Пішохідна екскурсія по Києву: уздовж кордонів Міста Ярослава

Золотые ворота, Памятник Ярославу МудромуЯрославів Вал, Стрілецька, Рейтарська...

Старовинні київські вулички, овиті духом романтики, де на кожному кроці - сама історія. Не зважаючи на їхнє досить зручне розташування в центрі міста, туристи часом не приділяють їм особливої уваги. І даремно. Зберігаючи память про прадавній - княжий - період історії Києва, ці вулиці одночасно переносять нас у дореволюційні, довоєнні часи, поступово піддаючись впливу життя сучасного міста.

Біля Золотих воріт ми пригадаємо старовинні легенди Міста Ярослава, не забуваючи про невеличкі секрети Києва сьогодення.

Кажуть, архітектура - це застигла музика. Справжньою симфонією Вічного Міста пролунає для нас Ярославів Вал, із його найяскравішими акордами - замком барона та кераїмською кенасою. Ніби рухаючись у такт, нам граціозно станцюють німфи на фасаді маєтку Родзянко.

У дворику на Рейтарській, наче господарі, нас зустрінуть  ручні вОрони. Тут вони - справжні знаменитості! Таємниці затишних двориків Києва не примусять очікувати на себе.

Лавочка на пейзажной алее

Захоплюючі панорами легендарних гір та урочищ доповнять враження від прогулянки. Найбільш видовищний куточок Києва - Пейзажна Алея - подарує радість дорослим і дітям завдяки незвичним скульптурам, кумедним скамієчкам, неординарному дитячому майданчику та мальовничим видам.

Тривалість екскурсії: 2 години

Тип екскурсії: пішохідна

Із собою необхідно мати: зручне взуття

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua