за тривалістю та включати різні пам'ятки для огляду. Проте, який варіант Ви б не обрали, Вам не доведеться шкодувати, адже Одеса – це місто-мрія! Оспівана у музичних творах, літературі та кіно, Одеса сповнена красот, історії, неповторного колориту та гумору.

Не лише оглядова екскурсія, але й захоплюючі тематичні маршрути будуть запропоновані увазі Вашої групи. Окрім самої Одеси, у рамках туру можна відвідати Белгород-Дністровську фортецю, поїхати до Коблєва, міста Южне або Чорноморська, побачити загадкові катакомби.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua