Залізниця минулого: екскурсія для школярів на виставку історичного рухомого складу

Ретро залізниця екскурсія

Неможливо уявити наше сьогоднішнє життя без залізниці. Швидкий, зручний, недорогий (порівняно з авіацією) і, головне, дуже цікавий вид транспорту - саме такою бачать наші сучасники залізницю. А колись її вважали справжнім дивом науки та техніки. У 1870 році це диво прийшло у Київ.

Сьогодні, майже півтора століття потому, у юних киян та гостей міста є можливість побачити, що являла собою залізниця минулого. Для знайомства з ретро-залізницею та технікою минулого пропонуємо відвідати виставку історичного рухомого складу, з екскурсією для школярів.

Залізниця музей

На екскурсії учні побачать паровози, тепловози, локомотиви, вагони і багато інших видів рухомого складу, а також колійного обладнання, цікавих з точки зору історії залізниці. Це вантажні паровози українського або угорського виробництва, старовинні вагони царської доби (один з вагонів був створений за спецзамовленням для Петра Столипіна, в якому й відбулася остання подорож в його житті), елітні вагони для ВІП-персон часів СРСР, ручна дрезина і навіть колійна прибиральна машина.

Відкритий доступ у кабіни та вагони майже усієї техніки дозволяє не лише ретельно все оглянути, але й помацати, покрутити-повертіти деталі, посидіти на місці машиніста, пасажира початку 20 століття або ж державного діяча радянських часів.

Фотографувати дозволено усюди, а окремо можна замовити фотосесію у старовинній парадній формі співробітників Південно-Західної залізниці.

Фотозвіт екскурсії на виставку рухомого складу залізниці

Фото 1
Музей залізниці Київ
Фото 2
Музей залізниці Київ
Фото 3
Музей залізниці Київ
Фото 4
Музей залізниці Київ
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua