Глухів: тур вихідного дня з Києва. Глухів+Батурин

Екскурсія в Глухів

Автомобільний шлях до Глухова пролягає по рівній місцевості, яка оточена лісами. Раптово, за великим ставом, з’являється місто – районний центр Сумської області та одне з найдавніших поселень в Україні, яке вперше згадується у літописі під 1152 роком.

У центрі міста, на пагорбі, розташувалась водонапірна башта – своєрідна архітектурно-комунальна пам’ятка, яку збудували на початку ХХ століття у вигляді булави. Зараз вона використовується як оглядовий майданчик, з якого можна зробити гарні фото Глухова.

А далі на екскурсантів очікують найстаріші споруди міста: Михайлівська церква, Тріумфальна брама, будинок Терещенків, а також Трьоханастасіївська церква, яка нагадує Володимирський собор у Києві. У 2007 році вона посіла шосте місце в Сумській обласній акції «Сім чудес Сумщини». У храмі знаходиться фамільний склеп підприємців та меценатів Терещенків, які зробили багато корисного для України.

Екскурсія у м. Глухів пройде й міським парком, де гості дізнаються про долю великих українських композиторів М. Березовського та Д. Бортнянського. Біля пам’ятників цим відомим українцям стає відомо, як склалось життя кожного.

В міському археологічному музеї, де працюють справжні знавці Глухова, можна побачити багато цікавих артефактів: зразки старовинної зброї, старовинного автентичного одягу, макет Глухова початку XVIII століття – часів, коли місто було резиденцією гетьманів Лівобережної України, та багато іншого.

Варто зазначити, що місто Глухів, розташоване на берегах річки Есмань, вважається одним з екологічно найчистіших в Україні.

Екскурсію до Глухова можна поєднати із туром вихідного дня до м. Батурин.

Тип екскурсії: автобусна екскурсія вихідного дня, для сформованої групи

Тривалість екскурсії: увесь день

Фото, зроблені під час екскурсії до Глухова

Фото 1

Фото екскурсії у Глухів

Фото 2

Фото екскурсії у Глухів

Фото 3

Фото екскурсії у Глухів

Фото 4

Фото екскурсії у Глухів

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua