Телепорт 360: програма для школярів (мультфільм+квест)

Телепорт 360Ласкаво просимо у Телепорт 360!

Телепорт 360 – це нове та унікальне місце Києва, де можна навчатися із цікавістю та розважатися із користю!

Сферичний кінотеатр нової реальності, Телепорт 360 пропонує своїм відвідувачам відмінну якість стаціонарного планетарію, із застосуванням новітніх проекційних та цифрових технологій. Відео високої роздільної здатності буквально оточує глядачів на 360 градусів, створюючи ефект повного занурення у картинку.

Комфортний зал, об'ємний звук, гладкий екран діаметром 11 метрів – усе це очікує на глядачів у Телепорт 360!

Кожного сезону Телепорт 360 пропонує цікаву екскурсійну програму для групи школярів. Вона складається з цікавого квесту та перегляду пізнавального мультфільму.

Спочатку учням надається можливість виявити кмітливість та винахідливість, проходячи разом складну, але захоплюючу місію. Потім на них очікують враження від «ефекту присутності» під час перегляду мультфільму.

Усі мультфільми доступні із якісним українським перекладом; можлива трансляція з оригінальною звуковою доріжкою від носіїв мови (англійська, німецька, французька, італійська та інші).

По завершенню програми у зголоднілих учасників є можливість відвідати кафе TELEPORT360 – затишне місце зі смачною кавою та чаєм, пирогами та корисними солодощами.

Весняна програма від Телепорт360

У рамках весняної програми для групи школярів пропонується перегляд пізнавального мультфільму на вибір та проходження святкової квест-місії.

Перегляд пізнавального мультфільму на вибір

Телепорт 360

Поляріс: космічна субмарина і таємниця полярної ночі

Чому полярні ночі тривають так довго? Чому на полюсах Землі морозно та повно льоду? З чого складаються кільця Сатурна? Відповідь на ці та інші питання дадуть мандрівний науковець пінгвін та веселий ведмідь під час космічної подорожі на субмарині.

Ми зірки

З чого ми зроблені? Звідки ми походимо? Досліджуйте секрети нашої космічної хімії та вибухового походження!Дізнайтеся як життя на Землі поєднане з еволюцію космосу та відслідкуйте формування молекул життя атомів Водню до синтезу Карбону.

Клітина! Клітина! Клітина! Неймовірна подорож Раджа та Сьюзі

Ми складаємося з 70 трильйонів живих клітин. Вони працюють. Вони говорять. Вони думають. Вони дають нам життя. Це історія про утворення трильйонів клітин нашого тіла – з початкової єдиної клітини до складного механізму цілого тіла.

Ми всі астрономи

Сучасний астроном – це не самотній спостерігач, як сотні років тому. Побачте глобальну співпрацю, технології та відданість, що потрібні для розв’язання загадок Всесвіту. Все найцікавіше про космічні дослідження, необхідне обладнання та світову спільноту асторономів!

Ми всі прибульці. Чи одинокі ми у всесвіті?

Земля. Зараз це маленький світ. Але що відбувається поза межами нашої планети? Чи зможемо ми колись стати частиною галактичної спільноти та ділитися нашими знаннями та ідеями? Чи Земля всеж таки єдина планета, на якій є життя? 

Астронавт

Що потрібно, аби стати астронавтом? Погляньте на запуск ракети очима астронавта. Досліджуйте надзвичайні світи земної атмосфери та космосу – від простору навколо Міжнародної космічної станції до мікроскопічних областей людського тіла.

Кокомонг. Космічна пригода (для дітей від 4 до 7 років)

Кокомонг дуже любить читати книги з астрономії. Мріючи про те, щоб побувати в космосі, він несподівано бачить падаючий космоліт інопланетянина Галлея. Сьогодні мрія Кокомонга почне збуватися. Отже, влаштовуйтеся зручніше в космоліт Кокомонга … злітаємо !!!

Від Землі до Всесвіту

Бажання розв’язати загадки нічного неба, мабуть, найдавніша амбіція людства. Але лише зараз, завдяки новітнім обсерваторіям, ми починаємо усвідомлювати всю велич космосу. Захоплива мандрівка еволюцією уявлень людей про Всесвіт: від теорій та міфів древніх греків до сучасних місій у далекий космос.

Фантом Всесвіту

Захоплюючі пошуки найтаємничішої речовини у Всесвіті – темної матерії, від її народження у Великому Вибуху до майбутніх відкриттів на Великому адронному колайдері. Пошуки відповіді на фундаментальні питання Всесвіту – з чого він складається, як він розвивався, і чому він саме такий, яким ми його бачимо.

Майя: спостерігачі Всесвіту

Сплетіння науки та міфології, яке телепортує нас у калейдоскоп кольорів та звуків. Подорож до 6 храмів індіанців Майя: Сан-Хервасіо, Чічен-Іца, Ушмаль, Ецна, Паленке і Бонампак. Занурення в культуру та уявлення майя про Всесвіт, все про орієнтації їх храмів у відповідності до руху небесних світил.

Квест-місія на вибір

Квест «Школа спецагентів» (для молодшої та середньої школи)

Весняний квест для школярів

Хто хоче отмати почесне звання спеціального агента Teleport360? Є певна умова! До своїх лав приймаємо лише кмітливих та винахідливих, тож доведеться дуже постаратися, аби пройти всі рівні підготовки.

Учасників квесту зустрінуть речі, що розмовляють, та стіни, здатні змінювати зображення в лічені секунди.

Протягом квесту ми разом:

 • навчимось читати таємні послання;
 • виділимо ДНК з банану;
 • опануємо мистецтвом керування вогнем;
 • приготуємо чарівне зілля для пам'яті;
 • будемо протистояти справжньому торнадо;
 • влаштуємо запальну дискотеку та вибуховий фінал

Квест-місія «Дивовижний калейдоскоп» (для молодшої та середньої школи)

Весняний квест для школярів

Унікальна програма квесту стане доповненням до уроків природознавства, хімії, фізики та біології та змотивує школярів до навчання!

Програма охоплює наступні теми: індикатори, кислотність та лужність середовища, заломлення світла, поляризація світла, фотосинтез, процес екстракції, клітини живих організмів, маркування небезпечних речовин, сила повітря, хімічна реакція та інші.

Уся інформація подається в цікавій ігровій формі, завдяки чому школярі легко розуміють та засвоюють навіть нові складні поняття.

Отже, вирушаємо разом із нашими спецагентами у дивовижну подорож на пошуки кольорів весни! Все навколо нас перетвориться на кольоровий фейєрверк, і навіть тінь наша стане кольоровою!

Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може, ви завжди мріяли перевірити силу повітря?  Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантовані! Під час експедиції ми:

 • створимо кольорову тінь
 • виділимо зелене «серце с рослини»
 • знайдемо код у квітучому саді
 • постріляємо з повітряних гармат
 • перевіримо себе на кмітливість та винахідливість
 • влаштуємо бульбашковий фінал та запальну дискотеку 

Таємна квест-місія «Мисливці за привидами»

Озирнись навколо... Бачиш? Придивись уважніше... Тут відбувається щось таємниче і штаб спецагентів вже зовсім не схожий на той, яким був раніше. Адже у ньому мешкають... привиди. І саме час з ними познайомитись! Навіки замкнені у лабораторних колбах, склянках з хімічними реактивами, звичайних на вигляд шафах та паперових сувоях.... Навіть зі стін до нас промовлятимуть дивовижні створіння.

Протягом квест-місії на сміливців чекає:

 • боротьба з кривавими монстрами
 • повітряне полювання на відьом
 • вогняна атака як захист відтемних сил
 • знайомство з невидимими мешканцями штабу
 • звільнення лабораторної полонянки
 • секрети приручення кишенькових привидів
 • уроки зіллєваріння від справжніх професіоналів
 • запальні танці в диско-склепі!

Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа»

В науковому штабі справжня біда… Один з наших спецагентів зовсім втратив голову… через кохання. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сироватка Сліпе кохання та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того…в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти.

Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії!

Під час місії порятунку учасникам доведеться:

 • дослідити хімію почуттів
 • постріляти зі зброї Амура
 • зібрати розбите серце спецагента
 • приготувати еліксир кохання
 • створити хімічний таймер
 • розгадати зашифровані любовні листи
 • …та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Інші програми від Телепорт 360 для групи школярів 

Квест-місія «Від пустель до льодовиків» (для молодшої школи)

Скільки піщинок у найбільшій пустелі? А чи правда, що існує ресторан, який працює над жерлом вулкану? Чи, може, вам відома температура лави та на що вона перетворюється, як застигає? Або ви точно знаєте, де найбільша кількість боліт, та як з них вибратись? Подорож найцікавішими місцями планети не лише дасть відповідь на безліч питань, а ще й дозволить на власні очі побачити природні дива та створити їх у нашій лабораторії.

Квест-місія «Стихійні дослідження» (для молодшої школи)

Створити кольоровий вогонь? Виростити кристали за кілька хвилин? Змусити горіти залізні цвяхи? Створити торнадо власноруч? Перевірити силу та міцність води? З нашими спецагентами можливо все! Ми дізнаємось як тримається на воді водомірка, як дістати монету з води за допомогою вогню та як зробити сито, з якого не витікає вода. 

Квест «Крізь час та простір» (для середньої школи)

Всього за півтори години ми пройдемо шлях від великого вибуху до до летючих поїздів. На практиці дослідимо, як рухаються планети, познайомимось з першими мешканцями Землі, навчимося добувати вогонь без сірників, візьмемо участь у справжніх розкопках та виділимо справжнє ДНК. І все це, як завжди, не лише пізнавально, але й весело та енергійно!

Квест «Історія наукових відкриттів» (для середньої школи)

Ці винаходи вже давно стали частиною нашого життя, а чи думали ви, коли та як вони з'явились? Що раніше використовували у якості мила? А що поєднує вербу та аспірин? Як власноруч створити шовкові нитки та як відрізнити натуральні тканини від штучних? Як придумали тканину, що не горить? А чим може бути корисною речовина з памперсів?

Неймовірна подорож-знайомство з найдивовижнішими винаходами людства!

Інтерактивні лекції із демонстрацією експериментів (для старшої школи)

Ми поглянемо на хімічні реакції та фізичні закони з іншої точки зору! Розгадавши практичні загадки, ми відчуємо себе справжніми дослідниками та зможемо допомогти знайти наукове вирішення проблем, що поставали перед істориками, поліцейськими, реставраторами та навіть кухарями!

Спецефектна наука

Як створити сніг літом? А зробити кров просто на очах глядача? Чи змусити гейзер бити гарячим струменем просто з-під підлоги? Для всього цього, окрім буйної фантазії, потрібні ще й знання з фізики та хімії. Ми будемо тримати вогонь в руці, змусимо левітувати та зникати предмети та навіть зможемо постояти на хмаринці.

Історичні загадки

Як звичайні ґудзики призвели до програшу армії Наполеона? Чому дивовижний літаючий засіб став катастрофою того часу? В чому секрет неопалимої купини? Як втік з в’язниці видатний Казанова? Чи можливо заховати діаманти у вазі з водою?

Ми розкриємо не одну загадку, над якими довелося попрацювати історикам сучасності.

Мистецтво крізь призму науки

Чому втрачають свій колір знамениті соняшники з картини Ван-Гога? Як давній лікар Парацельс «малював» свої картини вогнем? Для якої башти офіційно дається 2 висоти в довідниках? В чому секрет стійкості єгипетських пірамід? Які фарби здатні змінювати свій колір? Яке відношення мають яйця до архітектурних споруд?

Ці та багато інших таємниць відкриються на інтерактивній лекції, присвяченій мистецтву.

Фото Телепорт 360

Фото 1

Фото Телепорт 360

Фото 2

Фото Телепорт 360

Фото 3

Фото Телепорт 360

Фото 4

Фото Телепорт 360

Фото 5

Фото Телепорт 360

Фото 6

Фото Телепорт 360

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua