Славетний край козацький: екскурсія до Запоріжжя, острів Хортиця

Екскурсія ЗапоріжжяКолишня фортеця Олександрівськ та славетний козацький край, місто за порогами могутнього Дніпра та один з індустріальних центрів південно-східної України – усе це про Запоріжжя.

Знайомство із Запоріжжям розпочинається з оглядової екскурсії. До уваги туристів – одна з найдовших центральних вулиць у Європі, годинник закоханих, біля якого нерідко фотографуються молодята, Свято-Покровський кафедральний собор, відома Дніпрогес та водосховище – ось головні визначні місця міста.

І, звичайно, поїздку до Запоріжжя важко уявити без відвідання острова Хортиця.

Хортиця екскурсіяОстрів Хортиця – знаковий об'єкт Запоріжжя. З прадавніх часів він викликав захоплення подорожуючих завдяки своїй величі та красі. Ймовірно, тут загинув князь Святослав Хоробрий. Тут зародилося запорізьке козацтво. Сьогодні на Хортиці – одному з найбільших островів на Дніпрі – створено заповідник.

На Хортиці знаходиться музей історії козацтва, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», де сучасні козаки продемонструють своє бойове мистецтво, а також комплекс Скіфський стан та ангар із козацьким кораблем «Чайка» XVIII століття.

Хортиця екскурсіяПісля огляду основних визначних місць острова можна скуштувати козацький куліш, зварений за старовинним рецептом, відпочити у затінку вікових дубів, відвідати музей старовинної автомобільної техніки або музей зброї. 

Тур з Києва до Запоріжжя можна здійснити у автобусному варіанті, або ж із можливістю дістатися Запоріжжя та повернутися до столиці залізницею (за узгодженням із замовником).

За Вашим запитом, ми з радістю запропонуємо більш детальну програму туру вихідного дня для Вашого колективу у Запоріжжя, із розрахунком її вартості.

Тип екскурсії: тур вихідного дня, одноденний + 2 ночі у потязі або автобусі

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи.

Фото туру до Запоріжжя, із відвіданням острова Хортиця

Фото 1

Тур до Запоріжжя

Фото 2

Тур до Запоріжжя

Фото 3

Тур до Запоріжжя

Фото 4

Тур до Запоріжжя

Фото 5

Тур до Запоріжжя

Фото 6

Тур до Запоріжжя

Фото 7

Тур до Запоріжжя

Фото 8

Тур до Запоріжжя

Фото 9

Тур до Запоріжжя

Фото 10

Тур до Запоріжжя

Фото 11

Тур до Запоріжжя

Фото 12

Тур до Запоріжжя

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua