Мости Києва

Гаванский мост. Киев « И в дымке сизой, в поднебесье,
Стремятся ввысь церквей кресты,
И, как натянутые струны,
Днепра огромные мосты...»

Ця екскурсія дозволить нам ознайомитись із головною віссю Києва –Дніпром, а також його мостами. Адже мости Києва є важливою особливістю як міста у цілому, так і Дніпра зокрема. Без них неможливо уявити ані панорам нашої головної артерії, ані життя сучасного Києва.

Міст є стрімким та пластичним. Архітектура мостів є людяною та емоційною. Вечірньої пори, Коли Київ є напрочуд гарним, мости сяють тисячма вогників, і від Дніпра важко відвести погляд.

У ході екскурсії Ви дізнаєтесь про історію виникнення та будівництва мостів, почуєте про перші переправи міста, переконаєтесь, що мости являють собою не лише важливу складову культури усього людства, але й символ миру та доброго сусідства.

Екскурсія Мости Києва відкриє для Вас цікаві факти про видатних будівельників мостів минулого та сучасності. У їхньому числі, звичайно ж, Євгеній Патон, якого можна сміливо назвати найяскравішою зіркою у світовій науці. У Вас буде можливість побачити міст, що носить ім'я Патона, а також пройтись пішохідним мостом, відомим у народі як Міст кохання, що його теж створено за проектом Патона. 

Мости Києва – це пам'ятники праці та здібностям мешканців міста. Вони очікують на зустріч із Вами, щоб розповісти про себе.

«Мости - це найдобріший витвір людства. Вони завжди єднають»  

Тип екскурсії: автобусна

Тривалість екскурсії: 3 години

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua