Екскурсії для школярів

Ми обрали для Вас найкращі екскурсії для школярів будь-якого віку. У нас доступні договірні ціни. Ми порахуємо вартість екскурсій за Вашим запитом, виходячи з кількості школярів у групі, віддаленості школи від місця, яке Ви бажаєте відвідати тощо. Наші шкільні екскурсії неодмінно зацікавлять Вас та сподобаються дітям!

Майстер-класи для школярів

Проведення майстер-класів для школярів, Київ

У житті завжди є місце творчості! А творити з найкращими друзями, або ж усім колективом, набагато веселіше, ніж на самоті!

Для розвитку творчої майстерності, фантазії, спритності, креативності, для здобуття корисних навичок, пропонуємо великий вибір майстер-класів для школярів. Наші майстер-класи – це приємне, веселе, пізнавальне дозвілля для дітей будь-якого віку.

Проведення майстер-класів для школярів у Києві є можливим для маленьких груп дітей або для цього класу.

Будь ласка, ознайомтесь із переліком майстер-класів для школярів. Вартість участі у майстер-класах залежить від загальної кількості учасників, від часу проведення, від потреби у транспортному обслуговування тощо. Будь ласка, уточнюйте ціни, ми завжди раді відповісти на запити стосовно вартості та інших деталей.

Знай і люби своє місто. Оглядова екскурсія по Києву для школярів

Оглядова екскурсія для школярів, Київ

Оглядова екскурсія Києвом для школярів молодших класів. Екскурсію розроблено спеціально для учнів початкових класів. Юні екскурсанти побачать усе найголовніше та найважливіше в рідному місті.

Розповідь про Київ буде цікавою та доступною для школярів, а проведення невеличких ігор під час екскурсії та вікторини по її завершенню допоможуть зберегти увагу у дорозі.

Відвідання одного з музеїв міста може стати гарним доповненням до екскурсії.

Київ для малечі. Оглядова екскурсія по Києву для дітей

Оглядова екскурсія для малюківЯкщо Ваші вихованці ходять до старшої групи дитячого садка, або ж до першого класу, і Ви хочете організувати для них найпершу екскурсію – тоді ця пропозиція для Вас.

Київ для самих маленьких: цікаво, пізнавально, не обтяжливо і весело для дітей. Спеціально для малюків!

Київська Фабрика мрій: екскурсія для школярів на кіностудію

Екскурсія кіностудіяМабуть, одна з найцікавіших екскурсій для школярів. Вона пропонує відвідання кіностудії, яка розташована у Києві і є найбільшим виробником кінопродукції в Україні.

Кіностудія дає можливість зануритись у світ кіно та дізнатися нього усе, від зародження ідеї кіно продукту до втілення її на екрані. Тут знімали шоу «Україна має талант» та інші відомі програми схожого формату, анімаційні стрічки «Ескімоска», «Микита Кожум'яка», популярні українські серіали та багато іншого.

Під час екскурсії кіностудією школярі побачать, де проходять різні етапи створення кінопродукції, величезний костюмерний цех та безліч інших цікавинок.

Телепорт 360: захоплююча та пізнавальна програма для школярів

Телепорт 260Пропонується специальна програма для шкільних груп від Телепорт 360. Вона складається з цікавого квесту та перегляду пізнавального мультфильму.

Спершу учні отримують нагоду проявити кмітливість та винахідливість, виконуючи разом складну, проте цікаву місію, що базується на загальних знаннях фізики, хімії та інших дисциплін. Потім на них чекають враження від «ефекту присутності» під час перегляду мультфильму в сферичному кінотеатрі нової реальності. Вибір мультфильму, формат подачі материалу та складність завдань квесту адаптуються під вік школярів.

Екскурсія для школярів на хлібозавод

екскурсія на хлібозаводЯкий шлях має здолати маленьке зернятко, перш ніж воно перетвориться на ароматний свіжих хліб на нашому столі? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії.

Школярі відвідають один з хлібозаводів, із найсучаснішим обладнанням, де дізнаються усе про виробництво хлібу, а також навчаться шанобливому ставленню до хлібу та праці хліборобів.

Створимо журнал разом. Екскурсія до редакції журналу

Екскурсія до редакції журналуМабуть, багато хто з нас, дорослих, у шкільні роки мріяв про творчі професії. Хтось уявляв себе майбутнім художником, комусь подобалась робота дизайнера, а дехто полюбляв написання творів на різні теми.

Пропонуємо надати можливість нашим дітям відчути себе представниками творчіх та відповідальних професій. Під час екскурсії до редакції журналу в кожного буде нагода приміряти на себе роль письменника, літературного та головного редакторів, дизайнера, художника та інших. І усе це – весело, у інтерактивній грі, де кожен проявить свої якості, навички й таланти.

Окрім того, на гостей редакції очікують яскраві фотосесії, несподівані зустрічі, творчі майстер-класи та приємні подарунки!

Екскурсія для школярів до Мамаєвої Слободи

Екскурсія для школярів Мамаєва СлободаЦе один з найкращих етномузеїв нашої країни. Тут втілено у життя легенди та вірування, звичаї та побут, архітектура та природа України часів козацтва, причому дух давньої доби чудово сполучаються із сучасністю.

Екскурсія для школярів до етнографічного комплексу Мамаєва Слобода – це можливість для учнів ознайомитися з традиціями наших предків шляхом безпосереднього залучення до них. Вони візьмуть участь у народних святах, майстер-класах, цікавих екскурсійних маршрутах та квестах.

Завод Кока-Кола: екскурсія для школярів

Завод Кока Кола екскурсіяЕкскурсія завод кока колаЯкий бренд є найбільш поширеним у світі? Комерційна таємниця якої компанії є найсуворішою?  8000 склянок якого напою випивають на землі щосекунди?

Як Ви вже здогадались, мова йде про Кока-Колу – всесвітньо відому торговельну марку та улюблений багатьма напій. Його виробництво є і в Україні, неподалік від Києва. Саме на завод Кока-Кола, який, до того ж, виробляє інші смачні безалкогольні напої, пропонується ця екскурсія для школярів.

Процес виробництва "від" і "до", цікаві факти, вікторина, призи очікують на дітей на підприємстві Кока-Кола.

Лабораторія Божевільного Професора: екскурсія для школярів

Лабораторія Божевільного ПрофесораЗнайомтесь, це – Божевільний Професор. Його жартома називають так тому, що він фактично втрачає розум від захвату, коли мова йде про усілякі досліди, експерименти, прилади та макети.

Але це лише доброзичливе прізвисько, адже насправді Професор дуже розумний. Він добре знається на науці та чудово знає, що різні дисципліни даються легко тоді, коли можна розважатись і навчатись одночасно.

Щоб довести, що отримувати нові знання не нудно, а дуже весело, він запрошує школярів на екскурсію до своєї унікальної Лабораторії.

Казкові Буки: екскурсія для школярів у с. Буки Київської області

Екскурсія для школьников в БукиЯк не повірити у диво, коли навкруги – справжня казка!

У 130 кілометрах від Києва знаходиться казкова поляна, де діти зустрінуть драконів, чаклунів, пушкінських героїв Лукомор'я та інших загадкових мешканців.

Справжні звірі також поруч, у міні-зоопарку. Ну а мальовничі церкви та будинки, що ніби зійшли з коробки солодощів, не залишать нікого байдужим та довершать казкові враження!

Все це – у селі Буки, на території дивовижної краси ландшафтного парку, до якого ми з радістю запрошуємо школярів на екскурсію.

Київ різних релігій: екскурсія для школярів

Не зважаючи на те, що Київ завжди був і лишається православним містом, його в усі часи населяли представники інших віросповідань. І сьогодні тут пліч-о-пліч живуть люди, які ходять до католицьких храмів, відвідують синагогу або мечеть.

Під час цієї екскурсії школярі зможуть ознайомитись із основами різних віровизнань, у тому числі власної віри. Вони відвідають різні храми та будинки молитви, побачать різні предмети культу та поспілкуються зі священнослужителями різних релігій.

Урок пам'яті: екскурсія для школярів у Бабин Яр

Бабин Яр: екскурсія для школярівПід час уроку пам'яті ми згадаємо про загиблих у страшній трагедії Бабиного Яру. Єврейське населення Києва, герої України, цигани, в'язні концтаборів, душевнохворі – усі ці люди були киянами, гідними пам'яті нащадків.

Чому сталася ця трагедія? Як і де саме відбувались ті страшні події? Що символізує кожна з пам'яток? На ці та інші запитання ми відповімо під час екскурсії Бабиним Яром.

Екскурсія на пасіку, із дегустацією меду

Экскурсия на пасекуНова екскурсія для школярів: поїздка на пасіку, яка розташована на околиці Києва, із чаюванням та дегустацією меду!

На околиці Києва є невелика домашня пасіка, куди мы й запрошуємо наших юних екскурсантів. По дорозі на пасіку діти дізнаються безліч цікавих історій про мёд, бджолярство та бджілок-трудівниць. На пасіці, під чутким доглядом хазяїна, у захисних масках, вони зазирнуть у вулик, щоб побачити бджолину королеву, з її свитою. Потім школярі  почують про перетворення нектару в ароматний мед, а також про інші продукти бджільництва.

Після огляду пасіки її господар гостинно запросить до чаювання усю компанію та пригостить різними сортами духмяного, екологічно чистого меду. Школярі та вчителі зможуть придбати його на місці, за помірними цінами.

Залізниця минулого: екскурсія для школярів на виставку історичного рухомого складу

Залізниця минулого екскурсіяПро те, як виглядала залізниця і все, що з нею пов'язане, у минулому, пропонуємо дізнатись на екскурсії на виставку історичного рухомого складу.

Поїзди та локомотиви минулого, старовинні вагони, в яких зараз знімають історичні фільми та багато інших цікавинок очікують на школярів під час екскурсії.

І все це можна побачити не лише здалеку, але й ретельно ознайомитись ближче, відвідавши, скажімо, купе початку ХХ століття, або ж кабіну машиніста.

Царство книжок: екскурсія для школярів у бібліотеку Києва

Экскурсия в библиотеку, Киев

У це важко повірити, але є багато дітей, які ніколи не були у бібліотеці. Прогрес та технології поступово витісняють живе спілкування, а інтернет та цитати у соціальних мережах - літературу. Проте, ніщо не замінить шелестіння паперу та запах сторінок справжньої, паперової книги.

Окрім того, бібліотека - це не лише читання. Це спілкування з однолітками без комп'ютера, це веселі ігри та квести, це місце, де дітям завжди раді, завжди допоможуть та дадуть корисну пораду.

Екскурсія для школярів до бібліотеки допоможе дізнатись про розмаїття книжкового світу, запропонує участь у цікавих подіях, майстер-класах та зустрічах з дитячими авторами.

Вода - джерело життя: екскурсія на підприємство з виробництва питної води

Экскурсия на производство воды

Ні для кого не є секретом те,  що вода - це основа життя. А запорукою здорового життя може бути лише якісна питна вода, багата на корисні речовини та мікроелементи. Вона є дуже важливою у наш час, коли екологія, на жаль, не найкраща. 

Дізнатись, як добувають, очищують та бутилюють питну воду, пропонуємо на цій екскурсії.

Експериментаніум: екскурсії для школярів

експериментаніумЗапрошуємо шкільні групи долучитися до проведення цікавих дослідів у Експериментаніумі!

Що таке експериментаніум? Це не музей, як, може, дехто подумав, а науково-розважальний центр у Києві. Тут школярі мають нагоду закріпити знання, отримані в школі, за допомогою цікавих дослідів, головоломок, ілюзій та незвичних експонатів. Механіка, оптика, акустика та інші розділи фізики, а також інші шкільні дисципліни стають доступнішими та простішими для вивчення в Експериментаніумі!

Екскурсія до міста професій

Екскурсія у місто професійУ місті професій школярі дізнаються про те, як цікаво, але й водночас складно бути дорослим: вибрати професію до душі, працювати, заробляти гроші та розумно їх витрачати.

Діти навчаться багатьом корисним та захоплюючим речам, спробують себе у різних заняттях та професіях, отримують важливі навички та знання.

У гості до депутатів: екскурсія до Верховної Ради України

екскурсія до Верховної Ради України

Ця екскурсія надає школярам старших класів унікальну можливість потрапити до будівлі Верховної Ради. Одна з найвідоміших споруд України відчиняє свої двері та відкриває секрети. 

Учні дізнаються цікаві речі з історії будинку Верховної Ради та побачать його внутрішні приміщення.

Про інші урядові споруди Києва можна дізнатись, долучивши до візиту у Верховну Раду прогулянку Печерськом.

Київські крила: екскурсія до ангару-музею НАУ

Екскурсія до ангару НАУ

Свого часу дорослі, а сьогодні школярі нерідко «марять» авіацією.

В учбовому ангарі Національного авіаційного университету розташований цілий парк авіатехніки: величезні лайнери, літаки малого класу, декілька гелікоптерів, авіаційні двигуни та навіть бомби. Найцікавіше те, що відвідувачі можуть побачити роботу внутрішніх агрегатів крізь зняту обшивку.

Ця шкільна екскурсія пропонує дійсно сильні враження від дотику до історії авіації та знайомства з «київськими крилами».

Екскурсія до київського океанаріуму

океанаріум КиївНевеликий та затишний океанаріум «Морська казка», який знаходиться у підвальному приміщенні «Дитячого світу» в Києві, запрошує на екскурсію усіх допитливих відвідувачів.

Група школярів будь-якого віку, родина, дружня компанія – кожен без виключення зустріне тут свій момент радощів.

Легенди й таємниці Подолу: пішохідна екскурсія для школярів

Фонтан СамсонМабуть, Поділ – один з найбільш легендарних та загадкових районів Києва.

Захоплюючі оповіді, таємниці й секрети, перекази давно минулих днів – усе це Поділ, такий знайомий і водночас невідомий. Ну а що запом'ятовується та сприймається учнями краще, ніж містичні історії?

Київським школярам, так само як і дітям з інших міст неодмінно сподобаються легенди й таємниці Подолу, про які вони дізнаються на цій пішохідній екскурсії.

Екскурсія до музею метро

Київське метроБагато хто з нас користується послугами київського метро майже щодня. Не зважаючи на це, метро, яке здається нам таким звичним та буденним, має безліч секретів. Адже більшість з нас напевно задається питаннями: що ж відбувається у метро вночі? Як потяги потрапили під землю? Де і як готують персонал? Відповідь на ці, а також інші цікаві питання можна отримати під час шкільної екскурсії , присвяченої метро у Києві, із відвіданням музею метро. Київська підземка розкриє екскурсантам свої таємниці!

Екскурсія в музей іграшки

Екскурсія в музей іграшкиЕкскурсія для школярів до музею іграшки Києва подарує малюкам незабутнє відчуття свята, а дорослим – приємні спогади про дитинство. Старовинні іграшки епохи наших дідусів і бабусь тут поруч із сучасними, авторські – із народними, популярні в усьому світі – із унікальними.

Чарівний всесвіт дитячої іграшки відкриється вам у всьому розмаїтті!

Олимпийский стадион

Спортивний Київ: екскурсія на стадіон "Олімпійський"+ відвідання музею братів Кличків

Олімпійський стадіонЦя екскурсія відкриє для школярів маловідомі та забуті сторінки історії київського спорту. Адже Київ прославився як місто спортивне ще понад сто років тому,  в 1913 році, коли тут відбулась Олімпіада. 

Слава багатьох спортсменів Києва та України гримить в усьому світі, і знати їх імена значно важливіше, ніж імена політиків чи поп-зірок.

До відвідання школярів запрошує найбільший спортивний комплекс України - «Олімпійський», а також виставка «Історія однієї мрії», що розповідає про спортивні подвиги та поразки братів-боксерів Кличків. 

Екскурсія до парку-музею „Київ у мініатюрі”

Київ у мініатюрі майданНавіть якщо Ви вже знайомі з усіма визначними місцями Києва, це зовсім не означає, що у місті немає більше нічого цікавого. Пропонуємо знову подивитись на головні пам’ятники та споруди Києва, але на цей раз – у мініатюрі! Унікальний парк-музей „Київ у мініатюрі” пропонує по-новому, очима книжкового Гуллівера, побачити столицю України, і при цьому вдало об’єднати приємну прогулянку з цікавою екскурсією.

Відвідання парку „Київ у мініатюрі” принесе особливу користь учням початкових класів школи, які вже були на екскурсії „Знай і люби своє місто”, для закріплення отриманої інформації.

Екскурсія до традиційної української садиби

Екскурсія до традиційної української садиби

Екскурсія для школярів до старовинної української садиби, гостинні господарі якої у національному одязі зустрінуть хлібом-сіллю юних екскурсантів та розкажуть все-все про життя, побут і традиції українських селян.

Легенди та повір’я, обряди та звичаї, майстер-клас із молотьби зерна або ковальської справи, а також смачненькі страви – усе для шановних гостей!

По інший бік телеекрану. Екскурсія до київського телецентру

Киевский телецентр

Важко сперечатись із тим, що телебачення – невід’ємна частина нашого буденного життя. А хто з нас, особливо у дитинстві, не мріяв опинитись „по інший бік екрану”, щоб краще зрозуміти – що саме являє собою це загадкове телебачення?

Тепер така можливість є в кожного!

Один з центральних українських каналів запрошує Вас до музею телебачення, із відвіданням справжньої телестудії. А цікава екскурсія розкриє усі таємниці „блакитних екранів”.

Новорічна казка: екскурсія для школярів на фабрику ялинкових прикрас

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Неможливо уявити Новий рік та інші зимові свята без головних символів: свіжого аромату мандаринок, нарядної ялинки та, звичайно ж, яскравих ялинкових прикрас.

Щоб повністю зануритись в атмосферу Нового року, ми вирушаємо на фабрику, де виробляють ялинкові іграшки. Тут ми побачимо, як зі скла видувають кульку, та інші стадії перетворення скла на гарненьку ялинкову прикрасу.

Дорогою на виробництво ялинкових прикрас школярі дізнаються про новорічні традиції та звичаї різних народів, а також про історію святкування зимових свят у нас. Після відвідання виробництва діти приймуть участь у новорічній вікторині, а найуважніші слухачі отримають призи.

Екскурсія на поліграфічне підприємство Києва

ЗошитПропонуємо цікаву та корисну екскурсію для школярів на поліграфічне підприємство Києва. Тут покажуть, як виготовляють паперові канцелярські вироби за унікальними технологіями та найновішим обладнанням.

Співробітники фабрики розкажуть все про етапи виготовлення наших шкільних зошитів, щоденників тощо.

У завершенні екскурсії – придбання продукції фабрики за низькими цінами, а також приємні сюрпризи для екскурсантів.

Тут народжується музика. Екскурсія до магазину-музею музичних інструментів

Екскурсія до магазину-музею музичних інструментівВсі ті, хто люблять музику, не зможуть залишитися байдужими до відвідання найцікавішого в Києві музею-магазину для меломанів! Прийшовши сюди, можна побачити величезну кількість різних музичних інструментів, дізнатися цікаві подробиці про них, і навіть пограти! Тут є все – від старовинних інструментів до ультрасучасних електронних звукових систем. А також – інструменти народів світу, фотографії зірок музики та безліч інших речей, які вразять будь-якого меломана! Для школярів – урок музики, який запам’ятається найбільше від усіх.

Літературний Київ: пішохідна екскурсія для школярів

Ярослав МудрыйЗ далеких днів до нашого часу Київ славиться як один з центрів розвитку літератури. Кияни завжди любили читання, книги, літературу. Найталановитіші письменники приділили Києву чимало уваги, оспівуючи його у своїх творах.

Пішохідна екскурсія «Літературний Київ» перенесе школярів у чарівний світ художнього слова. Вони дізнаються про життя й творчість багатьох авторів, які писали у Києві та про Київ, побачать місця, пов’язані з письменниками в Києві, відчують неповторну атмосферу міста, що надихало київських авторів на створення великих творів.

Екскурсія «Літературний Київ» для школярів стане доповненням до уроків української та зарубіжної літератури, а також історії України.

Субтропіки Києва. Екскурсія до оранжереї екзотичних рослин

Субтропіки Києва. Екскурсія до оранжереї екзотичних рослинНеподалік від Києва знаходиться приватна оранжерея, в якій за допомогою спеціальних технологій цілий рік підтримується клімат, близький до субтропічного. Завдяки кропіткій праці господарів тепличного комплексу тут ростуть, квітнуть і плодоносять рослини-екзоти: кавові, лимонні, мандаринові, фінікові та інші дерева. В оранжереї можна побачити цілу рощу бананових пальм, плоди яких – банани „бейбі” – запропонують гостинні господарі. Гості оранжереї мають можливість не лише помилуватись екзотичними рослинами, їх цвітінням, поласувати їх плодами, але й придбати саджанці різного віку за порівняно низькими цінами.

Екскурсія до пожежної частини Києва

Київська пожежна частинаПропонуємо екскурсію до однієї з найбільших пожежних частин Києва та Європи. В ній можна ознайомитись із пожежною технікою, побачити полігон, на якому відбуваються змагання й тренування з пожежно-прикладного спорту, дізнатись про традиції та побут сучасних пожежників. Матеріали музейних експозицій та супутня інформація стануть у нагоді школярам.

Зірки над Києвом. Екскурсія у планетарій Києва

Зорянє небоВирушаємо у подорож зоряним небом! Тут, в київському планетарії, завдяки сучасним технологіям, науково-популярні фільми перетворюються на грандіозне видовище. Під час екскурсії в планетарій Києва ми побачимо сонячні та місячні затемнення, комети, падаючі зірки, відчувши при цьому «повний ефект присутності». Окрім того, ми будемо спостерігати за сузір’ями, планетами та галактиками у реальному часі!

