Київ різних релігій (автобусна екскурсія)

Свято-Покровський жіночий монастирЛишаючись осередком православної віри, Київ завжди лояльно ставився до інших релігійних течій та віросповідань. Католики і православні, іудеї та мусульмани мешкали поруч та думали про вічне у своїх храмах.

Безумовно, православних церков у Києві найбільше. Проте, чи можна сказати, люди православної віри часто бувають у храмах? Хтось приходить на службу до церкви кожної неділі, інші відвідують храми лише під час великих свят. Та багатьох з нас часом охоплює невпевненість через острах зробити щось "не так" у церкві та почути критику з боку "правильних" віруючих, що нерідко утримує від відвідання святинь.

Для того, щоб почуватися впевненіше у православній церкві та уникати непорозумінь, наш екскурсовод розповість про найважливіші моменти стосовно відвідання храмів: про те, куди і як ставити свічку, де знаходиться храмова ікона, як прикладатись до мощей та ін. Можливо, ці знання стануть у нагоді для подолання нерішучості під час відвідання святих місць. А прочани, яких не здивувати подібною інформацією, дізнаються про історію православних церков та монастирів Києва та отримують благодатні відчуття після їх відвідання.

костел святого Олександра

Католицькі храми мають свої традиції та правила. Про особливості католицьких храмів, їхню архітектуру, оздоблення, богослужіння та канони, які відрізняють католицизм від православної віри, Ви дізнаєтесь під час екскурсії. Пізніше, подорожуючи Західною Україною, де більше католицьких храмів, або країнами Європои, в яких переважає Римська віра, у Вас не виникатиме труднощів із відвіданням культових місць.

Юдаїзм та іслам для нас здебільшого екзотичні, а тому й цікаві. Про предмети культу, реліквії, книги, інтерєри та екстерєри храмів та молитовних будинків, священників та звичаї, притаманні цим релігіям, Ви дізнаєтесь, відвідавши синагогу та мечеть у Києві.

Синагога БродськогоСтандартна програма екскурсії "Київ різних релігій" передбачає відвідання Покровського монастиря, синагоги Бродського, Олександрівського католицького собору та мечеті Аль-Рахма.

Є можливість обрати інші храми для відвідання (програму екскурсії попередньо узгоджуємо із Замовником).

Тривалість екскурсії: 4 години.

Тип екскурсії: автобусна.

Із собою необхідно мати: жінкам - головний убір (хустку) для відвідання храмів.

Невеликий фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

Костел св. Олександра у Києві

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

Через особливості освітлення фото у храмі не завжди виходить вдалим. Але ж вдалі світлини - на основне, за чим люди приходять у храм...

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

Біля входу до собору св. Олександра

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

У мечеті Ар-Рахма. Назва перекладається як "милосердя"

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

У Києві один мусульманський храм. Він є частиною ісламського комплексу

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

Зовнішнє оздоблення мечеті

Фотозвіт екскурсії Київ різних релігій

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua