Дегустаційні екскурсії в Києві

Єкскурсія на пасіку

Екскурсія на пасіку, із дегустацією меду

До Вашої уваги – ексклюзивна пропозиція: екскурсія на пасіку біля Києва, з дегустацією меду та чаюванням!

На околиці Києва знаходиться невелика пасіка, куди ми запрошуємо наших екскурсантів. По дорозі Ви почуєте безліч цікавинок про мед, бджільництво та бджілок-трудівниць. На пасіці Ви разом із господарем зазирнете у вулик, щоб побачити бджолину королеву, із її почетом, дізнаєтесь про перетворення нектару на мед, про інші продукти бджільництва.

Після огляду господар  гостинно запросить на чаювання та пригостить різними сортами меду відвідувачів пасіки. Поціновувачі цього корисного, екологічно чистого продукту зможуть  придбати його за помірними цінами.

Гостей з-за кордону, які бажають скуштувати страви традиційної української кухні, чекає смачний домашній обід.

Украинский борщ

Україна гостинна: екскурсія-дегустація

У Києві є безліч гарних ресторанів, але лише деякі пропонують дегустаційну екскурсію, із можливістю скуштувати усі основні страви та напої української кухні. Гості з-за кордону будуть у захваті від смачних страв кухні нашого народу. Справжнє задоволення від їжі та кулінарного шоу гарантоване!

Київ хмільний: екскурсія на пивзавод + дегустація пива

Що може бути кращим, ніж робота у міцному та дружньому колективі? Лише веселий відпочинок у цьому ж колективі!

Маємо чудову ідею для корпоративного відпочинку: екскурсія на пивзавод, із дегустацією пива. Ви зможете не лише збагатити власні знання про цей чудовий хмільний напій та його виробництво, але й сповните ним свої келихи!

Збирайте друзів, запрошуйте колег - і гарний настрій у дружній компанії забезпечений. Екскурсія також стане у нагоді організаторам дозвілля для іноземців у Києві.