Екскурсія до Полтавщини: Мгар – Миргород – Великі Сорочинці – Гоголеве – Диканька – Полтава.

Мгарский монастир hspace=На батьківщину великого письменника М.В. Гоголя ми вирушаємо дорогою Київ – Харків, яка «помолодшала» та «причепурилася» напередодні Євро 2012. На початку ми проїдемо повз Пирятин та Лубни – міста, цікаві своєю історією, про які Ви дізнаєтесь на шляху.

Мгар.

Перша зупинка туру вихідного дня до Полтавщини – у селі Мгар, заради знайомства зі Спасо-Преображенським монастирем. Його засновано понад чотири століття тому. Мгарський монастир займає вагоме місце в історії та духовній культурі України. За весь період існування Мгарського Спасо-Преображенського монастиря у його стінах перебували видатні діячі своєї епохи: Петро І, гетьман Іван Мазепа, син Богдана Хмельницького Юрій, церковний діяч та ідейний натхненник Коліївщини Мельхиседек та ін.

Ми дізнаємось про історію та архітектуру монастиря, купимо екологічно чисті продукти харчування, що їх завозять до монастиря (хліб, квас, молочні продукти тощо), після чого вирушаємо далі, у Миргород.

Миргород.

Миргород ДівчинаТут, у Миргороді, починаються знамениті «гоголівські» місця. Адже саме на честь цього міста названо один із збірників повістей великого письменника. А від імен різних героїв цих повістей отримали назви вулиці та парки Миргорода. Кумедні скульптури гоголівських персонажів – усюди!

В 1917 році у Миргороді, завдячуючи зусиллям лікаря І. Зубковського, був заснований курорт, відомий далеко за межами України цілющою дією місцевої мінеральної води.

На початку жовтня у Миргороді проходить фестиваль-ярмарок «Свято свині». Його відвідання можна включити до програми туру вихідного дня до Полтавщини.

Сорочинска ярмарка

Великі Сорочинці.

На нас очікують Великі Сорочинці! Тут ми побачимо Спасо-Преображенський храм, у якому хрестили М.В. Гоголя, з унікальним 7-ярусним дерев’яним іконостасом та сотнею ікон високої цінності. У храмі знаходиться філіал місцевого музею Гоголя. На початку вересня у селі триває знаменитий Сорочинський ярмарок.

Ми зможемо приурочити наш тур вихідного дня та екскурсію Полтавщиною до відвідання ярмарку.

Диканька. Троїцка церква

Гоголеве та Диканька.

Наша путь на закінчується! Попереду – селище Гоголеве, де знаходиться могила батьків письменника та заповідник-музей; Диканька, з ефектною Троїцькою церквою, у якій начебто малював біса коваль Вакула – герой повісті «Ніч перед Різдвом». Довколишні місця дуже мальовничі та колоритні!

За бажанням, можна повернутись до Києва у той самий день, або ж продовжити екскурсійний маршрут туру вихідного дня, заночувавши у Полтаві, та здійснити екскурсію по Полтаві.

Полтава. Братська могила

Полтава

Полтава – одне з найцікавіших міст України, яке зберігає пам'ять про далекі часи та історичні події. Це славетне місто привітно приймає гостей. Екскурсія по Полтавівключає відвідання історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», Хрестовоздвиженського  монастиря, Спаської церкви, садиби І. П. Котляревського, Білої Альтанки тощо.

Ми побачимо пам’ятники Полтави, зокрема Марусі Чурай та полтавській галушці, Монумент Слави та ін.

Полтава. СвиняОдноденний маршрут туру вихідного дня по Полтавщині: Мгар – Миргород – Великі Сорочинці – Гоголеве – Диканька.

Дводенний маршрут туру вихідного дня до Полтавщини: Мгар – Миргород – Великі Сорочинці – Гоголеве – Диканька – Полтава (ночівля у Полтаві).

Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія.
Тривалість туру вихідного дня: 1 день або 2 дні (ночівля у Полтаві).

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua