Майстер-клас із виготовлення свічок

Майстер-клас воскова свічкаНі для кого не секрет, що воскова свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому світі. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі.

Також, свічка – це прадавній носій світла. І, якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, можливо, воскова свічка є чудовим подарунком.

А найкращим подарунком буде свічка, зроблена власноруч! Виготовляючи воскову свічку своїми руками, ми даруємо разом із нею трішечки тепла та світла власного серця.

Майстер-клас воскова свічка

Напередодні зимових та інших свят, під час спеціального майстер-класу, у маленьких майстрів є унікальна нагода зробити свічку власними руками. Наші майстри готові приїхати до школи (м. Київ), щоб навчити учнів виготовити світлий, теплий та запашний сувенір для близьких людей. 

Виїзний майстер-клас проходить у Вашому класі для групи від 20 дітей. Він триває приблизно 45 хвилин. У результаті школярі отримують дві вироблені власноруч свічки, прикрашені декором, приємні враження від аромату натурального воску та можливість заринути у атмосферу творчості!

Майстер-клас воскова свічка

Всі необхідні матеріали надаються. 
 
Вартість: 

А чи знали Ви про те, що:

  • віск, подібно до води, є унікальним природним матеріалом, здатним вбирати та записувати інформацію у своїй структурі;
  • з прадавніх часів на родинні свята запалювати воскові свічки для здійснення усіх мрій та бажань сім'ї;
  • якщо на 10-15 хвилин у оселі запалити воскову свічку, увесь простір навколо сповниться благодаттю та гармонією;
  • у Києві ще з дохристиянської доби існував обряд Свята свічки. Напередодні святого Семена (14 вересня) увечері на Подолі збиралися гурти городян та вшановували свічку і загалом обрядовий вогонь;
  • свічки із натурального бджолиного воску горять довше та яскравіше, ніж парафінові. Поціновувачі надають їм перевагу, адже це повністю натуральний продукт.

Фотозвіт майстер-класу із виготовлення воскової свічки

Виготовлення свічки

Виготовлення свічки

Виготовлення свічки

Виготовлення свічки

Виготовлення свічки

Виготовлення свічки

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua