Екскурсія для школярів в київський океанаріум

Экскурсия в океанариумНевеликий затишний океанаріум «Морська казка», розташований у підвальному приміщенні «Дитячого світу» Києва, із радістю запрошує всіх допитливих відвідувачів на екскурсію. Група школярів будь-якого віку, сім’я, дружна компанія – кожен без виключення знайде тут свій момент радості.

На вході Вас зустріне пірат – гроза морів, з яким Ви відправитесь покоряти глибини. Інтер’єр першого залу океанаріума – це потонула на дні шхуна. В її ілюмінатори можна спостерігати за життям у підводному світі: плавні рухи рибок із дивовижними назвами, різнокольорові корали, незграбні краби та омари.

А далі Ви по-справжньому й повністю занурюєтесь у підводний світ! Потрапивши у скляний тунель, що знаходиться на глибині два метри під водою, Ви замилуєтесь поважною черепахою, яка пропливає саме над Вами з почтом численних барвистих рибок. Від неї Вас відокремлює лише акрилове скло товщиною 8 см. Всі події глибин – у Вас перед очима!

Екскурсия в океанариумТунель виводить Вас до зали з великим акваріумом для акул. Вони здаються майже оксамитовими, і весь час рухаються, не лишаючи можливості їх сфотографувати.

В кінці зали – акваріум з понад двадцятьма видами риб-клоунів (ті самі, що з мультику про рибку Немо).  А ось медузи, мурени, морські коники, точені креветки…

І, нарешті, найцікавіше – відкритий басейн! Тут підводних мешканців океанаріума можна торкнутися. З води, що пахне солоним морем, вертикально сторчить скат, до якого відразу ж тягнуться усі дитячі руки. Оточений морськими зірками, він то з’явиться на поверхні, працюючи плавниками, неначе крилами, то сховається у пісок на дні – той ще майстер маскування.

Экскурсия в океанариумЗнаходячись у полоні вражень, під гіпнозом цього надзвичайного світу грації та краси, Ви мимоволі замислюєтесь – а може, то не Ви спостерігаєте за рибками, а їм показують людей? Що ж, дайте волю Вашій фантазії, що дрімає у повсякденному житті!

Повернутися до реальності допоможе сувенірний магазинчик на виході. Залишаючи океанаріум, Ви зможете придбати щось на пам'ять про чудову подорож у «Морську казку» та, разом із спогадами, принести частинку океанаріума додому.

Тривалість екскурсії: приблизно 1 година, плюс дорога.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua