Флористика: майстер-клас для школярів

Флористика: майстер-клас для школярівВ усі часи й до сьогодні найбільш цінним вважається подарунок, створений власними руками, особливо якщо мова йде про витвір дитячих рук. Адже дитина, з усією притаманною їй щирістю та відвертістю, вкладає у подарунок, зроблений власноруч, частинку свого серця.

Одним із способів виявлення щирих почуттів за допомогою подарунку завжди були квіти. Букети і квіткові композиції є джерелом радості, натхнення, оптимізму.

Метою створення флористичних композицій є не лише сам подарунок. Адже флористика – це глибоко творчій процес, який розвиває гарний смак, уяву, почуття гармонії та краси.

Флористика: майстер-клас для школярівПід час майстер-класу з флористики ми навчимо дітей створювати невеличкі подарунки, актуальні до будь-якого свята.

Для створення цих подарунків будуть використані живі квіти: троянди та різнокольорові хризантеми. Разом із восковою свічкою, декоративною дерев’яною стружкою та невеличкою листівкою із побажанням вони будуть розміщені у симпатичному горщику.

Для того, щоб створена дітьми квіткова композиція простояла довго, на дні горщика вкладена так звана оаза – маленький шматочок спеціального спресованого ґрунту. Якщо за композицією правильно доглядати, то квіти будуть у гарному стані понад 45 діб.

Враховуючи відносно прості матеріали та необтяжливу роботу зі складання композиції, участь в цьому майстер-класі можуть узяти школярі будь-якого віку.

Майстер-клас організовується у Вашому класі, у зручний для вчителя та школярів час.

Мінімальна кількість учасників: 20 осіб

Тривалість майстер-класу: 45 хвилин

Фотозвіт майстер-класу для школярів із флористики

Фото 1

Майстер-клас із флористики

Фото 2

Майстер-клас із флористики

Фото 3

Майстер-клас із флористики

Фото 4

Майстер-клас із флористики

Фото 5

Майстер-клас із флористики

Фото 6

Майстер-клас із флористики

Фото 7

Майстер-клас із флористики

Фото 8

Майстер-клас із флористики

Фото 9

Майстер-клас із флористики

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua