Новорічна казка: екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Виробництво ялинкових прикрасДень святого Миколая, Новий рік, Різдво – усі ми любимо ці чудові свята. Без них зима була б довшою, а дні холоднішими. Очікуючи на зимові свята, наша уява малює нарядну ялинку, прикрашену гарними іграшками, безліч подарунків, дитячий сміх та передчуття близького дива.

Так, напередодні Різдва та Нового року ми усі, як діти, так і дорослі, хочемо трішечки чудес. Ось чому ми вирушаємо на екскурсію на фабрику ялинкових прикрас, щоб на власні очі побачити дивовижне перетворення звичайного скла на ексклюзивну ялинкову прикрасу. І це диво може стати нашим!

У населених пунктах Клавдієве та Луб'янка під Києвом знаходяться фабрики з виробництва ялинкових прикрас. Усі прикраси створені виключно вручну. Майстри, створюючи це диво, вкладають у нього свою душу.

Фабрика ялинкових прикрас: екскурсія для усієї родини

Дорогою на фабрику ми дізнаємось безліч цікавинок про новорічні традиції різних країн, а також про те, які святкові гуляння влаштовувались у нас. Старовинні звичаї та сучасні особливості свят у світі, новорічні та різдвяні історії, легенди, перекази – нудьгувати не доведеться!

Під час екскурсії на фабрику ялинкових прикрас ми побачимо усі кроки виробництва різних прикрас, враховуючи роботу майстрів-художників.

Після екскурсії фабрикою у відвідувачів буде нагода придбати вподобані ялинкові прикраси та навіть замовити надпис привітання на іграшках у якості подарунка близьким людям.

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрасЕкскурсія на фабрику ялинкових прикрас для усієї родини надає можливість цікаво провести святковий час із рідними.

Екскурсія для Вашого колективу подарує спілкування із колегами у неофіційному форматі, а також заряд гарного настрою на весь майбутній рік.

Тип екскурсії: автобусна

Тривалість екскурсії: 1,5 години на місці, плюс дорога

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua