6 годин в Києві

Шість годин для знайомства з містом – це мало чи багато?

Відповідаємо: цілком достатньо для того, щоб відкрити для себе місто, закохатися у нього та зачаїти в серці стійке бажання побачити його знову!

І в цьому Вам допоможуть наші гіди по Києву. Досвідчені кияни знають, як спланувати найкращий маршрут Вашого перебування в Києві.

У залежності від Ваших потреб та бажань, Ви можете обрати автомобільно-пішохідний або пішохідний маршрут 6-годинної екскурсії Києвом.

6 годин в Києві: автомобільно-пішохідний маршрут (3 год + 3 год)

Гід та водій зустрічають гостей міста у центрі Києва. Це може бути готель або апартаменти із центральним розміщенням, у яких Ви зупинились. Переміщуючись Києвом на авто, ми робимо зупинки для огляду найцікавіших пам’яток. 

6-годинна екскурсія Києвом

У маршруті – Володимирський собор, Золоті Ворота, Софійська та Михайлівська площі, із відвіданням одного із славетних соборів, Андріївський узвіз та красуня Андріївська церква, а також Майдан Незалежності та Хрещатик.

Якщо наша подорож триватиме без пробок на дорогах, спробуємо долучити до екскурсії міст Кличка та Будинок з Химерами (зовнішній огляд).

6-годинна екскурсія Києвом

Маршрут не є догмою, тож ми радо прислухаємося до побажань гостей та обов’язково все попередньо обговоримо та узгодимо.

Після трьох годин огляду міста ми відпускаємо водія та авто, робимо паузу на каву та бутерброди*, після чого відвідуємо головні цікавинки Києво-Печерської Лаври (храми, печери), а також знайомимось із краєвидом музею Війни (пам’ятник Батьківщина-Матір). Так непомітно спливуть ще 3 години нашої мандрівки Києвом.

Від Києво-Печерської Лаври наші гості зможуть викликати таксі або ж скористатись громадським транспортом. Остання опція має особливу перевагу, адже в 15 хвилинах від Лаври знаходиться найглибша станція метро в світі – Арсенальна.

6-годинна екскурсія Києвом

6 годин в Києві: пішохідний маршрут містом

Гід зустрічає екскурсантів у готелі чи біля апартаментів із центральним розміщенням. Розпочинається наша прогулянка Києвом. Точний маршрут буде залежати від місця зустрічі та, звичайно ж, побажань гостей. Орієнтовний маршрут: Золоті ворота, Софійська та Михайлівська площі, Андріївська церква, Володимирська гірка та міст Кличка, Майдан Незалежності та Хрещатик.

6-годинна екскурсія Києвом

Після швидкого перекусу* в центрі міста, скориставшись метро, ми прямуємо на Печерськ для знайомства із уславленою Києво-Печерською Лаврою. Поруч із монастирем знаходиться музей Війни, тож добре відомий монумент Батьківщина-Матір буде видно з оглядового майданчика Лаври.

6-годинна екскурсія Києвом

Коли екскурсія завершиться, гості, за бажанням, зможуть самостійно оглянути експозиції музею війни та/або Меморіал жертв Голодомору, cкористатись таксі або ж повернутися в центр громадським транспортом.

*Якщо гості мають бажання зробити паузу на обід у ресторані, слід розраховувати на щонайменше 7-годинну тривалість маршруту.

Зацікавилися екскурсією? Будь ласка, сконтактуйте  із нами, і ми розрахуємо вартість програми, виходячи з обраного варіанту маршруту, кількості осіб, актуальної вартості вхідних квитків тощо.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua