Екскурсія для школярів на поліграфічне підприємство Києва

Дізнайся, як створюють твій зошит.

зошитЕкскурсія на поліграфічну фабрику призначена як для профорієнтації, так і для розширення кругозору. Вона зацікавить як дорослих, так і дітей.
На цій екскурсії можна дізнатись, як виготовляють шкільні зошити та щоденники, альбоми для монет, марок і малювання, нотний папір та блокноти, бланки, візитиці, навіть шкільні журнали.

Підприємство оснащене унікальним обладнанням, за допомогою якого відбувається перетворення звичайного паперу на готові вироби.

В одному з цехів наші екскурсанти побачать машину, яка виготовляє понад 14 тисяч шкільних зошитів на годину, причому без втручання рук працівників.
Екскурсія відбувається поруч із пристроями, які друкують величезні паперові аркуші формату А1, виготовляють штрих-коди для торгівлі, пресують напівфабрикати, вирівнюють продукцію різаками, шиють та клеять палітурки. Школярі дізнаються про значення слів „фальцювання”, „форзац” та ін., побачать, як відбувається позолочене тиснення та пакування у поліетилен готової продукції.

Після закінчення екскурсії є можливість придбати тут виготовлену продукцію за цінами виробника, тобто без торгових націнок. У подарунок вчителям – каталог, за яким можна зробити замовлення однакових щоденників чи зошитів для усього класу, із безкоштовною доставкою. І неодмінно – невеликий сувенір кожному!

Тривалість екскурсії: приблизно 1 година, плюс дорога. 

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua