Екскурсія у Нові Петрівці. Лютізький плацдарм

Екскурсія у Нові Петрівці дає можливість відвідати ті місця, де знаходився Лютізький плацдарм. Саме з його території у листопаді 1943 року Червона Армія почала вирішальний наступ на Київ.

На екскурсії у Нові Петрівці Ви побачите:

  • місце переправи радянських солдатів через Дніпро, а також пам'ятні знаки, які нагадують про це;
  • братські могили, де «не ставлять хрестів»;
  • церкву ХІХ століття, на якій збереглися сліди від куль та снарядів;
  • бойову техніку, бліндажі, комунікації;
  • спостережні пункти воєначальників І Українського фронту, який звільняв Київ, у т.ч. генерала Ватутіна;
  • музей-діораму «Битва за Київ. Лютізький плацдарм»

У музеї, присвяченому подіям визволення Києва, можна побачити величезну діораму, яка зображує момент бою за київську землю, і солдатів, які визволили Київ від коричневої чуми ціною свого життя.

В експозиції музею також представлені: зразки стрілецької зброї, плавзасоби, німецький мотоцикл тих часів, оригінали радянських і німецьких документів.

На відміну від інших екскурсій, ця надає безліч можливостей: можна, наприклад, сфотографуватися на танку Т-34 або біля легендарної «катюші», пройтися по окопах та бліндажах, що зазвичай дуже захоплює школярів.

На території музею часто проходять історичні реконструкції баталій.

За маршрутом поїздки у Нові Петрівці екскурсанти також побачать: місто Вишгород та Київське море, ГЕС і шлюз, за допомогою якого теплоходи проходять крізь греблю, храм на можливому місці поховання перших святих України-Русі – Бориса і Гліба.

Після екскурсії можлива зупинка в місці, призначеному для пікніка. Також, на екскурсії буде трохи розказано про історію Межигір'я.

Екскурсія буде пізнавальною для школярів і актуальною напередодні важливих дат, пов'язаних із ІІ Світовою Війною (наприклад, 70-річчя визволення України від фашистських загарбників у 2014 році). Вона сподобається тим, хто цікавиться історією Другої світової війни, зокрема, Київською наступальною операцією. 

Тип екскурсії: автобусна
 
Тривалість екскурсії: 3 години, плюс дорога
 
З собою мати: зручне взуття
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua