Автобусні екскурсії Києвом

Межигорье Хонка

Екскурсія до Межигір'я

Кияни та гості міста, мешканці нашої країни та іноземці тепер мають змогу відвідати колишню резиденцію четвертого президента України. Дізнайтесь про минуле та сьогодення Межигір'я на екскурсії!

У Межигір'ї на Вас очікує добре відома Хонка, корабель Галеон та інші споруди, разом із величезною, привабливою на вигляд та надзвичайно коштовною територією навкруги.

Оглядова екскурсія, Київ

Київ – столиця України: оглядова екскурсія по Києву

Запрошуємо познайомитись із містом! Огляд пам'яток історії та культури не лише з вікон автобуса, але у поєднанні з виходами біля найчарівніших визначних місць із можливістю зробити фото.

Нічний вид Києво Печерської лаври

Київ запалює вогні. Екскурсія по вечірньому Києву

Екскурсія по вечірньому Києву дозволить Вам побачити Місто зовсім іншим. У сяйві численних вогників, в ілюмінації мостів, доріг, будівель, Київ дійсно прекрасний. Знайомі пам'ятники старовини відкриються для Вас в незвичайному ракурсі, а корисна інформація про них, і не лише про них, доповнить враження від побаченого.

Вся романтика вечірнього Києва – для Вас!

Святині українського Єрусалима: екскурсія православними храмами та монастирями Києва

Благословляючи Київ, святий апостол Андрій Первозваний промовив: "Зійде сюди благодать Божа, і буде тут місто велике, і збудує Бог тут храмів багато".

І сьогодні кожен, хто приїжджає до Києва, переконується, що слова апостола дійсно були пророчими. Як прочан, так і звичайних туристів, Святе місто вражає неабиякою кількістю православних монастирів, відомих далеко за межами Києва. До деяких із них, скажімо, до Києво-Печерської Лаври, дістатися нескладно. Але є такі монастирі, чиє віддалене розташування може викликати труднощі. Щоб заощадити час та допомогти віруючим, пропонуємо екскурсію православними святинями Києва.

Покровський монастир

Київ різних релігій: автобусна екскурсія містом

Лишаючись осередком православної віри, Київ завжди лояльно ставився до інших релігійних течій та віросповідань. Католики і православні, іудеї та мусульмани мешкали поруч та думали про вічне у своїх храмах та молитовних домах.

Про особливості храмів, обрядів, традицій різних вірувань у Києві Ви дізнаєтесь під час цієї екскурсії.

Київ для закоханих: історії кохання Києва

Истории любви. Экскурсия по Киеву для влюбленныхКиїв – це дивовижне місто, створене для кохання. У цьому Ви переконаєтесь, відвідавши найбільш романтичні місця Києва під час екскурсії.

Панорами та парки, старовинні вулиці та легендарні споруди Києва невідривно поєднані з історіями про кохання. Адже для багатьох відомих людей Київ був і лишається не лише місцем проживання, але й джерелом натхнення, творчості, боротьби та, звіичайно ж, кохання...

Для когось романтика Києва – у сяйві золотих верхівок храмів від променів сонця, а когось на ніжні почуття надихають вогні нічного міста. Тому ми пропонуємо денний або вечірній варіанти цієї екскурсії. Можливо, для подорожі Києвом із коханою людиною Ви віддасте перевагу лімузіну або ретро-автомобілю.

Екскурсія для закоханих стане чудовим подарунком другій половинці до Дня Святого Валентина, до річниці першої зустрічі або весілля, до дня пропозиції руки й серця. 

Экскурсия по Киеву для Свадьбы

Екскурсія Києвом для гостей весілля

Кожного дня, заклопотані та занурені у справи, ми не помічаємо, наскільки гарним є наше місто. Приїжджаючи до столиці у справах, або до друзів чи родичів, ми рідко маємо нагоду побачити у місті щось прекрасне. На щастя, свято молодих – весілля – дає можливість не лише відпочити у родинному колі та зустріти нових людей, але й здійснити мандрівку Києвом.

Замовивши нашу оглядову екскурсію для гостей весілля, Ви отримуєте нагоду поєднати чудове свято із поіздкою гарним містом.

Пирогово. Київ

Казка просто неба: екскурсія в Пирогово

Музей під відкритим небом у селищі Пирогів (Пирогово) запрошує Вас на екскурсію! Ви побачите народну архітектуру різних регіонів України, опинитесь у справжній традиційній українській хаті, сільській школі, церкві, заглянете у шинок на „чарочку”, а також прогуляєтесь по території музею, милуючись мальовничими краєвидами.

Фольклорні свята, ярмарки, катання на конях, смачний обід із стравами справжньої української кухні – все для Вас!

Печери Китаєво

Загадкове Китаєво: екскурсія околицями Києва

У південно-східній частині Києва знаходиться одне з найдавніших поселень людей на території міста. Тут було городище дохристиянського періоду, з кладовищем, фортеця князівських часів, відомий православний монастир 17 століття, де жив у печері чернець-відлюдник Досіфей. Сучасний монастир, відроджений за часів незалежної України, є одним з найбільш відвідуваних з-поміж паломників і туристів.

Китаєво – це дивний куточок раю в оточенні сучасного мегаполісу, який зберіг давній ліс, озера, пагорби, таємничі печери та монастирські храми.

Феофанія Київ

Чарівна Феофанія: екскурсія околицями Києва

Вже понад сто років існує Феофанія – мальовничий куточок південної окраїни Києва. Святі цілющі джерела, комплекс озер, вікові дерева поруч із жіночим монастирем. Унікальний Свято-Пантелеймонівський храм у руському стилі вражає гармонійністю і красою.

Лиса гора Київ

Лиса гора: містика і реальність. Екскурсія околицями Києва

Язичницьке капище і форт кінця 19 століття, легенди і оповіді про страти державних злочинців, парк, створений до 1500-річчя заснування Києва і чудовий природно-ландшафтний заповідник – і все це майже у центрі сучасного Києва! Про все вищезгадане Ви зможете дізнатись на цій екскурсії.

Київ. Батьківщина матір

Комплекс екскурсій, присвячених Києву років Великої Вітчизняної війни

У місті-герої Києві та його околицях є чимало місць та об’єктів, пов’язаних із подіями Великої Вітчизняної Війни. Це місця бойової слави та відваги, які нагадують про героїзм наших співвітчизників, місця болю та печалі, такі, як Бабин Яр, місця вічної пам’яті...
Комплексна екскурсія, присвячена Києву років війни, пропонує ознайомлення з такими місцями. Екскурсанти відвідають ті об’єкти, де живе пам’ять про захисників Батьківщини, ті місця, де ніхто не забутий. Це і Київський Укріплений район, і Нові Петрівці, і сумнозвісний Бабин Яр... Пропонуємо комплексне (поетапне) проведення екскурсії.

Пояс слави: екскурсія місцями оборони Києва

Київський укріпрайонМісцями героїчної оборони Києва.Екскурсія до музею оборони Києва.  

Екскурсія до музею «Оборона Києва – Київський Укріпрайон – Пояс слави» висвітлить події героїчної оборони Києва у 1941 році. Екскурсанти побачать унікальні об'єкти, не внесені до реєстру пам'яток України – оборонні споруди часів Другої світової війни, а також торкнуться бойової історії оборони Києва.

Памятник расстрелянным детям

Забуттю не підлягає: екскурсія до Бабиного Яру

Ця екскурсія завжди лишається актуальною, а особливо у наш час, у зв'язку з нещодавньою 75-ю річницею від дня початку масових розстрілів у Бабиному Ярі. Екскурсанти ознайомляться із Сирецьким меморіальним комплексом та згадають про страшні події Києва часів гітлерівської окупації. побачать місця знищення киян, меморіальний комплекс та інші пам'ятники.

Дістатися місця початку екскурсії можна громадським транспортом. Для великих колективів радимо автобусний варіант екскурсії.

Екскурсія у Нові Петрівці: місцями боїв за звільнення Києва, із відвіданням музея-діорами «Битва за Київ. Лютізький плацдарм»

Екскурсія у Нові Петрівці стане пізнавальною для тих, хто цікавиться історією Другої світової війни у цілому та Київською наступальною операцією зокрема. Особливо актуальною вона є до річниць звільнення Києва та України.

Маршрут екскурсії охоплює не лише місця форсування Дніпра та музей-діораму, але й досить цікаве стародавнє місто Вишгород, а також Київське море, ГЕС та шлюз.

Новорічна казка: екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Екскурсія на виробництво ялинкових прикрасНаближаються зимові свята, а разом із ними – подарунки, веселий сміх, гарний настрій та очікування на чудеса. Ми з радістю запрошуємо Вашу родину або колектив на цю новорічну екскурсію. Вона подарує зустріч із справжніми дивами  – перетворенням скла на яскраву ялинкову прикрасу.

Чудеса стають можливими на фабриці під Києвом, де виробляють ялинкові прикраси. Новорічні історії, цікаві факти про свята й, звичайно ж, увесь процес народження ялинкової іграшки ручної роботи очікують на Вас під час цієї екскурсії.