Тури до Львова

ЛьвівНіч у поїзді – й ми вже у Львові. Ранковий Львів – у ньому особливий шарм. Перше знайомство з містом відбудеться під час оглядової екскурсії по Львову. Собор Святого Юра та Оперний театр вражають архітектурною красою, а з Високого Замку відкривається незабутня панорама міста та його околиць. Завершиться екскурсія на знаменитому Личаківському некрополі, який зберігає пам’ять про відомих людей. Також є можливість відвідати знаменитий Шевченківський гай – етнографічний музей під відкритим небом.

Після обіду в одному з міських кафе на нас очікує приємний шопінг – придбання сувенірів на ринку „Вернісаж”. А потім – пішохідна екскурсія по Львову. Щоб відчути місто краще та зрозуміти його душу, ми здійснимо прогулянку історичним центром. Він внесений до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Це Латинський та Вірменський кафедральні собори, музей-аптека, Чорна кам’яниця, Арсенал із унікальною колекцією зброї тощо.

Наприкінці екскурсії – відвідання магазину-майстерні з виготовлення та продажу шоколадних виробів. Скуштувавши гарячого шоколаду, накупивши солодощів, із враженнями, сувенірами та позитивними емоціями ми повернемось додому.

Панорама Львову

Одноденний тур до Львова

Пропонуємо незабутній день у Львові! Це величне старовинне місто відкриється для Вас у всій красі. Відчуйте його чарівність та неповторну ауру!

Програма туру вихідного дня включає: оглядову автобусно-пішохідну екскурсію по Львову, пішохідну екскурсію „Середньовічне місто Лева”, відвідання ринку „Вернісаж” для придбання сувенірів, відвідання шоколадної майстерні.

Щоб одного дня не було замало, варто продовжити зустріч із дивовижною Львівщиною. Переночувавши у готелі, ми вирушаємо на знайомство з Львівською областю, її архітектурою, природою та історією за обраним маршрутом туту вихідного дня. Нижче ми пропонуємо Вам декілька варіантів програм дводенного тура до Львова.

Жовква-Крехів

Дводенний тур до Львова. Варіант 1

Львів – Жовква – Крехівський монастир.

Другий день нашого перебування на Львівщині буде присвячено відвіданню Жовкви та Крехова. Жовква – районний центр Львівської області, на території якого знаходиться Державний історико-архітектурний заповідник. Тут розміщено понад 50 пам’яток архітектури, в тому числі світового рівня. Окрім замку та залишків міських укріплень, велику цінність має дерев’яна храмова архітектура Жовківщини. У селі Крехів ми побачимо Василіанський монастир Святого Миколая, який є важливим об’єктом релігійного та пізнавального відвідання.

Олеський замок

Дводенний тур до Львова. Варіант 2

Львів – Олесько – Підгірці – Золочів.

У другий день на нас чекає насичена та надзвичайно цікава програма. Спочатку відвідаємо Олеський замок – один з найцікавіших об’єктів туристичної Львівщини. Потім на нас чекає Підгорецький архітектурний ансамбль, що є справжньою перлиною цих країв. Палацеві споруди Золочіва довершать враження про так звану „Золоту підкову України”, до якої входять всі вищезгадані споруди.

Підкамінь

Дводенний тур до Львова. Варіант 3

Львів –Броди – Підкамінь.

У районному центрі Броди ми оглянемо залишки місцевих оборонних та храмових споруд. Пізніше на нас очікує стародавній монастир у Підкамені та унікальна пам’ятка природи – скелястий велетень. Саме тут проходить літній етнічний фестиваль „Підкамінь”.

Тустань

Дводенний тур до Львова. Варіант 4

Львів –Дрогобич – Тустань.

Дрогобич – привітне та охайне місто, яке радо зустріне нас у другий день маршруту. Особливої уваги вартий історичний центр, а також старовинні храми, серед яких вирізняється надзвичайно красива дерев’яна церква святого Юра. У другій половині дня ми завітаємо до Тустані – наскельного міста-фортеці та історико-культурного заповідника, які не мають аналогів у Європі. Восени у Тустані проходить фестиваль української середньовічної культури.

Визначні місця Львова

Тут Ви можете коротко ознайомитись з визначними місцями Львова та Львівської області, відвідання яких передбачають програми наших турів у Львів.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua