До Великодня: майстер-класи для школярів

Майстер-класи для дітей ВеликденьІз настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами.

Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрастити власну домівку.

Пропонуємо виявити свій творчій потенціал у великодніх рукотворах! Композиції, створені руками школярів до Великодня, прикрасять вашу оселю або стануть святковим подарунком.

Майстер-класи, до яких ми запрошуємо долучитись школярів, надають можливість власноруч створити чудові сувеніри до головного християнського свята: це Топіарій, або великоднє дерево, текстильний зайчик на двері, смачні пряники або традиційні українські обереги.

Майстер-класи для дітей Великдень

Процес створення означених символів Великодня та прикрашення ними оселі буде приємною складовою святкового настрою. Разом із традиційними рушниками, паскою та крашанками ці рукотвори сповнять будинок чистою, світлою, радісною атмосферою. Великодні сувеніри будуть зберігатись у Вашому домі довгі-довгі роки.

Ми доставимо на місце проведення майстер-класу всі необхідні матеріали для роботи. У залежності від обраного майстер-класу, це будуть основи сувенірів, сизаль (спеціальна стружка природного походження), різні предмети декору, пряники та інші речі. 

Під керівництвом наших майстрів діти створять обрану композицію, відповідно оформлять її та прикрасять ними оселю або ж подарують своїм близьким до Пасхи.

Усі матеріали, які використовуються, екологічно чисті та мають відповідні сертифікати якості.

Майстер-класи до Великодня

Топіарій

Топіарій (його іноді називають Деревом щастя) – досить поширений елемент декору інтер’єрів у Європі, який останнім часом набув популярності у нас. Прикрашаючи оселю до Великодня, європейці нерідко застосовують різнокольорові топіраії. Це невеличке дерево, яке створюється із використанням натуральних матеріалів.

Вважається, що топіарій приносить щастя, удачу, добробут та фінансову стабільність. Чим яскравіше Дерево щастя – тим більше радощів воно принесе його власникам і тим гарніше виглядатиме оселя. У залежності від розміру, його можна поставити на підлогу, стіл або підвіконня у власному помешканні. У якості подарунка топарій неперевершений, оскільки кожен зрадіє отримати до Великодня Дерево щастя, зроблене власними руками!

Майстер-класи для дітей Великдень

Текстильний зайчик

У день головного християнського свята до європейських дітей приходить великодній заєць і приносить розфарбовані крашанки або шоколадні яєчка, які ретельно ховає. 

І, хоча сьогодні є багато версій щодо походження зайчика як символу Великодня, одне не викликає сумнівів – він подобається дітям.

Тексктильний зайка в еко-стилі – чудова прикраса на двері Вашої оселі. Вона додасть гарного настрою до свята!

Розміри іграшки: висота 28-30 см.

Текстильна іграшка (без голок!)

Свято буде затишним не лише із зайчиком, але також із м'якою совою чи милим ведмежам, зробленими вручну без голок та шиття.

А головне – юні майстри отримають задоволення не лише від результату, але й від процесу створення цього м'якого дива.

Майстер-класи для дітей Великдень

Пряники

Розмалюємо смачні пряники із святковою символікою! Яскраві та солодкі, вони стануть прикрасою святкового столу, інтер'єру або ж приємним подарунком.

До Великодня є пряники у вигляді крашанки або паски (2 пряника в комплекті).

Українські обереги

Майстер-класи для дітей Великдень

Будь-яка домівка захищена від негараздів, якщо у ніє є такі симпатичні обереги!

Гарненька лялька-мотанка та дерев'яна ложка з декором доречні у будь-яке свято.

Вартість: залежить від дати замовлення, прохання уточнювати

Мінімальна кількість учнів: 18 осіб

Місце проведення майстер-класів: ваша школа

Тривалість: приблизно 45 хвилин

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua