Зірки над Києвом. Екскурсія в планетарій Києва

Большой цейсЕкскурсія для школярів у планетарій Києва пропонує здійснити незабутню подорож по зоряному небу. Вдосконалений та модернізований, київський планетарій має понад сто різноманітних програм, більшість яких призначена саме для школярів будь-якого віку. 

На куполі діаметром 23 метри демонструють зоряне небо, на якому  - шість з половиню тисяч зірок! Можна милуватися сонячними та місячними затемненнями побачити комети, падаючі зірки леоніди.  Захоплюючі та видовищні фільми про космос і таємниці Всесвіту школярі запам’ятають як одне з найяскравіших вражень про красу та гармонію небесних тіл.

Тривалість екскурсії: приблизно 1 година, плюс дорога.

Планетарий в костеле

Цікаві відомості про планетарій Києва

  • 1 січня 1952 року в Києві відкрився планетарій, який знаходився у приміщенні римо-католицького собору святого Олександра. Для цього собор був переобладнаний. Планетарій вміщував 170 осіб.
  • Київський планетарій – найстаріший в Україні. В 2012 році він святкував своє 60-річчя.
  • На створення кожної нової програми планетарію співробітники витрачають приблизно півроку.
  • В планетарії є школа астрономії, де діти в ігровій формі знайомляться з основами астрономічних знань. У школі працює студія космічного малювання.
  • З грудня 2011 року на базі планетарію діє культурно-науково-розважальний комплекс, головною особливістю якого є сферичний кінотеатр, розташований у Зоряному залі планетарію.
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua