Дегустаційна екскурсія "Україна гостинна"

Роль харчування у житті кожної особи не обмежується виключно життєвою необхідністю. Їжа здатна дарувати естетичну насолоду своїм виглядом, смаком та ароматом.

їжа

А якщо до насолоди від прийому їжі додати задоволення від застільного спілкування із друзями та близькими людьми, у супроводі гарної музики та розповідей про кулінарні традиції, трапеза перетворюється на справжнє свято!

Якщо не тільки шлунок, але й душа прагне такого свята – ласкаво просимо на нашу дегустаційну екскурсію „Україна гостинна”. Ми знаємо, як перетворити трапезу на культурно-кулінарне шоу!

Ще за часів Київської Русі Київ славився гостинністю, невід’ємною частиною якої було й залишається застілля.  Урочисті бенкети, влаштовані князями на честь перемог, весіль, ювілеїв, надовго лишались у пам’яті присутніх, так само як і смак подаваних страв.

Сьогодні у Києві безліч гарних ресторанів, але лише деякі пропонують дегустаційну екскурсію з можливістю скуштувати різні страви української національної кухні.

Екскурсія-дегустація триває в одному з київських ресторанів, куди ми доставимо Вас на нашому транспорті. Розташувавшись за святковим столом, ви ознайомитесь із понад 30 „хітами” традиційної української кухні. Це декілька видів м’ясної та рибної закусок, соління та маринади, три види перших страв, включаючи знаменитий борщ із пампушками, традиційні гарячі страви (деруни, зрази тощо), декілька видів десертів, напоїв різної міцності…Ну й, звісно, найсмачніші українські вареники, без яких неможлива наша національна кухня!

Квас

Відпочиваючи та отримуючи насолоду від їжі, Ви дізнаєтесь про вживані страви та напої, а у перервах між етапами дегустації послухаєте чудову українську музику, за бажанням – навіть у „живому” виконанні!

Маєте намір потанцювати – будь ласка! Після дегустаційного шоу наш транспорт відвезе Вас додому.

Екскурсія-дегустація стане гарним подарунком для Ваших гостей, рідних, знайомих, а також особисто для Вас!

Фото екскурсії-дегустації українських страв у Києві

Шановних гостей завжди зустрічають живою музикою...

Екскурсія дегустація Київ

...та хлібом-сіллю

Екскурсія дегустація Київ

Дегустація українських страв - чудовий варіант знайомства з українською кухнею для всієї групи

Екскурсія дегустація Київ

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua