Вуличне мистецтво Києва: пішохідна екскурсія

Київ є унікальним містом, якому є що запропонувати не лише любителям старовини та історичних локацій, але й тим, хто цікавиться сучасними тенденціями. Однією з «родзинок» сучасного Києва можна вважати велику кількість муралів. Мурали – це живописні роботи, виконані на стінах міських будівель. Хтось захоплюється подібними новинками, комусь вони видаються «візуальним шумом», але рідко кого лишають байдужим.

Вуличне мистецтво Києва

Центральні райони Києва, так само як і спальні житлові масиви, містять велику кількість яскравих та різнопланових муралів. В різні часи наше місто ставало натхненням творчості таких іменитих і всесвітньо визнаних муралістів, як Nunca, Fintan Magee, Vhils, Guido van Helten та багатьох інших. Вуличне мистецтво Києва

Водночас, є багато місцевих талановитих митців, роботами яких пишається Київ. Так, добре відомий автор вуличних скульптур, дитячих майданчиків та настінних мозаїк Костянтин Скритуцький є, мабуть, найулюбленішим з їх числа. Можна також згадати учасників колективу Interesni Kazki, родом з України, які отримали всесвітнє визнання завдяки вражаючим і глибоко символічним муралам. Їх роботи прикрашають стіни будинків Києва та оповідають про події недалекого минулого України.

Вуличне мистецтво Києва

Наш пішохідний маршрут пропонує знайомство з найцікавішими муралами та вуличними скульптурами Києва. Він пролягає центром Києва, але передбачає відвідання вуличок і задвірків, куди нечасто ступає нога туриста. Під час екскурсії гості дізнаються цікаві факти з життя і творчості відомих муралістів, а також історії міста, які ви не почуєте під час звичайної оглядової екскурсії. 

Вуличне мистецтво Києва

Символізм вуличного живопису лишає простір уяві та нерідко викликає суперечливі враження. Тому це екскурсія-діалог, в якому учасникам пропонується висловити власну думку щодо побаченого, розгадати загадки та розшифрувати ребуси, спробувати побачити минуле та сьогодення очима митців.

Вуличне мистецтво Києва

Тип екскурсії: пішохідна

Тривалість: 2 години

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua