Екскурсія до Вінничини: Вінниця, Браїлів, Буша, Лядовський монастир

Вінниччина: тур вихідного дня

Дводенний тур, дає можливість ознайомитись із мальовничим куточком нашої держави – Вінничиною. До екскурсійної програми входить знайомство із Вінницею у 1 день. На 2 день пропонується відвідання селища Браїлів або поїздка до Буші та Лядовського монастиря.

Зранку, виїхавши з Києва комфортабельних автобусом, за 4-5 годин ми вже у Вінниці – одному з найбільш зручних для життя міст України. Після знайомства із містом під час оглядової екскурсії, після обіду у місті, екскурсанти селяться у готелі. Потім є час подивитись фонтанно-лазерне шоу на річці Південний Буг.

Відпочивши та поснідавши зранку, екскурсантам пропонується відвідання селища Браїлів або поїздка до Буші та Лядовського монастиря. Після виконання екскурсійної програми, пізно ввечері другого дня, сповнені вражень, туристи повертаються до Києва.

Вінниця

Вінниччина: тур вихідного дня

Місто бере свій початок від стародавньої фортеці, заснованої 1363 році на пагорбі Південного Бугу. Чудовий парк, пішохідна зона, храми та монастирі, Соборна вулиця – головна у місті – усе це побачать екскурсанти.

Залишки ставки гітлерівської верхівки Вервольф, місця, пов’язані з життям видатного лікаря Пирогова, його усипальниця-церква та багато іншого пропонується під час оглядової екскурсії.

Звичайно, наші туристи побачать місцеву цікавинку – відомі вінницькі трамваї швейцарського виробництва, які рухаються із швейцарською пунктуальністю.

Ввечері, згідно екскурсійної програми, запрошуємо наших туристів побачити фонтанно-лазерне шоу на набережній Південного Бугу. Воно вважається одним з найкращих у світі.

Буша – України душа

Вінниччина: тур вихідного дня

Буша – це мальовниче подільське село, одне з найзагадковіших та найпривабливіших місць України. Тих, хто був тут, тягне приїхати сюди знов. А тим, хто не був, ми пропонуємо відвідати її – загадкову, вражаючу, містичну, неповторну.

Історичні пам’ятники Буші вражають своєю кількістю, а також тим, що вони відносяться до різних часів. Це й дохристиянський скельний храм, із всесвітньо відомим рельєфом, про вік якого і зараз точаться суперечки. Це також залишки трипільського житла IV тис до н.е., на базі якого створено місцевий музей археології. Це й старе козацьке кладовище, з унікальними за формою та стилем різьбленими хрестами, яких збереглось понад 150.

До заповідника Буша також входять музеї народних ремесел, етнографічний, місцевих легенд, хата гончара. Багатьом Буша відома завдяки історичній повісті М. Старицького «Облога Буші» та драми «Оборона Буші». Пам’яткою, яка нагадує про буремні події тих часів, є кам’яна вежа – єдина споруда, що залишилась від козацької фортеці, яку називали «Малим Кам’янцем».

У зв’язку з традиційним місцевим промислом з обробки каменю, у Буші проходить традиційний щорічний пленер скульпторів-каменотесів. Завдяки цьому в селі створено парк кам’яної скульптури, який налічує близько 200 витворів мистецтва, розміщених просто неба.

Буша сьогодні – це мальовниче село, що сховалось у зелені садів. Воно омивається двома річками. Воно завжди приваблювало археологів, істориків, мистецтвознавців, подорожуючих та усіх тих, хто просто любить Україну. Відвідати його, на наш погляд, повинні усі українці, так само як і Канів, Києво-Печерську Лавру, Говерлу або Чернівецький Університет.
Буша – це місце особливе,
Вона дарує людям крила,
Якщо потрібно це душі,
То завітайте до Буші.

Подільський Афон

Вінниччина: тур вихідного дня

Невеличке село Лядова розташоване біля гирла однойменної річки, де повертає Дністер та ефектно підкреслює красу високого кам’яного берега білого кольору. Природа створила у ньому гроти, які використовувались людиною під сховище у період палеоліту. З огляду на те, що у цих місцях проходив кордон римської провінції Дакії, історичні легенди пов’язують виникнення наддністрянський скельних монастирів, в тому числі Лядовського, із раннім християнством, яке поширювалось в межах Римської імперії починаючи з I століття нашої ери.

Інші місцеві легенди стверджують, що святий Антоній – засновник печерського монастиря в Києві, повертаючись зі святої гори Афон до України-Русі, зупинявся на деякий час у Пониззі с так тоді  називали Поділля – та заснував цей монастир.

Одна з трьох скельних церков монастиря дійсно присвячена Антонію Печерському, і вона цікава тим, що не лише вона сама, але й усе її убрання витесано з каменю. Поряд знаходиться печерна келія Антонія.

У величезних монолітах білого вапняку вирубано два інших скельних храми – Усікновення голови Іоанна Предтечі та Параскеви П’ятниці – а також келії, де живуть ченці та послушники, і монастирська кістниця. Є у монастирі 2 чудотворні ікони та кам’яний хрест, що нагадує про захист цієї території Господом, та інші святині.

Особливої уваги заслуговує джерело Антонія, яке дивом б’є з гори на суттєвій висоті. Вода у ньому – одна з найкращих за якістю на Поділлі. Її використовують прочани та мешканці монастиря для побутових цілей, вона заповнює купель.

Після знайомства з монастирем можливе купання у купелі. Воно добре знімає втому. А з монастирської дзвіниці відкриваються неповторні краєвиди Дністра та сусідньої Молдови.

На березі Дністра під скелею є гарні місця для відпочинку перед зворотною дорогою.

Браїлів

Вінниччина: тур вихідного дня

Невелике селище, розташоване в 30 км від Вінниці, приваблює мандрівників із двох причин. По перше, тут знаходиться Троїцький жіночий монастир, із кількома чудотворними іконами, верхнім та нижнім храмами, красивою дзвіницею із шатровим верхом, чернецькими келіями. По друге, з 1862 року садибою в Браїлові володів відомий залізничний підприємець фон Мекк. Його дружина Надія увійшла в історію завдяки своєму незвичайному товаришуванню із видатним композитором П.І. Чайковським.

У державному музеї Чайковського і Надії фон Мекк можна дізнатись про загадкові взаємини композитора та меценатки, які тривали 13 років. Під час цих стосунків Чайковський отримував від Надії суттєву матеріальну підтримку, яка дозволяла йому вести незалежний спосіб життя. За взаємною згодою вони ніколи не зустрічались та не розмовляли, хоча Чайковський неодноразово відвідував маєток.

Під час екскурсії музеєм можна побачити особисті речі, робочий кабінет Чайковського, унікальну колекцію нотних видань  XIX століття, чудові картини вінницьких художників. У залах музею можна дізнатись про музичні твори, написані тут композитором, та про історію стародавнього Браїлова. Навкруги садиби чудовий парк із ставками алеями та місточком, де можна насолодитись краєвидами та перепочити після екскурсії.

 

Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія

Тривалість туру вихідного дня: 2 дні

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи. 

Вінниця та Вінницька область: фотозвіт

Фото 1
Вінниччина: екскурсія
Фото 2
Вінниччина: екскурсія
Фото 3
Вінниччина: екскурсія
Фото 4
Вінниччина: екскурсія
Фото 5
Вінниччина: екскурсія
Фото 6
Вінниччина: екскурсія
Фото 7
Вінниччина: екскурсія
Фото 8
Вінниччина: екскурсія
Фото 9
Вінниччина: екскурсія
Фото 10
Вінниччина: екскурсія
Фото 11
Вінниччина: екскурсія
Фото 12
Вінниччина: екскурсія
Фото 13
Вінниччина: екскурсія
Фото 14
Вінниччина: екскурсія
Фото 15
Вінниччина: екскурсія
Фото 16
Вінниччина: екскурсія
Фото 17
Вінниччина: екскурсія

Фото 18

Вінниччина: екскурсія

Фото 19

Вінниччина: екскурсія

Фото 20

Вінниччина: екскурсія

Фото 21

Вінниччина: екскурсія

Фото 22

Вінниччина: екскурсія

Фото 23

Вінниччина: екскурсія

Фото 24

Вінниччина: екскурсія

Фото 25

Вінниччина: екскурсія

Фото 26

Вінниччина: екскурсія

Фото 27

Вінниччина: екскурсія

Фото 28

Вінниччина: екскурсія
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua