Екскурсія до ангара-музею НАУ

МИ 8. Экскурсия в ангар НАУДалеко не усі дорослі, а тим більше – школярі, бачили літак чи гелікоптер зблизька. Особливо, якщо мова йде про запуск двигуна літального апарату чи про випуск шасі літака – не здалеку, а зовсім поруч. Зараз така можливість є!

В одній з найбільших будівель Києва – учбовому ангарі Національного авіаційного університету – знаходиться цілий парк авіаційної техніки. У ньому можна дізнатися про те, де і як можна політати, або про те, де здійснити стрибок із парашутом – про усе, що має відношення до неба.

Ангар – сама по собі грандіозна споруда (120*160 метрів!), побудована ще у 70-ті роки – призначений для навчання студентів авіаційних спеціальностей на справжніх зразках діючих літальних апаратів та на їхніх макетах.

Тут представлено 2 величезних пасажирські авіалайнери, 3 літаки малого класу, декілька гелікоптерів, у тому числі – МІ-8, що його було розроблено ще у 50-х роках, авіаційні двигуни та навіть бомби.

Усі крилаті машини в ангарі препаровані. Це означає, що відвідувачі можуть побачити роботу їхніх внутрішніх агрегатів крізь зняту обшивку.

Особливий інтерес являє літак АНТ-7, який було розроблено у 1929 році та відновлено співробітниками ангара з фрагментів двох літальних апаратів, що потерпіли аварію.

Приборная панель самолетаПобачити справжні дива небесної техніки, торкнутися історії вітчизняної авіації, відчути яскраві емоції від знайомства з «київськими крилами» - пропонуємо на цій екскурсії для школярів.

Можливо, враження, отримані під час екскурсії до ангара-музею НАУ, сприятимуть в обранні школярами життєвого шляху та, безумовно, залишаться у спогадах надовго.

Тривалість екскурсії: 1-1,5 години, плюс дорога

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua