Київ для самих маленьких. Екскурсія по Києву для дітей

Памятник коту ПантюшеЯкщо Ваші вихованці ходять до старшої групи дитячого садка, або ж до першого класу, і Ви хочете організувати для них найпершу екскурсію – тоді ця пропозиція для Вас.Київ для самих маленьких: цікаво, пізнавально, не обтяжливо і весело для дітей. Спеціально для малюків!

Дитячий майданчик на пейзажній алеїДіти познайомляться з котами-пам’ятниками біля Золотих воріт, із Їжачком у тумані – героєм одного з найпопулярніших мультфільмів, побачать Пейзажну алею з її дивними персонажами та ігровими майданчиками, а також міський парк біля Театру ляльок, із скульптурами казкових героїв. На додачу – коротка та доступна оповідь про Київ та про район, де знаходиться школа або садок, вікторина з солодкими призами на зворотному шляху, ну й, звичайно, море позитивних емоцій та вражень!

Кіт з пластикових виделок. КиївЗа 2-2,5 екскурсійні години дітлахи отримають уявлення про те, що таке екскурсія, як потрібно себе на ній поводити, та будуть підготовленими до подальших, більш серйозних екскурсійних програм. Чекаємо на самих маленьких, але вже допитливих киян, на нашій екскурсії!

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua