Пішохідні екскурсії Києвом

Екскурсія центром Києва

Прогулянка Києвом: пішохідна екскурсія центральною частиною міста

Полюбляєте прогулянки гарним містом? Бажаєте побачити усе найгарніше та найважливіше у центрі Києва, заощаджуючи власний час та гроші? Ця екскурсія саме для Вас!

Лише три години у супроводі екскурсовода – і Ви отримаєте повне враження про центральну частину Києва, про пам’ятки, будівлі, вулиці нашого міста, про основні історичні факти й події сьогодення у житті української столиці.

Обирайте маршрут, одягайтесь за погодою та у зручне взуття – ми вирушаємо у путь!

Екскурсія Києво-Печерська ЛавраЕкскурсія до Києво-Печерської Лаври

Кожен, хто бував у Києві, навіть проїздом, певно, бачив споруди Києво-Печерської Лаври. Ними зручно милуватися, прямуючи з Лівобережжя на Правий берег Дніпра. Храми та дзвіницю добре видно з Лаврської вулиці, що нею нерідко проїжджають екскурсанти впродовж коротенької оглядової екскурсії містом. Але, на жаль, час іноді так безжально летить, що його не вистачає на більш докладне знайомство з цією чудовою пам'яткою.

Але ж Києво-Печерська Лавра дійсно варта вашої детальної уваги! Тут усе: дух століть, архітектура, що створювалась віками, мальовничі краєвиди та, звичайно ж, найбільша таємниця буття, втілена у нетлінності святих мощів та цілющій силі води.

Все ж таки, знайдіть час...Вам неодмінно залишаться на все життя ті дивовижні відчуття благодаті, які охоплять Вас впродовж екскурсії.

Андріївська церква

Давня столиця Київської Русі: пішохідна екскурсія по Києву

Відчути атмосферу стародавнього Києва, заглибитись у часи Кия, Володимира і Ярослава, доторкнутись до найдавніших споруд стольного граду, сягнути самих витоків міста – все це можливе у рамках пішохідної екскурсії.

Андріївський. Пішохідна екскурсія, Київ.

Андрїївский узвіз: прогулянка справжньою київською вулицею

Андріївський узвіз недаремно називають справжньою київською вулицею. Адже йому притаманне усе те, чим пишається Київ у цілому: старовинна архітектура, вигадливий рельєф, дивовижна природа, атмосфера давнини та віяння сучасного життя.

На Андріївскому узвозі знаходиться один з найвідоміших храмів Києва. Із сусідніх пагорбів відкриваються панорами Дніпра та Подолу, що ними славиться Київ. А ще тут - численні галереї, найцікавіші музеї, вернісажі, ярмарки, фестивалі...Усього не перелічити!

Кияни вважають Андріївський узвіз душею міста. А по-справжньому зрозуміти та покохати це місто можна, лише відкривши його душу... 

Мистический Киев экскурсия

Загадковий Київ

Іноді у нас виникає бажання трішечки полоскотати нерви. У дитинстві, в оздоровчих таборах, ми, тремтячи під ковдрою, оповідали одне одному страшні історії. Пізніше виникає інтерес до фільмів жахів або літератури жанру "містика". Щоправда, подібні страшилки, фільми та книжки рідко бувають по-справжньому пізнавальними, на відміну від екскурсії.

Усім, хто бажає випробувати на міць нервову систему та водночас дізнатись дещо нове (читай - забуте старе) про Київ, ми пропонуємо цю екскурсію. 

Під час пішохідної екскурсії Ви зможете здійснити прогулянку найтаємничішими місцями Києва: Чортовим Беремищем, Собачою стежкою, Києвицею та іншими місцями, які сьогодні ми знаємо під зовсім іншими назвами.

Можливо, будене так вже й страшно, але цікаво буде неодмінно.

Экскурсия по Подолу

Легенди й таємниці Подолу: пішохідна екскурсія по Києву

Поділ – найлегендарніше місце в Києві після Печерської Лаври. Саме з ним пов'язують більшість київських таємниць, цікавих історій та містичних переказів. І він готовий відкрити їх усім, хто любить Київ.

Вічний Ворон та жебрак-багатій Латка, мапи скарбів та київські відьми - оповіді про все це переказувались із покоління в покоління, із вуст у вуста.

Якщо Ви бажаєте дізнатись про містичну сторону Києва та побачити знайомі місця в іншому, таємничому ракурсі - ця екскурсія саме для Вас.

Экскурсия Град Ярослава

Місто князя Ярослава: пішохідна екскурсія Києвом

Ця незвичайна пішохідна екскурсія познайомить вас із місцями у центрі Києва, де туристів зустрінеш нечасто: вулицями Ярославів Вал, Стрілецька, Рейтарська. До вашої уваги - замок барона та караїмська кенаса, будинок Родзянко та споруди, що пам'ятають Лесю Українку, Михайла Булгакова, Миколу Лєскова та Василя Кричевського, авіаконструктора Ігоря Сікорського та навіть сатирика Тарапуньку.

Завершує маршрут найбільш видовищний куточок Києва - Пейзажна алея, де неодмінно варто прогулятись як киянам, так і гостям міста. 

Екскурсія у парку Володимирська гірка

Екскурсія у парку Володимирська гірка

Найбільш романтична та затишна місцина Києва, незрівняний парк Володимирська гірка є популярним місцем для екскурсій та прогулянок. Чудові панорами, барвисті пейзажі та пам’ятки історії приваблюють сюди туристів та киян в усі пори року. Необтяжливий маршрут екскурсії Володимирською гіркою, запропонований нашим екскурсантам, легко подолають навіть заядлі домосіди.

Екскурсія у ботанічний сад міста Києва

Экскурсия в ботсад

Для всіх, хто любить природу, цікавиться багатством та різномаїттям рослинного світу, віддає перевагу тихим та спокійним місцям із приємною атмосферою, пропонуємо групову екскурсію до ботанічного саду ім. Гришка.

Оглядова екскурсія ознайомит відвідувачів з історією цього дивовижного місця, його особливостями та ландшафтами. Тематичні екскурсії представлять флору окремих ботаніко-географічних територій київського міського ботсаду. Екскурсія до оранжерейного комплексу дасть уяву про тропічні, субтропічні та інші нетипові для Києва рослини.

Дім з  Химерами. Київ

Визначні місця Печерська: пішохідна екскурсія по Києву

Печерськ – історичне місце і сучасний район, різноликий та надзвичайно цікавий. Аристократичний Печерськ  представлений вишуканими садибами Липок – кварталу знаті. В адміністративному Печерську розташувались урядові споруди для політичної еліти. Потім – прогулянка парком, де розкошує Маріїнський палац та очікує на закоханих місток Поцілунків. Фінальна нота печерської симфонії – вражаюча панорама міста з оглядового майданчика Хрещатого парку.

Фонтан самсон

Вулицями старого Подолу: пішохідна екскурсія по Києву

Запрошуємо до одного з найбільш привабливих та незвичайних районів Києва – стародавнього Подолу!
Назва „Поділ” походить від поселень городян „по долу”, тобто у долині Дніпра. З прадавніх часів населений простими людьми – ремісниками, торговцями, мореплавцями, Поділ і досі має репутацію району, за духом близького до народу. Так, саме Києво-Поділ отримав Магдебурзьке право наприкінці 15 століття. Саме на Подолі знаходились ринки, влаштовувались ярмарки; тут з'явилась перша аптека, перший млин, перший водопровід, перша електростанція, тут і досі знаходиться перший в Україні вищий навчальний заклад. Вузенькі вулички з невеликими будівлями,  таємничі романтичні дворики, храми різних епох і релігій – ось такі особливості цього чудового району.

Пирогово. Киев

Казка просто неба: екскурсія до музею у Пирогові

Музей народної архітектури та побуту України у Пирогово запрошує на екскурсію! Тут, просто неба, зібрані цікаві зразки народної архітектури різних регіонів України. Ви зможете відвідати традиційну українську хату, сільську школу, церкву, зазирнути у шинок на чарочку, здійснити прогулянку мальовничою територією музею.

Народні гуляння, свята, ярмарки, катання на конях, смачні українські страви – усе це очікує на Вас у Пирогові!

Для економії бюджету є можливість дістатись музею громадським транспортом (підходить для невеликої групи).

Китаевские пещеры

Загадковий Китаїв: екскурсія околицею Києва

Китаїв нагадує справжній куточок раю, у якому можна опинитися, навіть не перетинаючи міської смуги. Це місце сповнене віри та повністю позбавлене буденної метушні.

Тут, у серці природи, розташований стародавній монастир із печерами, мальовничими пагорбами, лісом, озерами. Його часто відвідують як прочани, так і екскурсанти.

Екскурсія до Китаєва передбачає: огляд монастирських споруд, відвідання печер, невеличкий відпочинок на тлі чудової природи цієї місцевості.

Екскурсія є можливою у пішохідному варіанті (для малих груп або індивідуальних туристів) та передбачає пересування до/від Китаєва громадським транспортом, у супроводі екскурсовода.

Феофания Киев

Чарівна Феофанія: екскурсія околицею Києва

Феофанія - це справжнє свято для душі. Перш за все, вона подарує зустріч із монастирем, осяяним благодаттю Божою. По-друге, у Києві, окрім Феофанії, залишилось не так багато місць, де можна насолодитися кришталево чистою водою з джерел, що їх вважають цілющими, та навіть скупатися у крижано-холодній копанці. І, звичайно, перебування наодинці з природою - то є дійсно задоволення для мешканців великих міст.

Впродовж екскурсії у Феофанію Ви дізнаєтесь про історію та сучасне життя Свято-Пантелеймонівської жіночої обителі, а також про людей, які прославили його своїми діяннями.

Пішохідний варіант екскурсії до чарівної Феофанії передбачає переміщення до/від цієї місцевості громадським транспортом, у супроводі екскурсовода, та найкраще підходить малим групам або індивідувальним туристам.

Памятник расстрелянным детям

Забуттю не підлягає: екскурсія до Бабиного Яру

Як сумно та прикро, що саме у нашому гарному, квітучому місті, стався один з найжахливіших злочинів проти людства. Про трагедію Бабиного Яру відомо в усьому світі. Про неї неможливо мовчати, адже ми повинні знати навіть про найстрашніші речі та явища у нашій історії, щоб запобігти їхньому повторенню.

Екскурсія до Бабиного Яру надасть можливість ознайомитись із Сирецьким меморіальним комплексом та згадати ті трагічні події, які відбувались у Києві під час гитлерівської окупації. Екскурсанти дізнаються про те, що сталось у Бабиному Яру за тих сумних часів, побачать місця знищення киян, ознайомляться із пам'ятками комплексу.

Екскурсія у пішохідному варіанті передбачає переміщення до/від об'єкту екскурсії громадським транспортом (підходить для невеликих груп або індивідуальних екскурсантів).

Лысая гора Киев

Лиса гора: містика і реальність. Екскурсія на Лису гору

В уяві багатьох Лиса гора ототожнюється із легендами про відьом, ворожок та знахарок. Але найвідоміша Лиса гора у Києві - це не лише оповіді про чаклунство. Це язичницьке капище, фортеця кінця ХІХ століття, історичні факти, зокрема про страту державних злочинців. Це парк, закладений до 1500-річчя заснування Києва, це чудовий природно-ландшафтний заповідник.

І все це - дуже близько до центра сучасного Києва.

Обираючи пішохідний варіант цієї екскурсії, невеликі групи або індивідуальні екскурсанти дістаються до Лисої гори громадським транспортом, у супроводі екскурсовода.

Київ, Байковє кладовище

Байковий некрополь. Екскурсія на Байкове кладовище Києва

Пантеон, де знайшли вічний спокій найбільш відомі державні діячі, письменники, поети, художники, скульптори, актори, спортсмени...

Звичайно, будь-який довідник надасть про них інформацію. Але довідкова література навряд чи дозволить відчути та зрозуміти, якою ЛЮДИНОЮ була та чи інша видатна особистість, чим дихала, чим непокоїлася, чому раділа... Про найвідоміші постаті як про звичайних земних людей розповість наш екскурсовод, зазирнувши за лаштунки шкільних біографій.

Деякі склепи і пам'ятники Байкового кладовища є справжніми шедеври архітектури та скульптури. На жаль, держава мало опікується про них, тож, як кажуть, треба встигнути побачити. Також, впродовж екскурсії ви дізнаєтесь про відому стіну пам'яті, історію її створення та варварського знищення.