В гості до страусів. Автобусна екскурсія на страусину ферму

СтраусСтрауси – найбільші птахи на землі. Колись вони були екзотичними для наших країв, сьогодні ж дітлахи та дорослі можуть потрапити у гості до страусів.

У селищі Ясногородка (30 км від Києва) знаходиться ферма страусів з вольєрами, інкубатором, мініатюрним зоопарком, зручним кафе, дитячим містечком. Поїздка на ферму із екскурсією – це не тільки гарна нагода дізнатись багато нового, але й приємно відпочити в екологічно чистому районі Київської області.

Екскурсія на трикотажну фабрику

екскурсія трикотажна фабрика

Цікава та пізнавальна екскурсія на фабрику трикотажу під Києвом. Тут школярі зможуть побачити повний процес виготовлення одягу, трикотажних динамівських сувенірів, традиційних вишиванок та інших речей. Екскурсанти дізнаються, як функціонує унікальне швейне обладнання, як виглядають робочі місця майстрів-професіоналів, а також зможуть придбати продукцію фабрики за цінами виробника.

Київ музейний

Памятник Михайлу Булгакову, КиївПропонуємо відвідати київські музеї із супутньою інформацією по темі музею.

Мабуть, не всі кияни знають про існування в місті таких музеїв, як: музей Політехнічного університету, історії книги, іграшки, музей „Скарби України” при Нацбанку, музей бджільництва й багато інших.

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете відвідати будь-який з музеїв Києва та дізнатись багато нового.

Екскурсія до київського музею авіації

Київський музей Авіації. Вертоліт КАЕкскурсія до київського музею авіації – чудовий шанс для школярів відчути себе справжніми авіаторами! Лише тут юні екскурсанти зможуть побачити понад 70 різних літаків й гелікоптерів та дізнатися про їхні особливості, відвідати кабіну пілота й салон літака, посидіти за штурвалом льотчика, а також спостерігати зліт та посадку літаків сусіднього аеропорту. Така екскурсія напевно сподобається та запам’ятається школярам!

Екскурсія на фабрику м’яких іграшок

екскурсії для школярів

Тут народжується понад 600 видів м’яких іграшок: зайців, ляльок, сумочок, українських сувенірів – всього не перерахуєш!

Екскурсія на фабрику з виробництва іграшок допоможе дізнатись усе про те, як з’являється на світ м’яке диво.

Придбання іграшки на згадку про екскурсію стане справжньою радістю для школярів, адже ці м’які сувеніри – добрі, кумедні, веселі, із використанням ручної праці, створені для того, щоб сколихнути в дітях найкращі почуття.

Тематичні екскурсії Києвом для школярів

ЖабаДля того, щоб дізнатись про Київ більше, пропонуємо кращі тематичні екскурсії Києвом. Школярі познайомляться з такими цікавими й таємничими районами та історичними місцевостями Києва, як Поділ, Печерськ, Китаєво, Феофанія та іншими. Для вивчення шкільних предметів з християнської етики або світової культури, корисним буде знайомство з культовими спорудами Києва на екскурсії по храмах і монастирях нашого міста. Екскурсія, присвячена темі війни, або екскурсія на Байкове кладовище, стане у нагоді для засвоєння уроків історії України та її видатних особистостей.

Заміські екскурсії для школярів

КачанівкаНіщо так не об'єднує клас, як поїздка гуртом за межі рідного міста. наші тури вихідного дня – це можливість здружитись усім класом, весело провести час на природі, в новому незнайомому місці.

Спеціально орендований екскурсійний автобус відвезе нас із Києва у незнайомі края, на зустріч із пейзажами, парками, храмами, замками й палацами України. Екскурсії адаптовані для школярів будь-якого віку.

Тур для школярів

Красный университетДля груп школярів з інших міст України пропонується програма недорогого туру в Київ. Тур включає в себе найкращі та найважливіші екскурсії в Києві: це оглядова екскурсія по Києву та екскурсія до Києво-Печерської Лаври. Пересування по Києву пішки та громадським транспортом значно заощаджує Ваші кошти. Екскурсійна програма ретельно спланована і не є обтяжливою для школярів. Проте, є можливість замовити екскурсійний автобус для виконання програми туру, або ж виконати її на Вашому транспорті.