Київ, столиця України: оглядова екскурсія містом

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Києву!

Найкращий спосіб знайомства із столицею України  це огляд пам'яток її історії та культури. Ми пропонуємо ознайомитись з усім найгарнішим, найважливішим та найцікавішим у Києві під час автомобільного або автобусного маршруту, розробленого досвідченими екскурсоводами.

Оглядова екскурсія Києвом

Огляд із вікон транспортного засобу буде поєднуватись із  виходами біля найбільш привабливих визначних місць та можливістю зробити фото.

Оглядова екскурсія Києвом

Під час оглядової екскурсії Києвом ви дізнаєтесь про минуле та сучасне міста, почуєте цікаві факти та легенди, побачите Київ очима киян, які по-справжньому люблять рідне місто.

Будь ласка, обирайте зручне для Вас та Вашої групи місце зустрічі з київським екскурсоводом, і ми здійснимо подачу транспорту у зручний для Вас час. Також, ми можемо запропонувати послуги екскурсовода на вашому авто чи автобусі.

Оглядова екскурсія Києвом

Оптимальний екскурсійний маршрут розрахований на 3 години, проте ми завжди узгоджуємо тривалість екскурсії із замовником.

Завершення екскурсії – у зручному для Вас місці, із можливістю самостійно або у супроводі екскурсовода продовжити знайомство із Києвом. Такими місцями можуть бути: Києво-Печерська Лавра, Софійський собор, центр Києва, річковий вокзал та інші.

Оглядова екскурсія Києвом

Маршрут оглядової екскурсії узгоджується із нашими екскурсантами (із керівником групи), проте зазвичай він охоплює такі визначні місця Києва:

  • стародавні історичні споруди: Золоті Ворота, Софійський собор (оглядово);
  • золотоверхі собори та храми, монастирі Києва: Михайлівський та Володимирський собори, проїзд біля Києво-Печерської Лаври та ін.;
  • набережна Дніпра, його мальовничі схили та острови;
  • парки та панорами міста: Печерськ, парк Слави, меморіал жертв Голодомору;
  • історичні місцевості, відомі вулиці та площі: Аскольдова Могила, Поділ та інші;
  • відомі пам'ятники – символи Києва: пам'ятник Богданові Хмельницькому, Батьківщина-Матір, пам'ятний знак засновникам міста та ін.;
  • місця, пов'язані із недавнім минулим України та Києва: Майдан Незалежності, Хрещатик, Європейська площа, Алея Небесної сотні;

Оглядова екскурсія Києвом

Тривалість оглядової екскурсії: від 3 годин

Тип екскурсії: автобусна, автомобільна

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи. Якщо ви подорожуєте індивідуально, будь ласка, замовте індивідуальну екскурсію Києвом.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua