Оглядова екскурсія Києвом для гостей весілля

Обзорная экскурсия для свадеб

Немає гарнішого місця, ніж Київ, для найважливішої події в житті молодої пари - весільної церемонії. Адже наше місто, немов великий палац, має що запропонувати молодятам та їхнім гостям: безліч привабливих куточків для весільної фотосесії, храмів для вінчання, парків та мальовничих вулиць для поїздки по місту після РАГСу, ресторанів для святкового застілля.

А скільки красивих історій кохання може розповісти Київ! Цього дня вони будуть доречними як ніколи.

Безумовно, у цей важливий день, всі друзі і родичі поспішають привітати молодят. Тому весілля – то чудова нагода зустріти старих друзів та далеку рідню, знову налагодити давні контакти, зібрати всіх разом. Для того, щоб побажати щастя молодій сім’ї, гості приїжджають з різних міст і навіть країн.

Оглядова екскурсія по Києву для гостей весілля дає можливість познайомити Ваших гостей зі столицею України. Якщо напередодні весільної церемонії або між її етапами є кілька вільних годин - обов'язково замовте екскурсію. Повірте, ми зуміємо розважити Ваших гостей!

Під час екскурсії, усі  запрошені на весілля будуть знайомитися не лише з Києвом, але й одне з одним, щоб вже до початку святкового застілля стати не группою малознайомих людей, а теплою компанією.

Поїздка по місту займатиме рівно стільки часу, скільки потрібно для правильної організації всього весілля. Екскурсія не втомить людей і подарує багато позитивних емоцій. Вона розпочнеться там, де це зручно Вам і гостям, та завершиться в обраному Вами місці.

Для Ваших гостей: комфортабельний автобус із мікрофоном, розрахований на потрібну Вам кількість людей; цікавий досвідчений екскурсовод по Києву.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua