Історії кохання Києва

Міст кохання, КиївМісто Київ створене для кохання! Щоб переконатись у цьому, здійсніть прогулянку мальовничими парками Києва та почуйте безліч історій про кохання видатних особистостей, доля яких пов’язана з нашим містом.

У цих історіях є усе: ревнощі та вірність, підступність та зрада, творчість та натхнення. На жаль, вони не завжди мають щасливе завершення, проте всі оповідають про справжнє кохання!

Екскурсія розповість про кохання Лесі Українки, Марії Заньковецької, Анни Ахматової, Михайла Булгакова, Олени Теліги, Анатолія Солов’яненка, імператриці Єлизавети, а також інших видатних особистостей.

Ви почуєте дивовижні факти й захоплюючі легенди про українку, яка стала принцесою Сіаму, про Луїджі та Мокрину, чиє кохання здолало війну, втрати та розлуку, про киянку Марію О’Рурк – справжню femme fatale, яку називали Чорним Янголом і чия біографія скоріше нагадує сюжет роману, аніж реальне життя…

Місця, які Ви відвідаєте та побачите впродовж екскурсії, надихнуть на ніжні почуття. Це старовинні особняки, панорами, парки та, звичайно ж – Міст Кохання!

Завершуючи прогулянку та проходячи цим мостом, Ви дійсно повірите у те, що щастя неодмінно завітає до Вас. Можливо, не в січні і не в червні, може, не з вівторка на середу, не обов’язково за гарної погоди, але обов’язково – РАПТОМ!

Тип екскурсії: пішохідна

Тривалість екскурсії: 2,5 години
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua