Київ святковий: екскурсія для школярів під час зимових свят

Столиця завжди пишалася своїм святковим вбранням. Але особливо красивою вона стає напередодні зимових свят – від Миколая до Водохреща. У ці довгоочікувані дні вулиці та площі Києва прикрашають ялинками, королева яких – Головна ялинка країни, а також святковими гірляндами, вертепами, вечірньою ілюмінацією. В місті тривають зимові ярмарки, зі смачними наїдками та напоями, а також святкові розпродажі. Гості звідусіль, зокрема шкільні групи, під час або напередодні канікул, поспішають відвідати столицю України для зимових веселощів і незабутніх вражень.

На екскурсії, що пропонується дитячій групі, буде можливість оглянути декілька найбільш привабливих святкових локацій Києва. Це і давній Поділ, і Хрещатий парк, нещодавно з’єднаний із Володимирською гіркою пішохідним мостом, і інші місця. Діти побачать новорічні ялинки, зокрема Головну ялинку країни, яку зазвичай встановлюють біля стін древнього Софійського собору. Вони дізнаються багато цікавого про новорічні традиції старого Києва та різних країн, скуштують смаколики у різдвяних містечках, скористуються різними атракціонами та отримають невеликі солодкі сувеніри від нашої агенції.

Екскурсія можлива для вже сформованої дитячої групи, на нашому або вашому автотранспорті, за допомогою громадського транспорту Києва або пішки. Екскурсію можна долучити до інших заходів, запланованих під час візиту до нашого міста: відвідання святкового містечка ВДНГ, виробництва ялинкових прикрас, розважальних центрів, музеїв.

Тривалість екскурсії: від 2 годин