Лабораторія Божевільного Професора: екскурсія для школярів

Лабораторія Божевільного ПрофесораВ одному з торговельно-розважальних центрів Києва існує заклад, девізом якого можна вважати слова: «Дізнавайся, розважаючись».

Так, Лабораторія Божевільного Професора – це дивовижне місце, в якому нестримні веселощі чудово поєднуються із серйозними науковими дослідженнями.

Популяризація науки для школярів будь-якого віку – ось головна задача цієї Лабораторії та її колоритного господаря – розумного та водночас кумедного Божевільного Професора. Він з радістю приймає у своїй Лабораторії шкільні групи, щоб показати зростаючому поколінню десятки унікальних експонатів, із якими будь-яка наука дається просто. Причому, чим більшу команду юних дослідників, об’єднану командним духом, вдасться зібрати – тим краще та веселіше.

Отже, до уваги школярів – екскурсія Лабораторією Божевільного Професора, протягом якої на дітей очікують цікаві досліди, неймовірні механізми, головоломки, дивовижні макети та безліч інших цікавинок. Із ними фізика, механіка, оптика, акустика та інші галузі науки стануть ближчими та захоплюючими. Експонатів можна торкатись самостійно або у супроводі Професора чи аніматорів.

Лабораторія Божевільного ПрофесораВідкриття таємниці Бермудського трикутника, створення тримірного зображення за допомогою голограми, народження нових континентів, гір та океанів – це далеко не повний перелік того, до чого безпосередньо будуть причетні школярі на цій екскурсії.

Під час з’єднування шестерень, запуску механізмів, розв’язування цікавих задач, спостереження оптичних ілюзій, створення мильних бульбашок, відвідувачі відчувають себе справжніми дослідниками. Таким чином, екскурсія перетворюється на нескінченну гру, сповнену вражень, несподіванок, гумору та корисних знань.

У Лабораторії Божевільного Професора влаштовують справжні шоу для малечі, тут можна відсвяткувати день народження або іншу подію. Сюди можна прийти дорослим та малюкам від 5 років, адже захоплююча та справді цікава наука не має вікових меж.

Фото експонатів Лабораторії Божевільного Професора

Фото 1

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 2

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 3

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 4

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 5

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 6

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 7

Лабораторія Божевільного Професора

Фото 8

Лабораторія Божевільного Професора

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua