Екскурсії в Київ

Ми обрали для Вас найкращі екскурсії у місті Києві. У нас доступні договірні ціни, які залежать від кількості екскурсантів у групі, побажань стосовно транспорту тощо. Ми порахуємо вартість екскурсій у Києві за Вашим запитом.

Наші екскурсії неодмінно зацікавлять Вас!

Цветущий киевский каштан

Екскурсії Києвом для індивідуальних туристів

Запрошуємо індивідуальних туристів на екскурсії по Києву! Ви подорожуєте самостійно, з родиною, дітьми, з близькими людьми, невеликою компаниією? Пропонуємо Вам зустріч із чудовим містом у супроводі досвідченого екскурсовода по Києву.

Для першої зустрічі з нашим містом рекомендуємо обрати оглядову екскурсію по Києву, яка дасть повне уявлення про місто та його визначні місця.

Якщо Ви бажаєте дізнатись про Київ більше, у нас є велика кількість різноманітних тематичних екскурсій, екскурсій околицями Києва тощо.

Місце та час початку екскурсії, а також її тривалість визначаєте Ви. Зверніться до нас - і ми з радістю організуємо для Вас та Ваших супутників екскурсії відповідно до Ваших побажань.

Автобусные экскурсии по Киеву

Автобусні екскурсії у Києві

Автобусні екскурсії у м. Київ пропонують не лише знайомство з унікальними місцями, пам'ятками історії, сьогоденням міста, але й комфортне пересування Києвом та його околицями.

Скориставшись переліком наших автобусних екскурсій, Ви зможете замовити екскурсію Києвом для будь-якого колективу. Для Вас – міні-вени, які стануть у нагоді родинам або дружнім компаніям, мікроавтобуси для маленьких колективів, транспорт для великих груп та навіть двоповерхові автобуси. Транспортні засоби оснащені мікрофонами, тому наші гості почують кожне слово з цікавих оповідей досвічених екскурсоводів міста Києва.

Пешеходные экскурсии по Киеву

Пішохідні екскурсії у Києві

Вважаєте, що пішохідні прогулянки втомлюють? Аніскільки, адже Вас супроводжує цікавий екскурсовод, закоханий у своє місто!

Пішохідні екскурсії у м. Київ допоможуть як гостям, так і киянам дізнатись більше про це місто, відчути його атмосферу, побачити усе те, на що у повсякденному житті рідко звертаєш увагу, зрозуміти його душу. За декілька годин прогулянки Ви побачите безліч цікавих об'єктів, почуєте багато фактів і легенд, дізнаєтесь про біографії й таємниці, історичні відомості та життя сучасних киян.

Будь ласка, ознайомтесь із переліком найкращих пішохідних маршрутів у Києві. Замовити пішохідну екскурсію дуже просто: оберіть ту, яка найбільше сподобалась та зв'яжіться з нами. Екскурсоводи користуються переносними підсилювачами звуку для контакту з великими групами.

Дегустационные экскурсии по Киеву

Дегустаційні екскурсії у Києві

Дегустаційні екскурсії подарують Вам та Вашим супутникам насолоду від смаку, зовнішнього вигляду та аромату улюблених продуктів. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь не лише про цікаві та корисні речі, але й відчуєте насичений смак напоїв і страв.

Скуштувати типову українську кухню, дізнатись про користь та розмаїття меду, побачити процес виробництва пива можна під час наших дегустаційних екскурсій.

Экскурсия по Днепру на катере

Прогулянка Дніпром на швидкісному катері

Щоб доповнити враження про наше місто та приємно відпочити після екскурсійної програми, пропонуємо здійснити прогулянку на швидкісному катері.

Комфортабельний швидкісний катер, який вміщує до чотирьох пасажирів, із досвіченим капітаном за кермом, подарує нашим туристам не лише задоволення від незвичної прогулянки, але й порятунок від літньої спеки!

Наше місто з вікон трамваю: екскурсія Киевом на трамваї

Экскурсия на трамваеПропонуємо творчий підхід до организації корпоративів, дитячих свят, шкільної екскурсії - подорож Києвом на трамвайчику! Ретро-трамвай, новий сучасний вагон, трамвайчик-кафе - обирайте! Куренівка, Поділ, Оболонь, природа Пущі-Водиці відкриються Вам на цій екскурсії.

Екскурсію Києвом на трамваї можна поєднати з відвідуванням міського музею електричного транспорту.

Екскурсія на теплоході, Київ

Краєвиди Києва з Дніпра. Екскурсія по Києву на теплоході

Завітавши до Києва в теплу пору року, обов'язково слід помилуватись нашим містом з Дніпра! Красені-мости та пам'ятники архітектури, пляжі та унікальний ландшафт, але не з асфальтових вулиць, а з вод сивого Дніпра. На Вас очікує незабутня прогулянка та можливість помилуватись колоритними київськими пейзажами. Яскраві враження від незвичайної подорожі на теплоході залишать позаду міський шум, а цікава інформація стане гарним доповненням до них!

Київ музейний: екскурсії Києвом + відвідання найцікавіших музеїв міста

Знайомство із Києвом буде неповним без відвідання музеїв нашого міста. У Києві Є багато музеїв, і розібратися у їх різномаїтті - непроста задача. Ми готові вирішити її за Вас!

Для індивідуальних туристів та сформованих груп ми організуємо екскурсію найвизначнішими місцями Києва. До екскурсії ми долучимо відвідання музеїв, які доповнять враження від прогулянки зокрема та від Києва у цілому.