Екскурсія у Трипілля

Экскурсия в Триполье. Археологический музейПід час цієї екскурсії ми вирушимо до витоків цивілізації українців – до невеликого населенного пункту Трипілля, розташованого приблизно у 30 кілометрах від центральної частини Києва.

Наприкінці XIX століття воно стало всесвітньо відомим завдяки Вікентію Хвойці – видатному археологу чеського походження, який вважав себе киянином. Неподалік від Трипілля він відкрив залишки поселень племен мідного віку, яки займались землеробством. Ці поселення відомі під назвою «трипільська культура».

На шляху до Трипілля ми побачимо билинні Змієві Вали, дізнаємось версії щодо їхнього походження, а також почуємо про історію цього краю та його знаменитих уроженцях.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90Мабуть, найповнішу інформацію про Трипільську культуру ми отримаємо, відвідавши місцевий археологічний музей. Він розташований в оригінальній будівлі у вигляді чорного кубу.

Потім ми будемо милуватись чудовими панорамами дніпровського водосховища, прилеглих сіл та столичних околиць, а також дізнаємось, які таємниці ховає Дівич-гора. Екскурсовод розповість про місто Триполь княжих часів, про стародавню фортецю та козацькі чайки, про трипільську трагедію та легендарного отамана Зеленого.

Після пікніка на природі, із новими знаннями та враженнями, ми повернемось до столиці.

Тривалість екскурсії: весь день

Тип екскурсії: автобусна, тур вихідного дня

Будь ласка, зауважте, що організація туру є можливою для сформованих груп, колективів тощо. На жаль, ми не комплектуємо групи та не долучаємо індивідуальних екскурсантів до груп.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua