Київ різних релігій: екскурсія для школярів

Костел святого Олександра у КиєвіУ наш час, коли світ стає усе тіснішим та пов'язанішим, взаємозалежність різних народів та культур збільшується щоденно. Пліч-о-пліч живуть та спілкуються один з одним люди, які мають різний світогляд та які сповідують різні релігії.

І, хоча наш Київ завжди був та залишається містом, де переважає православ'я, його також населяють представники інших віровизнань чи галузей християнства.

Знайомство дітей із різними релігіями відіграє важливу роль не лише у плані загальної освіти, але й у відношенні морального виховання. 

По перше, сьогодні у суспільстві існує факт неповного розуміння власних релігійних традицій. Нерідко на перший план виходять забобони, які підміняють справжню суть релігійного світогліду. Також існує проблема упередженого ставлення до представників інших релігій, яке часто виникає від незнання або нерозуміння особливостей іншої, "чужої" віри та традицій.

Основна задача цієї екскурсії – ознайомити школярів із основами різних віровизнань, у тому числі їхньої власної віри. 

Під час відвідання храмів та будинків молитви діти дізнаються про особливості цих споруд, а також про те, які обряди у них зазвичай виконуються адептами тієї чи іншої релігії. Школярі отримають доступну їхньому розумінню інформацію про богослужіння, культові предмети, священні книги та служителів. При цьому, віровизнання представлені на рівних засадах,  виходячи з рівної поваги до різних духовних традицій нашого суспільства.

Після екскурсії школярі зможуть пройнятися особистою повагою до тих чи інших традицій та зрозуміють, що сутність будь-якої віри – це моральність та загальнолюдські цінності, і у них буде підґрунтя для міжкультурного спілкування. 

Стандартна програма екскурсії для школярів "Київ різних релігій" передбачає відвідання Покровського монастиря, синагоги Бродського, Олександрівського костелу та мечеті Ар-Рахма. Є можливість вибрати інші храми для відвідання (програма екскурсії заздалегідь узгоджується із педагогом або із представниками батьківського комітету). 

Тривалість екскурсії: 4 години

Тип екскурсії: автобусна екскурсія для школярів у межах Києва

Із собою потрібно мати: дівчаткам – головний убір (хустку) для відвідання храмів

Фотозвіт екскурсії для школярів "Київ різних релігій"

Фото 1

Екскурсія для школярів Київ різних релігій

Фото 2

Екскурсія для школярів Київ різних релігій

Фото 3

Екскурсія для школярів Київ різних релігій

Фото 4

Екскурсія для школярів Київ різних релігій

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua