Екскурсія для школярів на завод Кока-Кола

Завод Кока Кола КиевКожному з нас добре відомий червоно-білий логотип компанії «Кока-Кола». За статистикою, його легко впізнають 94% населення земної кулі. Всі ми хоч раз в житті пробували напої, які випускаються під торговою маркою Кока-Кола, і смак найпоширеніших із них ми дуже легко розпізнаємо на смак.

Однак мало кому з нас відомі дивовижні факти, пов'язані з Кока-Колою. Наприклад, те, що основний напій виробляється за старовинним рецептом, який зберігається в найсуворішій таємниці і не змінювався з моменту його патентування наприкінці ХІХ століття. Або ж те, що в деяких країнах Кока-Колу споживають як ліки від застуди або нервових розладів.

Про це, а також про багато інших цікавих та дивовижних речей, що стосуються одного з найпопулярніших в світі напоїв, пропонуємо дізнатися не де-інде, а на місці його виробництва. Тим більше, що для цього не потрібно їхати за кордон - завод Кока-Кола знаходиться недалеко від Києва, існує з 1998 року і надає робочі місця більш ніж 2 тисячам співробітників.

Екскурсії на завод Кока-Кола проводяться як для школярів, так і для дорослих. На підприємстві у відвідувачів є можливість дізнатися про виробництво понад 20 видів безалкогольних напоїв: газованої води, нектарів, соків, питної столової води. Екскурсанти отримають інформацію про те, яку роботу доводиться виконувати виробникам тари, вуглекислого газу, фільтрів, цукру, співробітникам автотранспорту та багатьом іншим працівникам, перш ніж пляшка напою опиниться на полиці магазину.

Відвідувачам також розкажуть про основні компоненти Кока-Коли, в числі яких, до речі, один лише сироп-концентрат завозиться з Європи, а все інше - вітчизняне.

Процес виробництва - це ще не все. Запропонована екскурсія також ознайомить усіх бажаючих із невеликим музеєм, що його присвячено всесвітньо відомому бренду. І, звичайно, кожен екскурсант заводу Кока-Кола буде присутній на дегустації продукції, після чого отримає унікальні сувеніри, подарунки та позитивні емоції!

Примітка. Організація екскурсії на виробництво включає транспортне обслуговування, страхування, супровід.

Екскурсія є можливою для школярів з 6 класу, складом групи до 35 осіб. З огляду на велику популярність екскурсії рекомендується запис за 8 тижнів.

Фотозвіт екскурсії на виробництво Кока-Кола

Фото 1

Екскурсія Кока-Кола

Фото 2

Екскурсія Кока-Кола

Фото 3

Екскурсія Кока-Кола

Фото 4

Екскурсія Кока-Кола

Фото 5

Екскурсія Кока-Кола

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua