Екскурсія для школярів у бібліотеку

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), default qualityУ наші непрості часи, з ряду причин, багато дітей не лише не відвідують бібліотеки регулярно, але й ніколи в них не були. Між тим, жоден комп'ютер чи інший девайс не замінить живого спілкування з книгою.

Для того, щоб познайомити школярів із «царством книги» - бібліотекою - ми пропонуємо екскурсію до однієї з білбіотек для дітей м. Києва.

На екскурсії співробітники бібліотеки розповідатимуть:

  • про різницю між абонементом та читальною залою;
  • про те, що таке бібліотечний каталог, і з чого він складається;
  • про правильне розміщення та умови швидкого знаходження книжок на стелажах;
  • про те, як правильно називаються меблі у бібліотеці;
  • про те, як упізнати бібліотечну книжку, та багато іншого.
Экскурсия в библиотеку. Мастер-класс

Школярі побачать Червону Книгу України, Книгу рекордів Гіннеса, величезні та мініатюрні книжки, книжки-розкладки, книжки-іграшки, комікси, фотокнижки і навіть книжки для людей з обмеженими можливостями зору.

Екскурсія для дітей у бібліотеку завершується чаюванням із солодощами та позитивними емоціями.

Додаткові заходи

Квести

Також, у бібліотеці нерідко відбуваються пізнавальні заходи до важливих дат чи свят, вікторини та конкурси, пошукові квести із нагородами-призами. Співробітники з радістю організують подібний захід до Вашого візиту, за запитом. 

Майстер-класи

У бібліотеці діє хенд-мейд гурток «Таланти та шедеври». Керівник гуртка, за попередньою домовленістю, проведе майстер-клас та навчить дітей створювати власноруч справжні шедеври, причому будь-яких підручних матеріалів,  або з речей, що видаються на перший погляд непотрібними.

Зустріч із письменниками

Экскурсия в библиотеку. Встреча с писателемДодатково, за бажанням педагогів чи батьків, до екскурсії у у бібліотеку можна долучити зустріч із дитячим письменником та придбати книжки від автора, з його автографом.

Екскурсія для школярів у бібліотеку допоможе прищіпити учням любов до літератури та книжок, дбайливе ставлення до них, бажання стати активним читачем.

Фото екскурсії до бібліотеки

Фото 1

Бібліотека Києва екскурсія

Фото 2

Бібліотека Києва екскурсія

Фото 3

Бібліотека Києва екскурсія

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua