Київ для закоханих: романтичні місця + історії кохання Києва

Історії кохання Києва: екскурсія для закоханихЗнайомі та малознайомі місця Києва невід'ємно пов'язані з історіями кохання. Мова йде про історії взаємин відомих або менш відомих людей, які у Києві жили, творили, боролися, і, звичайно ж, кохали ...

Під час екскурсії Ви почуєте безліч історій про взаємне та нерозділене кохання, про ніжну прихильність та жорстоку зраду, про фатальну пристрасть та цілющу силу любові.

Оноре де Бальзак, Ференц Ліст, Анна Ахматова, Михайло Булгаков, Леся Українка ... Любовні історії багатьох митців тим чи іншим чином пов'язані з Києвом. Що ж, не дивно, адже стародавній та водночас вічно юний Київ надихає не тільки на творчість, але й на ніжні почуття.

Любові скоряються не тільки усі віки, але й усі часи. Як у минулому, так і в сучасному Києві трапляються дивовижні події! Про романтичні історіі сьогоднішніх студентів, про любов під час Майдану, про історії, розказані самими киянами, Ви дізнаєтеся протягом екскурсії.

Любовні історії Києва дуже життєві. Вони не завжди мають хепі-енд, адже ідеальні відносини існують тільки у казках. У житті завжди, окрім щастя, дарованого нам любов'ю, завжди є місце тривогам, сумнівам, переживанням.

Відвідати усі романтичні куточки Києва за кілька годин екскурсії просто неможливо! Тому, показавши найкращі з них, екскурсовод розповість про те, що іще неодмінно варто відвідати в Києві, перебуваючи зі своєю «половинкою» тет-а-тет.

Київ прекрасний і сповнений романтики у будь-який час, тому ми пропонуємо Вам денний або вечірній варіанти цієї екскурсії.

Екскурсія по Києву для закоханих стане прекрасним подарунком коханій людині до Дня Святого Валентина, до річниці першої зустрічі або весілля, до дня пропозиції руки і серця.

І, якщо Ви хочете зробити важливий момент у Вашому житті більш пам'ятним, ми готові організувати для Вас екскурсію на шикарному лімузині або на унікальному ретро-автомобілі.

Тип екскурсії: автомобільна

Тривалість екскурсії: 2,5 години

Маршрут екскурсії: за домовленістю

Вартість екскурсії: за домовленістю, в залежності від обраного виду транспорту

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua