Екскурсія у Седнів

Седнів – селище міського типу неподалік від Чернігова – щороку стає усе більш популярним серед подорожуючих.

Причин для цього дуже багато: відпочинок на річці Снов, їзда верхи, неймовірні краєвиди, знайомство із пам’ятками історії, участь у фестивалі «Седнівська осінь», зелений туризм та багато іншого.

Седнів екскурсія

У Седневі є на що подивитись: добре відома церква Святого Георгія, в якій знімали фільм жахів «Вій» радянської доби, Воскресенська церква, із родовою усипальнею Лизогубів, кам’яниця та садиба Лизогубів, парк із віковими деревами та багато іншого.

Седнів екскурсія

Краса Седнева надихала на творчість геніїв: Тарас Шевченко написав тут поему «Відьма», а Леонід Глібов – вірш «Журба» («Стоїть гора високая…»).

Седнів екскурсія

У Седневі є пам’ятки нинішньої доби: меморіальна дошка, присвячена дисидентові та борцеві за українську державність Левкові Лук’яненку, а також сучасна школа, яка вважається однією з найкращих на Чернігівщині.

Седнів екскурсія

Екскурсія у Седнів можлива як самостійна подорож вихідного дня, із відпочинком на пляжі річки Снов, так і як складова частина туру до Чернігова або до Новгорода-Сіверського.

Седнів екскурсія

Тип екскурсії: однденна заміська, тур вихідного дня

Тривалість екскурсії: цілий день

Організація екскурсії є можливою для сформованої групи. На жаль, ми не формуємо екскурсійні групи та не долучаємо індивідуальних екскурсантів до групи.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua