Екскурсія на пасіку під Києвом, із дегустацією меду

Єкскурсія на пасікуТільки у нас! Ексклюзивна екскурсія на пасіку під Києвом, з дегустацією меду!

Бджола є давнім супутником людини впродовж тисячоліть. А мед - це висококалорійний продукт, близький за складом до кров’яної плазми людини та дуже корисний для її здоров'я.

В минулі часи мало не в кожній українській сільській садибі можна було зустріти господаря у сітці пасічника, з димарем. Сьогодні бажаючих займатись бджільництвом меншає з кожним роком. І, хоча Україна залишається однією з провідних держав світу з виробництва меду, кількість сімей крилатих трудівниць так само зменшується.

Ми пропонуємо для Вас цікаву екскурсію на невелику пасіку, розташовану на околиці Києва. Її хазяїн багато років професійно займається бджільництвом та є нащадком цілого покоління бджолярів.

Під час екскурсії на пасіку під Києвом Ви дізнаєтесь про те, скільки очей у бджіл, з якою швидкістю та як далеко вони літають, скільки квітів опилюють, чому вулики переважно фарбують у жовтий та блакитний кольори, які регіони України вважаються найкращими для бждільництва, а також багато іншого.

Разом із Вами хазяїн пасіки розпалить димар, щоб бджоли заспокоїлися, зазирне у вулик, щоб Ви побачили бджолину королеву (матку), робочих бджіл, трутнів, комірки, куди складається корисний продукт. Ви дізнаєтесь як бджоли збирають нектар та перетворюють його на мед, виробляють інші продукти бджільництва та які саме.

Після завершення огляду пасіки –  чаювання з дегустацією декількох сортів меду, з можливістю його купівлі за помірною ціною.

Якщо до Вас завітали гості з-за кордону - ця екскурсія їх зацікавить неодмінно. Вона допоможе краще зрозуміти побут, традиції, звичаї та менталітет українців. Спеціально для зарубіжних гостей господиня пасіки приготує смачний обід зі страв української національної кухні (за запитом).

Ця екскурсія сподобається родинам, які люблять креативний та пізнавальний відпочинок, невеликим групам школярів різного віку - усім тим, хто поважає один з найкорисніших продуктів на Землі - бджолиний мед.

Єкскурсія на пасікуБудь ласка, зверніть увагу на наступне:

Оскільки пасіка є невеликою, максимальна кількість учасників програми складає 10 осіб.

Екскурсія на пасіку відбувається тільки в теплу погоду.

Під уважним контролем господаря пасіки екскурсанти максимально захищені від бджолиних укусів, проте бажано вдягнутись у закритий одяг.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua